438 Shares 4782 views

«Hyundai» HD-120: przegląd maszyny

Do tej pory południowokoreańskich producentów samochodów są jednymi z wiodących na świecie. Ich samochody są bardzo popularne wśród konsumentów i miłości. Ponadto warto zauważyć, że europejski model produkcji są znacznie droższe niż ich odpowiedniki Azji i są trudniejsze w obsłudze i utrzymaniu. W tym artykule rozważymy „Hyundai» HD-120 – Rolnictwo działkowe.


Ogólny opis samochodu

Maszyna została opracowana we współpracy z japońską firmą Mitsubishi. W związku z tym cała konstrukcja samochodu zaprojektowany do drobiazgami. Wszystkie jego elementy i części zamienne produkowane na zasadzie samowystarczalności. Według użytkowników, „Hyundai» HD-120 nie ma żadnego skomplikowanego elektryczny układ sterowania i kontroli. Również mechanizmy są łatwe w produkcji i usług technologii, nie wymaga stosowania specjalnych środków smarnych i płynów hydraulicznych. Trwałość urządzenia gwarantuje atrakcyjność dla przedsiębiorców działających w dziedzinie dostaw różnych towarów w dużym mieście lub pomiędzy regionami.

Niektóre funkcje

«Hyundai» HD-120 jest dostarczany do Federacji Rosyjskiej z samochodu basket, które mogą być w różnych długościach: standard, długi (850 mm więcej niż w wersji standardowej) i super-długie (850 mm dłuższy od wersji długiej). Ciężarówka podwozie umożliwia korzystanie z platformy jak van, ciężarówka, burtowy, dźwig, samochód platformie. Wskaźnik użytecznej objętości ciała może wynosić do 30 metrów sześciennych.

„Hyundai» HD-120 jest optymalnie dostosowana do warunków funkcjonowania rosyjskich dróg i jakości paliwa. Urządzenie jest bardzo łatwe w utrzymaniu. Bardzo poważne obrażenia są rzadkie. Rosyjski opanowali mechanikę dobrych cech dla przywrócenia wydajność maszyny. naprawy więc nie jest drogie. Ponadto, dostępne instrukcje dla użytkownika, który został przetłumaczony na język rosyjski. Można go używać do wykonywania wielu prac samodzielnie. Części do zaakceptowania cena. Ich nabycie nie powoduje żadnych trudności.

Ciężarówka zużywa 25 litrów paliwa na każde 100 kilometrów ścieżek przejściach. Zrównoważona moc silnika sprawia, że jest możliwe, aby przejść do wymaganej wydajności prędkości nawet przy pełnym obciążeniu organizmu. Rama maszyny jest wykonana ze stali o wysokiej wytrzymałości. Koniugat przesuwa całą konstrukcję i śrub. Zarówno oś pojazdu przeznaczone do przeciążenia przekraczające określoną wartość jest 2,5 razy.

specyfikacja produktu

Funkcje „Hyundai» HD-120 z rozstawem osi 4,26 m, co następuje:

 • Długość – 7.67 m.
 • Szerokość – 2255 m.
 • Napęd – tył.
 • prześwit – 210 mm.
 • ciężar samochodu Curb – 4,63 ton.
 • Maksymalny ciężar załadowanego maszynie – 12,4 ton.
 • Obciążenie przedniej osi – 3,05 ton.
 • Obciążenie tylnej osi – 8,5 ton.
 • Silnik – D6GA Euro III.
 • ograniczenie prędkości – 123 kilometrów na godzinę.
 • Pojemność zbiornika paliwa – 200 litrów.

Obszar kierowcy

Podobnie jak wiele innych samochodów Hyundai, HD-120 został stworzony z kabiną kierowcy spełnia wszelkie standardy i wymogi ergonomii. Siedzenie ma zawieszenie pneumatyczne i jest regulowana w płaszczyźnie pionowej. Ponadto ogrzewanie i chłodzenie przestrzeni powietrza kabiny.

Układ kierowniczy jest hydrauliczne. W celu zapewnienia wymaganego poziomu bezpieczeństwa w samochodzie jest układ ABS, poduszki powietrzne i pasy bezpieczeństwa, hamulec wylotowy i urządzenie wyłącza paliwa w razie wypadku. Urządzenie wykorzystuje suche sprzęgło pojedynczej płyty, który jest wyłączany za pomocą układu hydraulicznego.