131 Shares 6133 views

Jak grać rodziców 1 kwietnia w domu?

01 kwietnia to Międzynarodowy Dzień śmiechu. Święto obchodzone jest w wielu krajach na całym świecie. Tego samego dnia, to sprawiło wszystkie zabawy i żartu. Skąd pochodzi ta uroczystość jest nieznana, ale uważa się, że oryginalny uroczystości obchodzono jako dzień równonocy na wiosnę, a także początkiem wielkiego święta chrześcijańskiego – Wielkanoc. Był to pierwszy od kwietnia wszyscy byli zadowoleni, pozdrowił wiosenne cieplo żartów i zabawy. I nadal pozostaje ta tradycja, ponieważ ludzie są kapryśny i zmienny charakter starając się uspokoić za pomocą zabawy i śmiechu.

Dowcipy – to jest dobre

1 kwietnia żarty są bardzo zróżnicowane i mogą obejmować wiele osób. Żart jako dzieci dzieci i dorosłych, którzy wspierają tę tradycję. Ale rodzice i dzieci często bawią. I przyczynia się do rozwoju rodzinnej zabawy i pozytywnej atmosferze.

Grać ich rodzice mogą śmiać się przez cały dzień. Po tym wszystkim, którzy nie śmiać się ponownie? Zwykle, gdy cała rodzina obchodzi to święto, a następnie na stole, może pojawić się wiele ciekawych i zabawnych kursów. Ale dzieci zabawy w swój własny sposób. Że dzieci fantazja tak opracowany, że ich żarty są bardzo gorliwy i różnorodna.

Żart z tabeli

Ponieważ rodzice grać w domu, to wszystko zabawa? Wyśmiać ojca i matki, można podczas uczty.

Teraz rozważmy jeden z tych dowcipów. Dziecko przed wszystkim usiąść przy stole, pod obrusem jest niezbędna, aby umieścić magnes, a na nim – sztućce. Należy pamiętać, że jest to niemożliwe do przeprowadzenia takiego żartu w czasie zarówno pulpicie są już wypełnione gorącym półmisku lub filiżankę herbaty. A kiedy to wszystko jest przygotowane, wtedy bierzemy drugi magnes i spokojnie zacząć kontrolować magnes, który leży pod łyżkę lub widelec.

mama i tata grać na spacer. Jak to zrobić?

Ale jeśli cała rodzina udała się na spacer, to w jaki sposób rodzice mogą grać? To nie jest tak trudne. Ważne jest, aby połączyć swoją wyobraźnię. Zazwyczaj, gdy ktoś krzyczy coś w stylu „nie spojrzeć, coś się dzieje”, wszystkie na raz skręcić w określonym kierunku. Tu i tu można wymyślić ciekawy żart, na przykład, mówiąc coś zupełnie niesamowitego, ale możliwe. Najważniejsze, że początek wypowiedzi był dość prawdopodobne. Kiedy wszyscy rozumieją, że jest to żart, a potem zaczną się śmiać, i to jest dokładnie to poprawić nastrój!

„Delicious' deser z niespodzianką

Jak można żartować z członków rodziny? Możesz pomóc matce rano do przygotowania śniadania, ale raczej wziąć na siebie ten problem. Oferujemy jedną z opcji, które mogą być przygotowane na Prima Aprilis śniadanie. To może być ciekawy „deser”. Gotować trzeba tak, że nikt nie widział. W tym przysmaku trzeba dodać gorącą pieprz, majonez, ser topiony ruszt, wymieszać wszystko i pritrusit kokosa. Następnie powinno to być częścią rano do czyszczenia naczyń w lodówce i gotować większość śniadania.

A teraz, kiedy wszyscy zjedli danie główne, można rozpocząć do deseru. Głównym będąc przygotowana do umieszczenia na stole słodycz, wszyscy zainteresowani w tym, że to smakuje. Herbaty lub kawy rozlana już, więc to, kiedy trzeba złożyć danie. Następnie można usiąść i oglądać. Ale należy wziąć pod uwagę, że ktoś może być nietolerancyjny pewnego produktu. Zazwyczaj dzieci nie są brane pod uwagę, więc nie obrażaj się przez nich, jeśli coś się nie stało.

Loteria z herbatą

Każdego ranka rodzice muszą wypić kawę lub herbatę. Pierwszy kwietnia, można zrobić oryginalny napój.

Aby to zrobić, należy dodać do herbaty rodziców zamiast cukru soli. Jak to zrobić po cichu? Na ten wieczór, 31 marca, posypać solą w misce cukier. W godzinach porannych, będziesz cieszyć sobie dowcipy.

Oryginalny rysunek z basenu

Jak rodzice mogą bawić się na 1 kwietnia? Jeśli w rodzinie są w pobliżu jakiegoś akwenu, można przymocować rękę do czoła i udawać, że spojrzeć w dal i w tym samym czasie okrzykiem: „Spójrz tam, skaczą delfiny” Wszystko naraz będzie widać, a kiedy zdają sobie sprawę, że jest to żart, to wszystko razem śmiać. To daje pozytywną energię do wszystkich członków rodziny.

wybryk

Jak grać z rodzicami przez telefon? Ten żart jest dość zabawne, a nie zła. Musisz poprosić znajomego, aby zadzwonić pod numer domu, a wprowadzenie działu mieszkaniowego pracownika. Dalsze ostrzegł, że zważywszy na utrzymanie wodociągach będzie kilka dni, a więc należy zaopatrzyć się w zimnej wodzie, w miarę możliwości – być wypełnione kąpieli, umywalki, wiadra. Kilka godzin później zadzwonić i zapytać, czy kąpiel wypełniony wodą. Następnie dowiedzieć Vod zimno, czy nie? Gdy w odpowiedzi na dźwięk, na zimno, jak powiedział, na ciepło, bo niedługo przyjdzie się kąpać dużego zwierzęcia. Oczywiście, trzeba zrozumieć, że nie każdy rodzic będzie jak taki kawał do kosztów wody w ostatnich latach.

Porady dla młodych żartownisiów

Przed myślisz o tym, jak grać rodziców od 1 kwietnia, w domu, trzeba zrozumieć, co musi być śmieszne, nie tylko ty, ale również do tych, nad którymi żartował. Ponadto konieczne jest, aby spróbować, aby upewnić się, że nikt nie został ranny i zły. W przeciwnym razie, żart pozostawia bok dla wszystkich uczestników.

Ciekawym remis z drzwi i innych „obiektów latających”

Można użyć losowanie wątku, jeśli drzwi do domu otwiera się na zewnątrz. Potem zawiązać tasiemki do różnych niełamliwe obiektów, a drugi koniec – klamka. Gdy jedno z rodziców byłoby otworzyć drzwi, a potem to wszystko upadnie i tworzyć szum. Jednak po to powinno wyjść na własną rękę, tak aby nie rozgniewać rodziców i zapewnić sobie dobry nastrój.

Komiks spór z monet

Opcje dotyczące jak grać rodzicom bardzo dużo, więc wybór jest. Na przykład, można żartować z rodzicami za pomocą monet. Musisz tacie lub mamie się założyć, że będzie można rzucać dwa monet monety tak, aby tworzyły jedną linię. Ręka powinna być 2 nickels nominału i kilka innych. Po zamknięciu, a następnie, oczywiście, nie w kolejce solidną linię. Ale im przypomnieć, że spór był pierwotnie o 2 kopiejki monet.

Ciekawym remis z jajkiem

Jak grać rodziców 1 kwietnia w domu? Na przykład, zakład, że jeden z rodziców nie będzie w stanie zmiażdżyć surowe jajko na dnie basenu podłodze. Oczywiście, wielu zgodzi się, że mogą. Ale chodzi o to, że jajko można umieścić w rogu pokoju. Wtedy dużo zabawy dopatrzyć próby niektórych rodziców, aby go rozgnieść.

fun prezenty

Jak grać rodziców? Daj najśmieszniejsze. Aby to zrobić, trzeba dokonać ojciec fartuch kamuflażu tkaniny, a następnie przyszyć z powrotem (lub uszyć) zabawny napis. Wtedy wszystko musi być pakowane w papier prezent. To samo fartushek może szyć i dla mamy, ale z różowej tkaniny. Oznaczenia mogą być różne. napis „Mistrz w naszym domu” Fit dla papieża i dla mamy – „najlepsze apartamenty dziewczynki”

Wreszcie, mała

Ważne jest, aby pamiętać, że żarty powinny być nieszkodliwe, ponieważ ich idea polega na podniesienie nastroju. A jeśli żartować, jak zasugerowano powyżej, wspomnienia pozostaną na wiele dni. Dobre żarty powinny pozostać długo w pamięci, bo to święto zostało stworzone, aby naładować siebie i innych pozytywnych emocji i dobrze przez długi czas. Najważniejsze, aby wziąć pod uwagę różnice w charakterze rodziców i starać się nie niegrzeczny, ale spowodować prawdziwy śmiech. Życzymy powodzenia w grze swoich rodziców!