377 Shares 5541 views

Trochę o tym, jak utworzyć plik HTML

Teraz pokażemy, jak utworzyć plik HTML, ponieważ zaczyna się od przygotowania tej stronie. W celu uzyskania takiego dokumentu, można użyć edytora tekstu lub specjalistycznych zastosowań. Aby osiągnąć prawidłowe wyświetlanie pliku w przeglądarce, wymaga przestrzegania pewnych zasad w kodzie projektowania.

definicja

Aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób utworzyć plik HTML, który rozpocznie się definicji. Taki materiał jest zwykłym dokumentem tekstowym, ale w nim za pomocą specjalnych deskryptory można określić lokalizację treści pozycji na poszczególnych stronach lub obiektów w oknie przeglądarki. W tym samym czasie, można wyświetlić wynik za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Aby edytować kod HTML, można użyć edytora tekstu lub wybrać specjalne programy z automatycznym wjazdu i podświetlanie składni. Zauważ, że przykładem aplikacji, która doskonale nadaje się do efektywnej pracy z tych dokumentów został Sublime Text.

Podczas korzystania z edytora kodu, wybierz menu głównego pozycję „Plik” aplikacji, a następnie „Zapisz jako …”. Ponadto w oknie wywiązała, określić katalog, w którym zapisany jest plik HTML, a także jego nazwę i dokładny rozszerzenie. Tak więc, format jest łatwe do wymiany.

Czy przerobiony dokument tekstowy, przekształcając go w HTML strony po prostu przez dodanie końcówkę .html nazwa rozszerzenia. Należy pamiętać, że istnieje szereg konkretnych sytuacjach, w których nawet prawo utworzony plik, który ma poprawny format, przeglądarka nie otworzy. Powodem tego może być nieprawidłowa konstrukcja struktury HTML-kodu.

reguły

Istnieje szereg zasad, bez których jest wyświetlany nieprawidłowo lub nie otwarte pełne wdrożenie strony internetowej w ogóle. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak utworzyć plik HTML bez błędów, należy zachować kilka wskazówek. Tag nie jest obowiązkowe, ale jego obecność pomoże przeglądarka poprawnie zinterpretować kodu, a także rozpoznać strukturę danego dokumentu.

W pewnych sytuacjach spowodować nieprawidłowe wyświetlanie stron internetowych jest brak błąd ortograficzny znacznika. Kod Podwójna to deskryptor. To jest treść strony internetowej w całości. Elementy materiałów, które znajdują się poza znacznikiem są wyświetlane w przeglądarce tekstowym lub zablokowane.

Z wyjątkiem aktów . Jeśli mówimy o tym, jak utworzyć plik HTML, ważne jest, aby wiedzieć, że uchwyt o tej samej nazwie jest obowiązkowa dla tego rodzaju materiału. W tym przypadku takie oznaczenie nie może być używany, aby oznaczyć praw więcej niż 1 razy na stronie. Przy pomocy specjalnych symboli i określa informacje na temat dokumentu.

Zauważ, że pomiędzy znacznikami, stosując znaczniki i powinien być określony tytuł strony internetowej. Z kolei poprzez może zawierać pliki JavaScript i CSS.

Podobnie, w parametrze , typ dokumentu, kodowania, style, wersje projektowe w różnych przeglądarkach, a także wielu innych parametrów. Chociaż zawartość tagu i przeglądarka nie jest zwracana, wymagana jest deskryptor.

fundacja

w połączeniu z zawiera korpus miejscu – informacje, które są wyświetlane na ekranie użytkownika. Możemy mówić o tytuły, napisy, akapitów i wierszy tekstu, obrazów, filmów lub innych obiektów multimedialnych. W którym wspomniany uchwyt jest wymagane.

Wewnątrz inne elementy mogą być używane:

,

lub

. Choć nie mają bezpośredni wpływ na wynik wyświetlany w przeglądarce, jednak utworzyć strukturę HTML, uważa się dobrą formą wśród internetowych programistów i projektantów stron internetowych.

Uwagi dotyczące strony

Teraz przyjrzymy się, jak utworzyć plik HTML w „Notepad”. Jest z rozwojem stron HTML w tym uruchomienia aplikacji witryny szkoleniowej buduje wszystkie programistów internetowych. Można również dowiedzieć się prostą naukę. Wypełnij „Notatnik” informacji powinno być oparte na opinii, że dano wcześniej, to znaczy poznać znaczenie tagów, umieścić je w odpowiednich miejscach, aby wypełnić treścią.

Kolei „Notatnik” w HTML strony jest bardzo proste, aby to zrobić, już opisany. Tak więc, są zaznajomieni z podstawami procesu i mogą uzgodnić, że należy utworzyć plik HTML nie jest bardzo trudne.