476 Shares 8800 views

Jak samodzielnie wyciąć warkę. Porady od profesjonalistów


Chelka odgrywa bardzo ważną i zasadniczą rolę w tworzeniu wyjątkowego wizerunku. Nie tylko może zmienić kontury twarzy jako całości, ale również podkreślić indywidualne cechy kształtu oczu. Z jakiego rodzaju grzywek wybierzesz, cały wynik fryzury lub fryzury będzie zależał. Dlatego, przy wycinaniu, należy wziąć pod uwagę wszystkie cechy i zasady procedury. Pamiętaj, że nawet najmniejszy nadzór może doprowadzić do pożałowania wyniku, ponieważ granie są pierwszą rzeczą, którą widzimy podczas postrzegania obrazu. Czasami jednak nie mamy czasu, aby odwiedzić salon fryzjerski i zaczęliśmy rozwiązywać problem. I jak wyciąć sobie fringe i co jest potrzebne do tego, rozważymy później w naszym artykule.

Do kogo co bangs?

Każde granie wybiera się indywidualnie dla cech twarzy i nici. Kobiety z cienkimi włosami wolą odciąć je od góry, a właściciele eleganckich zamków będą mieli na czole wystarczająco dużo małych nici. Aby twarz była bardziej okrągła i delikatna, dopasuj grzywki z ukośnymi liniami, a także z frezowanym cięciem, tzn. Przycinane z zębami. A dla kobiet o kształcie księżyca lub o wydłużonym kształcie twarzy, proste i nawet fryzury będą idealne.

Fryzury i rodzaje warków

Do wszystkich fryzur są odpowiednie różne typy warków. Tak więc, do kary bezpośredniej, ideał będzie skośny, prosty i rozdarty, a do przewiewnego obrazu z dużą ilością loków – nie tylko prosta, ale również gęsta z ukosem. Wszystko zależy od twojego pragnienia i indywidualnego stylu, które chcesz przekazywać innym.

Co trzeba wyciąć z hukiem

Jeśli chcesz wyciąć huk, musisz mieć nożyczki. Mogą być prostymi lub specjalnymi fryzjerami. Następnie lustro, prosta szczotka do włosów, klipy do włosów i spray z wodą. Potem potrzebujesz lakieru lub żelu do stylizacji.

Jak obciąć włosy samemu sobie lub swoim dzieciom

To nie wymaga wielkich umiejętności, ponieważ cięcie haka dla innej osoby jest dużo wygodniejsze i łatwiejsze niż robienie tego samego. Potrzebujesz tylko nożyczek i trochę cierpliwości, a wszystko inne pójdzie. Pamiętaj tylko o jednej regule: z wyprzedzeniem przejrzyj zdjęcie fryzur z warkoczami, aby Twoi bliscy nie zawiedli się rezultatem.

Jak samodzielnie wyciąć warkocze

Zacznijmy ciąć. W tym celu odłóż żądaną ilość włosów na przyszłość. Pozostałe klamerki, aby zapobiec ich ingerencji. Następnie grzebień dobrze umyć i zmocz go wodą. Wyciągnij włosy z dala od siebie, starając się to robić równomiernie, a nie pukać indywidualnych włosów, zawsze patrząc w lustro. Wytnij trochę haki. Zachowaj nożyczki pod niewielkim kątem na czoło. Jeśli to konieczne, spłaszcz włosy. Ponownie grzebień i zwilż wodę. Wyciąć włosy na poziomie całego grania. Osuszyć włosy i naprawić lakierem lub żelem. To wszystko, twoje włosy są gotowe.

Postępując zgodnie z powyższymi zasadami, jak wyciąć swój haczyk, możesz zmienić swój obraz, gdy tylko chcesz, bez uciekania się do specjalistów. Eksperymentuj i poszukaj nowych rozwiązań dla swojego stylu, a następnie przyciągnie uwagę i sprzyja innym spontaniczność i oryginalność.