660 Shares 6908 views

Jaka jest moc ludzi

Energia ludzi składa się z dwóch strumieni. Dno ziemi jest jednym z filarów z górnej przestrzeni – z drugiej. Każda osoba ma struny jednostki energii. Oni nie mogą być oddzielone od niego.


Czym jest aura

Jest to specjalne urządzenie, które można sfotografować pola energetycznego człowieka. Często są one nazywane „aura”. Energia ludzi tworzą dwa wątki, skręcania wokół ciała. Każdy z nich musi przejść całkiem swobodnie, przechodząc przez siedem specjalnych ośrodkach zwanych „czakry”. „Mycie” wszystkie narządy i układy człowieka, energia „płynie” z palców i rąk. Bardzo ważnym punktem dla zdrowia i stanu umysłu jest bez przeszkód. Jeśli w jakimś miejscu występuje przepływ energii hamowania lub zatrzymania, narządy lub tkanki zaczynają boleć. Jeśli jest on objęty wpisu z kosmosu, człowiek doświadcza depresji. Naruszenie tych przepływów energii bezpośrednio wpływa na nasz stan. Niestety, takie awarie występują stale. Mogą one spowodować nie tylko wpływy zewnętrzne, ale także każdy z naszych negatywnych myśli. Prawdą jest, że poważne naruszenia prowokuje tylko kres długotrwałego przepływu energii. Oznacza to, że jeśli nienawidzisz kogoś skrzywdzisz nie tylko jego, ale także dla siebie.

Negatywna energia ludzka

Kiedy ludzki przypadku awarii lub katastrofy, regularne przerwy realizacji planów, to powiedział, że jego aura jest zanieczyszczona. Może to mieć miejsce w przypadku, gdy jest on poważnie zgrzeszył czy on wprowadzony sztucznie w „czarnej pogorszenia”. ludzie zasilane są bardzo otwarci. Fakt, że ciągle się ze sobą komunikować kolejny na poziomie pola. Ludzie mogą nie znamy, nawet nie podejrzewają istnienia, ale aura naszego stale współdziałać. Proces ten obejmuje wymianę niektórych części naszej osobistej energii. Nie wiedząc o tym, możemy wlać negatywną energię w inną osobę. Dzieje się tak, gdy czujemy zazdrość, gniew, użalanie się nad sobą lub jakąkolwiek inną emocję w stosunku do jednego lub większej liczby osób. Wszelkie myśli, mających na człowieka, któremu towarzyszy przeniesienie energii do niego. Często, że negatywna moc w polu celowo wprowadził (Blight).

Butów ludzka energia

W rzeczywistości, troska o czystość aury we współczesnym świecie – w tym samym normalny Procedura jak higieny i zdrowego stylu życia. Energia ludzi w wyniku ciągłej wymiany, z zastrzeżeniem pewnych „zatkania”. Oznacza to, że jesteśmy zawsze „grab” negatywne programy cudze. Z nich regularnie trzeba się pozbyć. Odbywa się to na różne sposoby. Wierzący oczyścić się w modlitwie i przestrzegania przykazań Pańskich. W ezoteryczny posiada własną metodologię. Można również skorzystać z usług magów, którzy specjalizują się w dziedzinie czyszczenia. Najlepszym sposobem, aby zachować naturalną czystość aury jest ochrona przed negatywności. Bardzo dobra obrona – to miłość i pozytywne nastawienie. Wiadomym jest, że ludzie, którzy są u szczytu euforii są bardzo trudne do infekowania negatywne. On po prostu skacze na nich. Po prostu, kiedy energia miłość jest tak silna, że druga „minus” po prostu nie jest w stanie go złamać.

Więc ludzie – są w rzeczywistości, pole energetyczne. Im większa i czystsza aura, tym jaśniejszy i spokojniejsze trwa całe życie.