345 Shares 7363 views

Sen Interpretacja: What Dreams wampira?

Że tylko osoba nie widzi w swoich snach i nieożywionych przedmiotów i zwierząt i ludzi … Co jeśli we śnie marzyłeś jest mityczny i fantastyczny stwór jak wampir? Dowiedzieć się, co jest symbolem tego krwiożerczego stwora, który pomoże nam najbardziej znanym aktualne downers.


Dlaczego sen wampira Dream Book Vanga

Zgodnie z interpretacją książki sen, śnił wampir symbolizuje pochodzących straszne i śmiertelne zmian i zdarzeń, które mogłyby spowodować wiele cierpienia. Jeśli miał atak wampira, to w rzeczywistości można uderzyć poważny cios losu, a może nawet śmierci kogoś z bliskich. Jeśli marzysz jesteś zamienił się w wampira, służy jako ostrzeżenie, że z powodu własnego zaniedbania lub nadmiernej pewności siebie, ty położyć swoje życie na niebezpieczeństwo. Jeśli marzysz widzisz wampir pije czyjąś krew, w prawdziwym życiu, może to oznaczać długiej i ciężkiej chorobie jednego ze swoich przyjaciół i krewnych. Jeśli marzysz, aby zabić wampira, możesz być pewny: można uniknąć zdarzenia mogące zrujnować życie.

Kameralny Sen Book: wampir

Według książki marzeń, jeśli marzysz, że stałeś się wampirem, i szuka ofiary, w prawdziwym życiu, cierpi na niezadowolenie w warunkach intymnych. Warto też uważać i czujności, nie angażując się w przypadkowych stosunków seksualnych, które może przynieść Ci konkretną chorobę. Jeśli we śnie jesteś atakowany przez wampira, jest to dobry znak, że wkrótce będzie można znaleźć nowy romans, który może również włączyć do poważnego i trwałego związku. Ponadto, jeśli marzysz o ataku wampira na ciebie spadła o swojej chorobie, a następnie w ciągu kilku dni będziesz dobrze się czuć i dobrze.

Dlaczego sen wampira: „Sen od A do Z”

Ta książka dowodzi, że śnił sen wampir symbolizuje szybkiej odbudowy po chorobie ciebie lub kogoś bliskiego do ciebie. Jeśli marzysz widzisz ataku wampira, to można spodziewać się poważnej choroby, która, jeśli nie zostaną podjęte pilne działania, może skończyć się tragicznie. Również ten sen symbolizuje nadejście awarii i spadku sprawy pod nieobecność człowieka, który może mi pomóc. Zabity twój sen oznacza wampir będzie można wygrać bardzo podstępny i przebiegły przeciwnika lub wroga. Jeśli wampir ugryzł cię we śnie, można oczekiwać jakiegoś skandalu.

Rodzina sen książka: wampir

Śniło wampir symbolizuje rychłe pojawienie w swoim życiu potężnego i silnego mężczyzny, w stanie dostarczyć Ci wiele problemów i kłopotów. Jeśli wampir pije krew, a potem budzi się spodziewać intrygi i machinacje rywali i konkurentów. Jeśli marzysz sam pojawia się jako wampir, to jest możliwe, że w prawdziwym życiu trzeba zranić kogoś bliskiego w imię rozwiązywania problemów.

Ostatnio Sen Book: wampir

Ta książka łączy bezpośrednio sen sen wampira z różnych gwałtownych wydarzeń w prawdziwym życiu: wypadku z obrażeniami, urazy w wyniku nieostrożnego obchodzenia się z broni palnej lub ostrych narzędzi, itd.

Ezoteryczny Sen Book: Wampiry

Według książki snu, wampir jest symbolem udanego zakupu lub transakcji. Jeśli marzysz, że jesteś wampirem, to może wkrótce nabyć lub uzyskać prawo własności nieruchomości.