646 Shares 6686 views

"Kia Rio" -2013 – przeglądy właścicieli. Zalety i wady Kierowcy opinii

Samochodów „Kia Rio” w 2013 roku jest stworzony dla tych, którzy cenią sobie jakość połączoną z elegancją i komfortem. Jest to samochód z czasów współczesnych. Jej nowy organizm po prostu przyciąga spojrzenia. Uaktualnione dane techniczne są coraz bardziej zachęcające kierowców i przyciągnąć nowych właścicieli. Biorąc pod uwagę wszystkie cechy sedan, możemy śmiało powiedzieć, że jest doskonała do jazdy po drogach krajowych. Model konstrukcja została zaprojektowana ze smakiem, posiada wyrafinowany wygląd.


Znany informacje pojazd

W krajach WNP, model ten sprzedawany od jego wydania, i to jest sukces. Car „KIA Rio” -2013, który podsumowuje właściciele mówią, że ten samochód jest praktyczny w użyciu, opiera się na „Hyundai Accent”. Oznacza to obecność potężnego silnika. Sedany są dostępne w czterech wersjach wyposażenia: podstawa, pośrodku, z poprawą komfortu i górnej (od najdroższych).

Samochody z producentem mogą być malowane w różnych kolorach. To pozwala wybrać maszynę do własnych preferencji. Istnieją również modele o różnej pojemności silnika. Niektóre z nich są dostępne z silnikiem 1,4 litra. Kolejny model – „Kia Rio” 1,6 opinii, które mówią, że pojazd jest przyspieszany do dużej prędkości w krótkim czasie. Ta jakość sedan dodatkowo zwiększa zapotrzebowanie na nią. Maksymalne zużycie paliwa podczas jazdy pojazd z cyklu mieszanym wynosi 7 litrów na 100 km. Skrzynia biegów w samochodach Kia Rio „instrukcji”, ale są modele wyposażone w automatyczny bieg system, który jest idealny dla kobiet kierowców przesuwanie. Sedan przyspieszył do 100 km / h przez 10 sekund.

„Kia Rio” w podróży

Twórcy modelu wzięła pod uwagę możliwość korzystania z urządzenia w różnych warunkach pogodowych, różnych porach roku, a samochód został wyposażony w specjalny akumulator. Pozwala to na korzystanie z pojazdu, nawet w ciężkich mrozów. Eksploatacja pojazdu nie wymaga dużo pieniędzy, ponieważ części zamienne do „Kia Rio”, zdjęcie które zostały przedstawione w tym artykule, są niedrogie, a maszyna jest realizowany z długoletnią gwarancją.

Nadwozie samochodu jest galwanizowana, który chroni ją przed zewnętrznymi uszkodzeniami mechanicznymi (małe kamienie, chodnika fragmenty). Kabina wygodne pojemny ciepła, gdy temperatura powietrza na zewnątrz jest niska, a zimne, kiedy na zewnątrz ciepła. W rozproszeniu samochodu nie tworzy szarpnięć i szybko osiąga żądaną prędkość.

Plusy, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie samochodu

Samochodów „Kia Rio” -2013, opinie właścicieli, które są pozytywne, jest zaprojektowany dla maksymalnej wygody podczas każdej podróży (krótki lub długi). Nawet w podstawowej wersji pojazdu dostępna jest w klimatyzację, czujnik, który może być użyty do sprawdzenia poziomu płynu do mycia okien, luster dla elektrycznych.

Siedzenia kabin są tapicerowane jakości tkanina, brud i wełna, które szybko i łatwo usunąć za pomocą zwykłego odkurzacza. Bagażnik (na sedan) dość pojemny, łatwo jest to przedmioty osobiste, torby, walizki, torby z materiałami budowlanymi i wiele więcej. Samochód posiada doskonałą izolację akustyczną. Pozwala to kierowcy podczas jazdy nie znudzi się hałas, który publikuje pojazd.

Co zrobić właściciele pojazdu?

Samochodów „Kia Rio” -2013, który podsumowuje właściciele mówią, że to zasługuje na uwagę, wchodzi na rynek w stosunkowo niskich cenach. Kiedy model ten nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Na targach uwaga seks, że eksploatacja samochodu główne obiekty są:

  • łatwość obsługi (przeprowadzanie różnych manewrów bez wysiłku – zakręty, parking, etc.);
  • podgrzewana kierownica, co pozwala utrzymać rąk kierowcy ciepły;
  • Obecność podłokietnika, wewnątrz której małe elementy mogą być przechowywane (na przykład w torebce lub klawiszy);
  • duże tylne siedzenie, gdzie znajdują się swobodnie trzy osoby dorosłe (lub dwa i jeden fotelik samochodowy).

Mężczyźni są zadowoleni z faktu, że „Kia Rio” sedan (2013), co potwierdzają opinie, że jest podgrzewana przez 4 minuty, nawet podczas mrozów, a fakt, że maszyna posiada wysoki prześwit.

naprawa samochodów

Tak jak w świecie nie jest doskonałe rzeczy, problemy w pracy maszyny jest nadal. Niektóre z tych właścicieli wyeliminować siebie. Na przykład, gdy klimatyzator gwizdek że jest wyciek czynnika chłodniczego, i odnaleźć urządzenia lokalizacji usterki ponownie naładowana. W przypadku pogorszenia wartości Głośniki samochodowe szukać przyczyny to:

  • zmiany w wymaganego ciśnienia w cylindrach silnika,
  • droga wlotu zasysa powietrze ,
  • zatkany układ wydechowy.

Aby uniknąć poważnych uszkodzeń, maszyna musi być okresowo zdiagnozowana, gdy się do zaleceń dotyczących jego użytkowania, a także stosowania wysokiej jakości paliwa (napełnić się na sprawdzonych stacjach).

strojenie standardowe

Aerodynamiczny zawieszenie podstawowe idee poprawy wyglądu samochodu. Wszystkie niezbędne urządzenia są dostarczane w zestawie, jak również osobno. Obejmuje on: ochrona progów stoylery i deflektory. Dodatkowo dostępne akcesoria: futerały i pokrowce na koła zapasowe, klamki i grill. Samochodów „Kia Rio” -2013, opinii właścicieli, z których zostanie potwierdzona, dla lepszej widoczności na zakrętach w nocy, wyposażone w dodatkowe oświetlenie. Wewnątrz zmienić tapicerka drzwi i fotele ze skóry syntetycznej na wewnętrznej krawędzi drzwi pojazdu zamontowane oświetlenie.

poprawa możliwości

Najskuteczniejszym sposobem aktualizacji firmware tego modelu jest sprzęt elektroniczny. Pozwala to zwiększyć wydajność wbudowanego oprogramowania przez ustawienie różnych trybów pod indywidualne zamówienie właściciela. W efekcie pojazd zużywa mniej paliwa, a silnik dostaje więcej mocy. Zmiana lub dostosowanie niektóre programy fabryczne pozwalają dostosować maszynę do różnych warunków pogodowych i klimatycznych. W przypadku stałego napędu na złej nawierzchni drogi jest lepiej wydać ustawienie systemu elektronicznego samochodu tak, że zapewnia nieprzerwaną pracę silnika.

Gdzie kupić "Kia Rio" sedan?

Ten model jest bardzo dobrze znane i popularne. Można je nabyć w niemal wszystkich miastach Rosji i za granicą. Dla każdego pojazdu sprzęt zainstalowany swoją wartość. „Kia Rio”, która odpowiada jakości cena jest gwarantowana przez okres do 5 lat. Samochód zachowuje się dobrze na różnych drogach, co pozwala mu działać w każdej sytuacji – do podróży z rodziną lub przyjaciółmi za miasto do pracy, wędkarstwo, łowiectwo, kempingi. Jeśli koniecznych przejazdów na długich dystansach, samochód jest niezawodny pojazd. Szlachetny projekt i sprzęt wysokiej jakości sprawiają, model „Kia Rio” konkurencyjny. Na zakup samochodu może być pożyczka z korzystniejszych stóp procentowych. W tym wypadku, samochód sporządzenie obowiązkowego ubezpieczenia. Od sedan spełnia wszystkie wymagane normy, zniechęcić kupującego, po prostu nie mogę.