328 Shares 5168 views

Filipp Jankowski: biografia, życie osobiste, dzieci

Filipp Jankowski – utalentowany rosyjski aktor, potwierdzające zarzuty nieścisłości, że natura jest spoczywającej na dzieci geniuszy. Jego żywy rola zostawić po sobie ślad w sercach publiczności i kierowanie pracować twórczy i interesujący dla ludzi w każdym wieku.


rodzice

Filip Jankowski biografia która rozpoczęła się w 1968 roku, był jedynym dzieckiem w słynnej rodzinie aktorskiej. Jego matka – Ludmiła Zorina otrzymał tytuł Honored Artysta Rosji i na wiele lat, aby zadowolić publiczność ich jasnych ról na scenie Teatru Dramatycznego Saratowa, a później – Lenkom.

Już w latach nauki w szkole teatralnej, poznała innego ucznia – Oleg Jankowski, który zawsze połączony swoje życie. Utalentowani aktorzy od samego początku swojej kariery scenicznej stał się popularny wśród publiczności. Jednak Oleg Jankowski również spodziewać karierę filmową genialny. Wystarczy powiedzieć, że wystąpił w ponad 80 filmach fabularnych i dokumentalnych, a 10 otrzymało niemal wszystkie istniejące rosyjskich nagród w dziedzinie kina.

dzieciństwo

Filipp Jankowski, którego biografia był urozmaicony od bardzo młodego wieku, jako dziecko, spędził wiele czasu za kulisami, obserwując grę rodzicami i rówieśnikami. Gdy miał 5 lat, zadebiutował w filmie. Jego pierwsza rola była w słynnym obrazie Andreya Tarkovskogo „The Mirror”. Fakt, że niewielka Philip zobaczyłem na planie, uderzyła go do rdzenia. W 1974 roku miał okazję do obsady kolejnego filmu – w norweskim-radziecki film „kamienne niebo”, pokazując rzadki dla dziecka jak młody wiek, dyscypliny i wrodzonym talentem artystycznym. Ponownie na ekranach Filipp Jankowskiego (biografii, życia osobistego, wzrostu i inne informacje są podane poniżej) pojawił się w 1986 roku w filmie „Sentimental Journey to the ziemniaki.” W tym czasie była główną rolę, i chwalić starsi koledzy potwierdził młody człowiek w zamiarze zostania aktorem i kontynuować swoją słynną dynastię.

studiowanie

Filipp Jankowski, filmografia, która obecnie ma więcej niż kilkanaście tytułów, absolwent Moskiewskiego Teatru Artystycznego School, gdzie studiował na kursie Olega Tabakova. Po otrzymaniu dyplomu w 1990 roku aktora, ambitny i piękny młody człowiek (wysokość – 180 cm) nie był zadowolony i postanowił kontynuować swoją edukację w VGIK, w pracowni W. Naumov. W rok później został zaproszony do filmu „Afghan Breakdown”. Jego partnerami byli Michele Placido, Tatiana Dogileva Nina Ruslanova i inne gwiazdy kina radzieckiego. Według krytyków, film stał się najlepszym dziełem twórców o wojnie afgańskiej. To nie przeszedł niezauważony i rola Filippa Yankovskogo. On stworzył realistyczny obraz rozpieszczonego syna wysokiej rangi wojskowym, który przyszedł, aby walczyć, aby uzyskać kilka nagród i nabywają towary deficytowe.

dalsza kariera

Filipp Jankowski, biografia, życie osobiste i projekty, które zawsze budziły zainteresowanie publiczności w 90 lat zaczął brać czynny wideoklipów. Ogółem w tym momencie w swoim dorobku – ponad 150 takich prac. Wśród nich -. Klipsy "Ciao, bambino" grupa "genialny", "Lech" Aleny Apinoy "Łzy" dekl, itd. Ponadto, Filipp Jankowski pracował z Dmitriem Malikovym, Natalia Vetlitskaya "Ivan" i wiele z Alsou innych wykonawców. Wiele jego filmów były mini-filmy, które były odmienne twórcze podejście do budowania obrazu i jego pojednanie z muzyką. Patrząc w przyszłość, możemy powiedzieć, że w 1997 r Filipp Jankowskiego, którego biografia jest interesujące dla wszystkich swoich fanów, został nominowany do prestiżowej nagrody „Ovation”.

w 2000 roku

Jankowski reżyserski debiut w kinie odbył się w 2002 roku. Stały się film „Traffic”, w którym Philip otrzymał nagrodę „Nika”. Obraz był dobry kasowym i zmusiła ekspertów do oceny talent reżyserski młodego Jankowskiego. Jego następne dzieło – „Stan Counselor” był jeszcze bardziej udany. To Jankowski działał nie tylko jako reżyser, ale również wystąpiła w epizodycznej huzarzy-rozrzutnego salonu damskiej. Aby pracować na tej adaptacji słynnej powieści Borisa Akunina Filipp zaprosił takie gwiazdy kina rosyjskiego, Nikita Michałkow, Oleg Tabakov, Konstantin Chabienski, Władimir Maszkow, itd. Ponadto, jedną z głównych ról kobiecych poszedł do żony reżysera. – Oksana Vander.

„Szermierz”

Jeśli sukces „State Counselor” był w pewnym stopniu przesądzona, powinno być kierowanie pracą Filippa Yankovskogo czeka na trudnym losem. obraz Arthouse „Szermierz” był postrzegany przez publiczność niejednoznacznej, choć utalentowany gry Artem Tkachenko i czułpan chamatowa. Niemy dramat o miłości, w którym wszystkie uczucia wyrażone przez obraz z tworzywa sztucznego, nie znalazł odpowiedź w sercach masowej publiczności.

"Rock Head"

Odzyskiwanie po awarii „Swordsman” Filipp Jankowski (filmografia obejmuje ponad 15 tytułów) zajął się nowy projekt. Stały się one obraz „Rock Head” Nikołaj Wałujew w roli tytułowej. Słynny bokser sportowiec grał z amnezją, który wysłał dziewczynę jak zmarłej żony. Musi przekonać go do powrotu na ring i stracić walkę na mecz organizatorzy byli w stanie dostać dużo pieniędzy, stawiając na jego przeciwnika.

Chociaż Wyborg Festiwal Filmowy „Okno do Europy” Film zdobył główną nagrodę – „Złotą Łódź”, publiczność trwało to dość chłodne.

"Rasputin"

Przerwa w karierze aktorskiej Filippa Yankovskogo związane ze swoim reżyserskim pracy, zakończył się w 2011 roku, kiedy został zaproszony do kręcenia serialu „Rasputin”. Dostał ciekawą rolę zabójcy starca – Feliksa Yusupova, z którym poradził sobie znakomicie. Partnerzy aktor był Zherar Deparde, Irina Alferov Natalia Shavets Danila Kozłowski i wielu innych, ale cesarzowa grał słynny Fani Ardan.

W ostatnich latach,

Filipp Jankowski, biografia, kochać życie, dzieci i udział w imprezach, które są często omawiane w mediach, z usuniętą i przyjemności w serialu. Jednak należy zauważyć, że aktor jest bardzo wybredna i zgadza się wziąć udział tylko w naprawdę dobrych projektów. Wśród nich są następujące:

  • nowa wersja filmowa powieści „Trzej muszkieterowie”, w którym grał rolę króla Ludwika XIII;
  • Telewizora „heteroseksualna głównym Sokolova”, gdzie jego partnerem był Andriej Panin;
  • seryjny projekt telewizyjny „Bounty Hunters”;
  • TV "Chudotvorets" et al.

Ponadto, w ostatnim czasie, to zasłania się obraz „Tajemniczy pasją.” W tej adaptacji powieści Wasilija Aksenov Filipp Jankowskiego, filmografia i życia osobistego, które są szczegółowo opisane w tym artykule, Ian grał Tuszyno. Film był wielkim sukcesem, nie tylko dzięki jego szczerej i utalentowanego gry.

Filipp Jankowski (biografia): życie prywatne, dzieci

Szczęśliwe małżeństwo rodziców stała się przykładem dla aktora.

Przez wiele lat, Filipp Olegovich Jankowski żonaty Oksana Vander, który jest muzą jego dyrektora i pojawiły się we wszystkich obrazach małżonka. Poznali się w 1988 roku i już razem od ponad 25 lat. Oksana i Phillip mają dwoje dzieci. Ich syn Ivan ukończył GITIS i wystąpił w kilku filmach i nadal działających dynastii Jankowski. W 2016 roku zadebiutowała w filmie i Liza Yankovskaya, dziedziczy talent i urodę matki obojga rodziców.

Mamy nadzieję, Filipp Jankowski, biografia, życie osobiste, dzieci, zdjęcia i inne informacje, które zostały przedstawione w tym artykule, a będzie nadal zachwycają swoich fanów ciekawych ról i filmów.