748 Shares 8340 views

Wnętrza domów w stylu górskim: opis i zdjęcia

Wnętrza domów w stylu górskim, charakteryzujących uroczej prostoty, ciepła atmosfera oraz pierwotnego koloru i który zdobył serca wielu ludzi.

informacje historyczne

W historycznym pojawienie stylu, pogrążony w bogatej historii Alp i unikalnych zwyczajów lokalnych, stało się w południowo-wschodniej Francji (w pobliżu granicy ze Szwajcarią) i dosłownie oznacza „dom pasterza, pobliskie góry.” W 19-20-wieku takie małe domy – podobnie jak wszystkich zwykłych domków, położonych nad brzegami rzek i jezior i przy złej pogodzie były najbardziej odpowiednie schronienie dla pasterzy.

Wymaganie wytrzymałość i trwałość w trudnych warunkach górniczych, są one skonstruowane w określony sposób: pierwsze piętro Foundation – od kamienia, na poddaszu – z drewnianych bali. Następnie, te struktury są w pełni spłacone: kamień węgielny chroni przed wiatrem porywiste, ulewnego deszczu i śniegu.

Jako styl niemowlęctwa schroniska

Stopniowo, konstrukcja tych domów wykonanych z naturalnych surowców stała się odrębnym stylu, łatwo rozpoznawalny przez płytkości dwuspadowy dachówką i szerokimi okapami, zamontowane prostopadle w stosunku do przedniej części domu. Ze względu gromadzi się w śnieg opadający dach przyczyny dodatkowej izolacji i przedłużające o co najmniej 40-50 centymetrów osłon chronić ściany domu i jego fundament opadów. Ta właściwość jest bardzo ważna dla Alp z ich dużymi opadami śniegu: lubią dach, chroniąc fasadę budynku od negatywnych zjawisk pogodowych, są niezbędne.

Tylko naturalne i blisko natury

Patrząc na domy schroniska przychodzi do głowy, to mała wioska alpejska i prawdziwy „na żywo” atmosfera, zbliża się pięknem i spokojem otaczającej przyrody. Należy pamiętać, że budowa domów domku wykonana jest w pewnej perspektywy. Tak więc, głównym fasada zawsze zwrócił na wschodzie; obiekty są tak skonstruowane, że w ciągu dnia wszystkie są równomiernie pokryte słońce.

Wnętrza domów w stylu górskim, jest drzewem o królestwie – naturalny, przyjazny dla środowiska i popytu w ogóle razy materiału. To ogromne belki, ściany, ciężkie drzwi z drewna, z którego dosłownie oddycha starożytności. Podłogi wykonane są z litych desek: niemalowane i lakierowanych (lub plamy). Ściany są pokryte tynkiem lub drewna. Nowoczesna interpretacja grzbietów i narożniki domów czynienia z kamienia (naturalnego lub sztucznego), cegły, tynki dekoracyjne.

Wnętrza domów w stylu górskim, zawsze posiada przestronny balkon, przestronną werandę oraz duże panoramiczne okna. używać dzisiaj domowego ogromną ilość powierzchni szklanych, pozwalając cieszyć się otaczającą piękne krajobrazy. Ponadto, nowoczesne okna są wykonane z trwałych materiałów i spokojnie tolerować żadnej złej pogody.

krajobrazu górski

Duża liczba budynków, zaprojektowany w stylu alpejskim, wybudowany w zalesionej okolicy. Dlatego podczas planowania krajobrazu ważnym punktem jest minimalna ingerencja w naturalnej scenerii. Zmiany w środowisku naturalnym mogą być odczuwalne jedynie w bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania.

Aktywnie urządzone nasze Otwarte Weranda, balkony, daszki, właściciele domów po drodze próbuje zorganizować odkrytym strefą relaksacyjną, która wyposaża pobliskiego domu. Projekt wnętrz górski oferuje umieszczenie skład mebli (wikliny lub drewna) na terenie, wyłożone kamieniem lub drewnianych pokładów. Istnieją także kieszenie z otwartym ogniem, kominki, piece, które nie są tylko urządzenia do przygotowania smacznych potraw, ale także oryginalne cechy stylowo ozdobić zdjęcie.

Wnętrze domu w górskim stylu wnętrza

Jasne i kolorowe zdjęcia transmituje prostotę wiejskiej, ciepło i przyjazną atmosferę mieszkania, co kryje się doskonale zaplanowany i zorganizowany przestrzeń wewnętrzną.

Jego znakiem rozpoznawczym jest wystające belki i integralną częścią – duży kominek z oryginalnym wystrojem.

Nowoczesny salon z wykorzystaniem przestrzeni kominek jako obszar TV, mając na trzonie lub w pobliżu telewizora. Ten projekt pomysły nie tylko oszczędność miejsca, ale zapewnia również pojedynczy punkt kontaktowy. Zwykłe domy w stylu komórka – wypchane dzikie zwierzęta, które mogą być również umieszczona nad kominkiem. Większość żyjących Alpine Lodge charakteryzuje się swoim zwykłym stylu myśliwskim. Dlatego wskazane jest, aby spojrzeć postelennuyu podłogi zamiast dywan skór futerkowych.

Meble we wnętrzu salonu

Projekt wnętrza domu na wsi w górskim stylu mebli preferuje masywną skórzaną kanapę i fotele. Choć wybór tapicerki nie ograniczenie: może być zamszu, len, wełna, ale nie syntetyki. W przykładzie wykonania z nowoczesnym salonie domków preferencji mogą być podawane do bezramowych meble, optymalnej harmonii z ciepła atmosfera salonie.

Pierwotnie wnętrze Alpine, charakteryzuje się naturalnym kolorze beżowym i brązowym palety, wygląda jasne meble, tworząc kolorowy nastrój i ducha przygody. Projekt wnętrz w stylu chalet sugeruje użycie taki nacisk dozuje tak aby nie zepsuć harmonię wiejskich dekoracji.

Kluczowym elementem projektowania salonie jest system oświetleniowy, w którym wraz z centralnym żyrandol i zawieszane oprawy są używane, lampy podłogowe lub kinkiety, który znajduje się w pobliżu wejścia na obwodzie pomieszczenia, między oknami.

Ogólnie rzecz biorąc, pokój dzienny-domek jest przestronny pokój z drewnianą podłogą, ogromny wieloma oknami, wysokimi sufitami i wiele belek, słupów i systemów podłóg. Dobre wyposażenie, piękne żyrandole, ciepłe dywany i skóry dzikich zwierząt na podłodze – najbardziej optymalne wnętrze domu w stylu góralskim wewnątrz.

Wskazówki dotyczące projektowania sypialni

Spanie przestrzeń w stylu alpejskim może być również wyposażony w kominek – ważny element schroniska. Dla romantyków, którzy cenią sobie ciepło naturalnego materiału, rodzaj gry płomieniach trzask płonących kłód w celu uzupełnienia urok wiejskiej dekoracji, tworzy poczucie pewnej magii.

Łóżko w sypialni charakteryzuje się masywne, wykonane z drewna i mogą być ozdobione rzeźbami i innymi oryginalnymi elementami. Że dekoracyjne łóżko jest centralnym tematem tej sali, w połączeniu ze tworzyć przestrzenie scratchiness kominowych ciepłe harmonijną atmosferę.

Po zarejestrowaniu się ten pokój jest zalecane, aby zwrócić szczególną uwagę na tekstyliach. Zasłon zwykle wykonane z materiałów naturalnych (bawełna lub len, korzystnie naturalny kolor). Na narzut stosowane wełny lub materiał futra.

Oprócz przestronnej szafy i łóżka w przestronnych sypialni może pomieścić część wypoczynkową, na przykład, kilka krzeseł i stolik przed panoramiczne okna, które pozwalają cieszyć się piękne naturalne poglądów.

Kuchnia w stylu chalet

Sercem każdej własności domu, w tym kraju, jest kuchnia – przestrzeń wewnętrzna, która koncentruje się życie każdej rodziny. styl dacza do pokoju z jego ciepło spalania kominka, zapach domowe posiłki i szczerość wspólnych spotkań harmonijnie uzupełnione materiałów przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Wnętrze domu w stylu góralskim, projekty konstrukcyjne, które mają dużą liczbę opcji, jak kolorowe dekoracji kuchni proponuje wykorzystanie sztucznie wykonany stare meble. Jego stan drewna optymalnie uzupełnia urządzeń z elementami ze stali nierdzewnej.

Taki połysk drewna i stali ciepła kontrast teksturowane stworzyć niepowtarzalny efekt wizualny podkreślenia Present rolnej kolorowe wnętrze.

Alternatywnie, można umiejętnie zamaskować sprzęt dla niemalowane drewnianych drzwiach szafek kuchennych, które będą tylko zaostrzyć domek stylu.

Styl górski w miejskich mieszkaniach

Wnętrza domów w stylu górskim, założony na dworki, stosuje się do miasta Apartement przestrzeni, której warunkiem jest wystarczająco materiału i wysokie sufity wymagany do ustalenia dekoracyjne belki stropowe. Reszta niuanse projektowania – podobnej do podmiejskich mieszkaniowych w stylu góralskim.

Dom Chalet idealnym miejscem dla miłośników funkcjonalności, komfortu, dobrej jakości, w przeważającej części są zbudowane dla psychicznego relaksu miasta. Chalet zdobył serca wielu, nie tylko angażowanie prostocie, ale także wyjątkową i kameralną atmosferę z wyjątkowym smakiem.