863 Shares 1210 views

Jak wybrać lalkę

Od pierwszych dni życia zabawki – lalka – dziecko staje się wiernym towarzyszem. I ta lalka ma znaczące miejsce w wychowaniu dziecka. Zabawki pomóc okruchy nauczyć codziennych umiejętności, uczyć moralnych i etycznych aspektów, wzorców zachowań. Prawidłowo wybór tego produktu. Rodzice mogą mieć korzystny wpływ na psychicznego szkolenia malucha. Ponadto lalka powinna zawsze być wybrane na podstawie wieku i celu, biorąc pod uwagę wszystkie wskaźniki jakości.


Rola społeczna lalek

Lalki dla każdej dziewczyny to nie tylko przyjemność zabawka. To jest – dziecko, dziewczyna, współczesny. Wszystkie manipulacje, że dziecko z zabawki produkuje się modele zachowań, które pomagają oszołomienie odpowiednio zintegrować się ze społeczeństwem. Dziewczyna lalka może być układany do łóżka, ubiera ją karmi, wprowadza inne zabawki i odgrywa różne sytuacje życiowe. Że lalka staje się narzędziem, które może pomóc rodzicom odzwyczaić dziecko od brzydki sposób lub przeciwnie, aby przyzwyczaić się do racjonalnej diety, prawidłowego i odpowiedniego zachowania, schludności i czystości.

Znaczenie tego staje się zabawką w obecności niektórych wczesnego wykrywania zaburzeń psychicznych. Jest to zabawka może być najbardziej lojalnym przyjacielem, z którym dziecko może podzielić się swoimi doświadczeniami.

Po raz kolejny, jakość zabawek

Przed zakupem produktu należy sprawdzić dokładnie. Wytwarzanie materiału nie powinna budzić obawy, czy wypełniacz z tkaniny lub z tworzywa sztucznego. Przez parametrów zewnętrznych, lalka powinna wyglądać dokładnie, a nie niechlujstwa połączenia i ostrych zakrętach. Na uwagę zasługują także punkty mocowania – ręce, stopy, włosy, oczy – one powinny być dobrze uszyte lub stałe.

lalki jakości są sprzedawane tylko w renomowanych placówkach handlowych, gdzie sprzedawca jest gwarancją, a produkt jest certyfikowany.

granica wieku

1. 0+ – PUP lalki. Ten pluszak tkanina, która wygląda jak dziecko. Jest przyjemny w dotyku i jest całkowicie bezpieczny. Te sweeties są bardzo kochany przez dzieci i może stać się ich towarzyszami w nadchodzących latach. Gdy dziecko staje się starsze, opcjonalnie wózek i inne akcesoria dostarczane do Bobblehead.

2. 3+ – lalki z dodatkowymi funkcjami. Mogą poruszać ramionami, zamknąć oczy, śpiewać, krzyczeć i przejdź do nocnika. W ten sposób dzieci mogą bezpiecznie cieszyć interaktywne zabawki.

3. 7+ – lalka z posagiem. Takie zabawki są wyposażone w wiele różnych drobiazgów, mają dom, samochód, akcesoria, odzież, itp Dziewczyny lubią organizować życie swoich młodych dziewczyn.