660 Shares 6976 views

Spróbuj zrozumieć, że ta historia

Podobnie, nie jest jeszcze jasne, co historia, jakie są jego cechy, jej struktura i parametry. Początkowo była nazwa opowiadań powiedzeń, eposów. Byli narracja w przyrodzie, ale nie wiedzieć o czymś poważnym i istotnym. Ale jak można powiedzieć niczego, podobnie jak wszystkie fikcji, i całkiem poważne historie, które mają większą wartość stopniowo „historia” uzyskała status perspektywie literackiej.


historia funkcja i jej cechy

Głównie, historia różni się od powieści, który jest oparty na ścisłej chronologii. Nie jest odstępstwo, w którym bohater jest długi czas pamiętał, czy „porusza się” w czasie, a nie są opisane tutaj i sen. Wszystkie zdarzenia są określone w sposób precyzyjny kolejno jedna po drugiej, z konkretnym kolorze emocjonalnej, ale nie ma subiektywny charakter. Warto również zauważyć, że historia jest zawsze małe podmioty. Wspomnieć o głównych bohaterów tej historii, swoich najbliższych przyjaciół i wrogów, i cała reszta są zmieszane z tłem, z niektórych wydarzeń.

Jaka jest historia z perspektywy historycznej

Jeśli weźmiemy pod uwagę etymologię terminu szeroko, jednolity wyjaśnienie nie może być podany do niego. W różnych okresach, historia były te lub inne prace, które są udostępnione do wąskiego kręgu osób, albo w domenie publicznej. W dniach historię społeczności i plemion zostały uznane za „nierentownych” historie, które mogłyby przyjmować gości lub łagodzą zepsute dziecko.

Jakiś czas później ten gatunek sztuki ludowej staje się ważniejsza postać. Archiwa państwowe Rusi wydaje „Tale minionych lat”, które są wymienione w porządku chronologicznym wydarzenia związane z dynastii Ruryka.

Jaka jest historia folk

Nietrudno się domyślić, że słowo „historia” pochodzi od starożytnego słowa „Veda”. Mówiąc najprościej, jest to historia, która często dźwięki z pierwszej osoby. Stąd, że ma pewną barwę emocjonalną, albo że przesadą lub mało. W takich opowieści mogą zawierać sarkazm, ośmieszyć niczego ani podziw. Opowiedz swoją publiczność opowiadacz mógł nic ze swoich zwycięstw militarnych, kończąc kampanię w lesie na opał.

Na łamach książki

Teraz spróbuj zrozumieć, co jest nowością w nowoczesnej literaturze, jak to wygląda i czym różni się od innych gatunków. Zasadą jest, że ma małą objętość. W przeciwieństwie do powieści, która może zająć całą książkę, ta forma literacka jest umieszczony w czwartej takiej publikacji. W każdej historii zawsze jest specyfika, czytelnik od pierwszej linii jasno zrozumieć miejsce, w którym toczy się akcja, czas i znaki. Zwięźle i jasno opisane i koniec historii. Nie ma miejsca na otwartym zakończeniem, rozważań filozoficznych i duchowych przeżyć bohaterów.

Z reguły, nazwy powieści częściowo scharakteryzować samą historię. Na przykład, „The Story of prawdziwy mężczyzna” Borys Polewoj mówi nam o tym, jak skoczek był w stanie przezwyciężyć własne rany, wróg środowiska i przetrwać.