86 Shares 3374 views

Co mężczyźni lubią w łóżku: odsłania tajemnice chłopców

Każda kobieta chce być idealny dla jej kochanka, a w związkach intymnych szczególnie. Aby to zrobić, to jest bardzo ważne, aby zrozumieć, co mężczyźni lubią w łóżku. Ale nie każdy przedstawiciel silniejszej płci mogą otwarcie mówić o swoich preferencjach seksualnych pragnień. Każdy ma swoje gusta i potrzeby seksu, ale są rzeczy, które mogą sprawić, że boginię seksu dla każdego człowieka.


Większość pań są niechętne do eksperymentowania w łóżku, preferując sprawdzonych narzędzi i postawy. Mocna podłoga, wręcz przeciwnie, jak odmiany. Więc dlaczego nie spróbować czegoś że mężczyźni lubią w łóżku. Z powodu monotonii wkrótce zaczynają się zmęczony, a to może prowadzić do poszukiwania nowych doznań seksualnych w obliczu innego partnera seksualnego lub partnera. Aby rodzynek koniecznie zrezygnować ulubioną postawę w łóżku, wystarczy kupić zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, lub zmienić zwykły scenariusz jest preludium do czegoś bardziej zwyczajnego.

Wielu młodych ludzi lubi, kiedy pani mówi otwarcie o swoich pragnień i fantazji. Można napisać notatkę z treści, jak chcesz to zrobić dzisiaj. Inną opcją – wyślij sms z podobnym tekstem.

Większość dziewcząt są przyzwyczajeni do tego, że pierwsza inicjatywa objawia człowieka. Ale każdy ma swoje własne potrzeby w seksie, a jeśli masz chęć, to nie bój się zrobić pierwszy krok, wierz mi, ulubiony z pewnością docenią. Nigdy nie wahał się mówić o swoich uczuciach rosnących na.

Poza tym wszystkim, przypisać fakt, że mężczyźni lubią w łóżku, stojących żeński luz i emancypacji. Tak, możesz być pokorni, ale nie na tyle, aby uprawiać seks w ciemności i pod kocem. Faceci lubią patrzeć na piękne kobiety rysunku. są one również miłe, gdy ukochany zwracając uwagę na ich ciała, w pełni go zbadać.

Każdy wie, że każdy młody człowiek chce pojawiają doświadczony we wszystkim, aw życia intymnego szczególnie. Jest to dobry pretekst aby ładnie i dowiedzieć się o jego tajnych pragnień. Zapytaj go, aby nauczyć się, co ludzie jak w łóżku. Uwierz mi, on z pewnością docenią.

Wszyscy mamy swoje sekretne fantazje, faceci nie są wyjątkiem. Dzielić z nimi swoje pragnienia, a on ujawnić jego własny. Nie jest konieczne, aby rzucić głośnych scen i napady złości czy fantazjach seksualnych nie będzie reprezentować jako jedna z aktorek Hollywood. To jest po prostu tylko nieosiągalnym fantazji, że taka pozostanie.

Jak młodych ludzi, gdy ich dziewczyny wyglądać pięknie i seksownie. I to nie jest konieczne, aby mieć pornomodeli rysunku. To wystarczy, by zadowolić siebie i nabycie pięknej bielizny.

I ostatnie, ale najważniejsze, co mężczyźni lubią w łóżku, jest doprowadzenie do stanu błogości swojego partnera. Jeśli w tym czasie nie działa, to nie pokazują go znacznie mniej mówić o tym, że nie może cię zadowolić. Czasami lepiej jest symulować orgazm.