712 Shares 986 views

Poryvai Ludmiła: biografia i zdjęcia

Nasza dzisiejsza bohaterka – jasny i interesujący kobieta Poryvai Ludmiła. Ona jest matką słynna piosenkarka Natasza Królowa. Aby otrzymać więcej informacji o Ludmiła Iwanowna? Jesteśmy szczęśliwi, aby zapewnić go.


Ludmiła Poryvai: biografia, dzieciństwo

Urodziła się 13 lutego 1946 roku w stolicy Ukrainy – Kijowie. Jej nazwisko panieńskie – Bystryk. Nasza bohaterka ze zwykłej rodziny o przeciętnych dochodach.

Od najmłodszych lat Luda pokazał miłość do muzyki. Lubiła organizować koncerty domowe dla rodziców i sąsiadów. Aby skierować energię na swojej córki matki utworu zapisanego 3-letnią szkołę Lyudochku dla uzdolnionych dzieci. Instytucja ta została otwarta w Kijowskim Konserwatorium. Nauczyciele natychmiast zauważył dziewczynki doskonały słuch i poczucie rytmu.

młodzież

Poryvai Ludmiła przedstawia się przebieg. Rodzice często karze ją za złe stopnie w swoim dzienniku. Ale córka ich nie obrażać. Starała jak najszybciej skorygować poziom zarobić pochwały od mamy i taty.

W czasach młodości Ludmiła była ustawa, zgodnie z którą dzieci powinny wrócić do domu ze spaceru do 9 wieczorem, i nastolatków. – Do 12 godzin Zostało to ściśle przestrzegane Vigilantes. Nasza bohaterka stara się przestrzegać godziny policyjnej. Ale pewnego dnia musiała zatrzymać PAZ policji do domu. W przeciwnym razie byłoby złapać terrorystów i sprawa byłaby zakończyła się skandalem. Następnie na wieczorny spacer musiałby długo zapomnieć. Dziewczyna jest bardzo szczęśliwy – po prostu wrócił do domu.

Już w młodości Luda czuł dobrą gospodynię i gotować. Na Ukrainie, jak wiemy, to zawsze było jedzenie kult. Mama naszej bohaterki spędził dużo czasu w kuchni. I święta oraz w dni powszednie tabela jest dosłownie pęka z pysznych potraw. Ludmiła pomagała jej matka gotowania pieczony indyk zupę z kluskami, nadziewane ryby i pierogi z boczkiem. Wieczorem przy stole z całą rodziną. przyszedł też do odwiedzenia sąsiadów.

studiowanie

Mama Luda marzył kiedyś o karierze śpiewu. Jednak nie była w stanie realizować swój plan. To jest córką kobiety widział jego kontynuację.

Po ukończeniu szkoły średniej Ludmiła Bystryk złożył papiery w oranżerii, z siedzibą w Kijowie. Utalentowana dziewczyna naukę w uczelni. Była jedną z najlepszych studentów na kursie. Do walki i zdecydowanego charakteru Luce dał pseudonimów takich jak Thunderball i Shustrik.

Ślub i życia rodzinnego

W moim pierwszym roku poznała z Władimirem przerwami, który studiował w kantorem. Jest pięknie i agresywnie zaloty Lucy. Wkrótce zrobiłem jej ofertę. Powiedziała, że tak.

19-letnia Ludmiła i jej wybór nie stosuje się do lokalnego rejestratora. Rodzice naszej bohaterki były przed tym małżeństwie. Jednak ich zakazy nie przestali żywą dziewczynę. Loving para ślub w urzędzie stanu cywilnego. Studenci nie mogą sobie pozwolić na oddzielne mieszkanie. Dlatego po ślubie przenieśli się do rodziców Łucji.

syn-relacja z matką, teściowa i nie rozwijać od pierwszego dnia. Adres młodego mężczyzny ciągle obsypany wyrzuty nie kupił, nie siedziałem, zdobyła trochę i tak dalej. W rezultacie, Luda i Wołodia wyprowadziła się od rodziców, osiedlając się w szafie-jak piwnicy. Mother-in-law czuł się do winy, więc każdy dzień, pobiegł do młodego małżeństwa, przyniósł im jedzenie i czyste ubrania. Z biegiem czasu, problem mieszkaniowy został rozwiązany.

dzieci

W czerwcu 1968 biografia Poryvai Ludmiła Iwanowna wzbogacony radosne wydarzenie. Jej pierwsze dziecko urodziło się – moja droga córko. Dziewczyna o imieniu Irina. Była niespokojna dziecko: ciągle krzyczy, wymagający uwagi. Lucy spała tylko 3-4 godzin dziennie. Młoda mama musiała wziąć na urlop naukowy na uniwersytecie.

Ludmiła Poryvai wkrótce dowiedział się, że spodziewa się drugiego dziecka. Wyczerpani pieluchy i podkoszulki zamierzała poddać się aborcji. Ale mąż rozmawiał ją z niego. Vladimir marzył o wyglądzie spadkobiercy. Jednak w maju 1973 roku urodziła drugą córkę – Nataszę.

Ludmiła i Władimir Poryvai zrobiła wielki wkład w rozwój muzyki chóralnej na Ukrainie. Ale ich główne osiągnięcia są dwie piękne i utalentowane córki. Nasza bohaterka włożył wiele wysiłku, aby zbudować karierę Irina i Natasha.

W 1990, prawdziwa gwiazda ukraińskiej scenie była wokalistka Rusya. Pod tym pseudonimem mówiła Irina Poryvai. W trakcie swojej kariery wydał 11 albumów i dał kilkadziesiąt koncertów. Od 1998 Rusya już nie stoi.

Natasha Koroleva (Poryvai) był w stanie osiągnąć wszystko-Union sławę. Istotną rolę w jego sukces grał Igor Nikolaev. Jest autorem takich hitów jak „Dolphin i Syrenki” i „Żółte tulipany”.

tragedia

W 1993 roku, przerwy Lyudmila owdowiała. Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł z ukochanego męża, Vladimir. Kobieta została sama ze swoim cierpieniem. Irina i jej mąż podczas pobytu w Kanadzie. Natasza była w Moskwie. Była żoną Igor Nikołajew.

Nasza bohaterka czuł się samotny w swoim mieszkaniu w Kijowie. Śmierć ukochanego męża spowodowała jej poważne szkody moralne. Córka próbowała częściej odwiedzić matkę.

Przejazd do USA

Poryvai Ludmiła nigdy nie myślał o emigracji. Kijów był jej ulubionym i rodzinnym. Teraz jednak, że nie żałuję, że kobiety w lewo.

W 1995 roku Igor Nikołajew (wtedy mąż Natasha Koroleva) oferowane Luce udać się do Miami, aby opiekować się swoją córką z pierwszego małżeństwa, Julia. Zgodziła się.

Początkowo Ludmila mieszkał w mieszkaniu należącym Igoryu Nikolaevu. Ale wkrótce jasne i aktywnych kobiet spotkały się z poważnym człowiekiem w podeszłym wieku. Mówimy o biznesmen Igor Alperin. Wiemy, że jest właścicielem kilku restauracji w USA i dużych firm spożywczych znajdujących się w Rosji. Lubił się ljusja spojrzenie. Oni uderzyło się romans. Igor jako porządny człowiek żonaty kochanek.

Jeśli uważasz, że matka Nataszy Królowa żyje wyłącznie przez bogatego męża, bardzo źle. Ponad 10 lat temu w Miami, kobieta otworzyła szkołę muzyczną dla uzdolnionych dzieci. Potomstwo zamożnych Amerykanów nauczyć się grać na akordeonie, gitarze i flecie. Chcąc dostać się do szkolnej L. Poryvai Rife.

Teraz Ludmiła i jej mąż mieszkają w luksusowym Miami domach. Jej sąsiedzi są ciotka Filippa Kirkorova (Marie), Agutin Leonid i Varum Anzhelika, matka Igor Krutoj.

telewizja

Matka piosenkarza Natalia Koroleva nie zdarza się tak często w Moskwie. Po zapoznaniu się kolejnych przyjazd kobiet redaktorów różnych narzędzi próbuje się z nią skontaktować. W rzeczywistości, każdy program z jej udziałem zamienia się jasnym i musującego show. Zdjęcie Ludmiła Poryvai regularnie pojawiają się w prasie. Jej biografia tysięcy fanów interesuje mieszka w Rosji, na Ukrainie iw innych krajach.

Program wizyty „Wieczór Urgant” Ludmiła Iwanowna i jej córka Natasza przedstawiony publiczności razem piosenkę „Miami”. W tej werwy kobieta nie powstrzymało. Nagrała kilka piosenek solowych, w tym „Yum” i „prawo”.

W okresie od 2012 do 2014 roku Natasha Koroleva i jej mama były cooking show „lunchu” na pierwszym kanale. Oceny przesyłowe były dość wysokie. Ale program jest nadal zamknięta.

Konkludując

Teraz już wiesz, gdzie się urodził, studiował, a obecnie mieszka Poryvai Ludmiła. Ta kobieta ma niespożytą energię i naturalny urok. I niech młodzież nie była w stanie osiągnąć wszystko-Union sławę i uznanie publiczności, ale teraz to jest – prawdziwa gwiazda. Ludmiła Iwanowna życzymy dobrego zdrowia i szczęścia Kobiet!