192 Shares 7236 views

Jak narysować piramidę z ołówkiem

Egipskie piramidy nie tracą popularność wśród archeologów i badaczy starożytności całego świata. To samo jest ogrzewany takie zainteresowanie? Najwyraźniej fakt, że ludzkość jest wciąż trudno z całą pewnością powiedzieć dokładnie, jak one powstały i czy to prawda, że aby być grobowce faraonów – ich jedynym celem.


Okresowo, zainspirowany pięknem zabytkowej architektury, twórczy ludzie myślą o tym, jak narysować piramidę, aby przekazać poczucie wzniosłości do widza.

Teorie o celu piramid

Cokolwiek to było, ale pomniki dużych dawnej architektury mogą teraz zobaczyć każdy przybyciu w Egipcie. Słynna piramida Cheopsa, która jest również największa piramida wszystkim część z siedmiu cudów świata.

Starożytni królowie piramidę jako magazyn dla swoich rzeczy, które z pewnością będą potrzebne w życiu pozagrobowym.

Pobudują te olbrzymie konstrukcje były bardzo trudne. Ale zwrócić je w piwnicy. Tak jak wyciągnąć egipską piramidę? Najpierw trzeba zdecydować, na jaki rodzaj grobowca w pytaniu. Zwykle na wzmiankę o piramidach mieć na uwadze Wielkiej Piramidy w Gizie.

Oto jak wyglądają.

Jak zacząć

Ok, z tego wyjazdu. Ale jak narysować piramidę, które są w Gizie? Jest to bardzo proste, zwłaszcza jeśli jesteś zręczny w geometrii i rysunku. Wszakże w rzeczywistości dużo czasu rysowania te dane w szkole. Pozostaje tylko zapamiętać wszystko i dokonać pewnych korekt.

  • Kontynuować. Weź czystą kartkę papieru, ołówek i tarka.
  • W środku arkusza zrobić szkic z trzech piramid: środkowa z których jeden – najwyższy, ostatni – najmniejszy. Dodaj aspekty i uczynić bardziej precyzyjną formę.
  • Na dnie samego początku do widza piramidy, narysuj trzy małe figurki. Wszystko, co musisz wstać nieco aż do połowy pierwszej piramidy.
  • Teraz za pomocą ołówka zrobić cienie w odpowiednich miejscach. Około jak przedstawiono na rysunku poniżej. Trzy dolne obiekty mają kształt schodkowy. Więc starają się przedstawiać je jako trzypiętrowego tortu. I mimo, że w rzeczywistości najmniejsza piramida częściowo zniszczone, pokazać te nieprawidłowości lub nie – ty decydujesz.

  • Dorzuć kilka wielbłądów, że na tle piramidy wydawała ogromne prawdy. Cienie wskazują nierówności na powierzchni piasku.
  • Jeśli masz czas i chęci, można wyciągnąć same bloki, z których piramidy zostały zbudowane. Jak narysować piramidę: Gładkie lub bardziej wiarygodny – beton, decydować o sobie. Bloki przypominają ogromne cegły postrzępione. Ponadto nacisk kładzie się bardziej na linii poziomej, a nie pionowej, ponieważ odległość jest znacznie lepsza niż pierwsza.

Przed, że nie wiedział, jak narysować piramidę z ołówkiem, a teraz widać, że sprawiają, że proste!

Rysunek w postaci kolorów

można namalować obraz, jeśli jest to pożądane. W tym przypadku nie ograniczają swojej wyobraźni. Można przedstawiać dziedzictwo architektury w nocy. Aby to zrobić, należy pomalować górną część ciemnoniebieski kolor i wykończenie trochę gwiazd i księżyca. Sam piasek malować nasycony ciemny żółty. Spowoduje to utworzenie niezbędnej kontrast, daje jasność obrazu.

Teraz, gdy wiesz, jak narysować piramidę. I jak widać, nic skomplikowanego o tym absolutnie nie jest. Więc nie bój się spróbować i rozwijać swoje zdolności twórczych!