666 Shares 1735 views

Jak rzucić 2 kg w 2 tygodnie: opinie różnych metod

Większość dziewcząt i kobiet, mające na celu znalezienie idealnego figurę, starając się bardzo szybko schudnąć i od razu dziesięć czy piętnaście kilogramów. W trakcie będzie żadnych metod z pełnej głodu do poważnych ograniczeń w czasie i ilości każdego posiłku. Rzeczywiście, niektóre „extreme” metody pozwalają schudnąć wystarczająco szybko – jeśli każda kobieta marzy o tym? Niestety, szybka utrata masy ciała jest zawsze potężny cios dla zdrowia. Z ilustracyjne przykłady dotyczą zarówno szkodliwe i korzystne sposobami utratę masy ciała dostępnych w sieci. Może zacząć stojąca z szkodliwych metod.


leki

można natknąć się na dość dziwnych poglądów w internecie. Wiele dziewcząt w imię pięknego ciała jest najbardziej gotowy do zatruwania organizmu leków. Nie chodzi tu o specjalnych suplementów diety przeznaczonych dla utraty wagi, ale realnej leki. Szczególnie popularne są tabletki stosowane w leczeniu cukrzycy.

Te dziewczyny nie są zainteresowani jak stracić 2 kg w 2 tygodnie. Podczas tych 14 dni, muszą pozbyć się co najmniej dziesięć kilogramów. Oni nie boją się skutków ubocznych. Logika działa mniej więcej w następujący sposób: gdy pacjenci z cukrzycą optymalizacji poziomu wydzielania insuliny przez leki ( „Siofor” itd.), To można bez problemów i optymalizować swój metabolizm, a nawet utraty wagi nigdy zagrożone cukrzycą. Najgorszą rzeczą – fakt, że niektóre leki przepisane przez lekarza, argumentując wybór: jeśli nie chcesz, aby rzucić 2 kg w 2 tygodnie, a zamiar schudnąć przez dwadzieścia kilogramów bez szkody dla zdrowia, nie można zrobić bez specjalnych leków. I ufna dziewczyna oczywiście rozpocząć posłusznie połknąć tabletki. Jest to o wiele łatwiejsze niż aby przejść do odpowiedniej diety i zacząć uprawiać sport. Tabletki w tym sensie łatwiejszy do każdej diety. Tylko złe skutki takiej diety jest bardzo poważna: jeden dzień zakłócić normalną produkcję insuliny, można zarobić prawdziwe cukrzycy. nie powinny kolidować z naturalnego funkcjonowania organizmu bez dobrego powodu.

głód

Niewątpliwie, na czczo, zaprojektowany, aby pozbyć się ciała konieczności dzielenia i przyswajania składników odżywczych (i toksyn), przynosi tylko korzyści. W pierwszym dniu, organizm pozbywa się toksyn i „zatory” – stąd nieprzyjemny zapach ciała, które skarżą się na pacjentów zaczęli głodować. Słowa kluczowe: „leczniczy” i „pacjenci”. Post nie ma na celu pozbyć się nadmiaru tłuszczu.

diety

Ten element można oglądać równocześnie z poprzednią. Ogólnie detal – oznaczone ograniczenie konsumpcji żywności.

Dieta wymyślona przez niesamowitą ilość, a wiele dziewczyn próbowałem co najmniej dwa lub trzy z nich. Niektóre pozwalają rzucić 2 kg w 2 tygodnie, podczas gdy inni obiecują, że pozostawi co najmniej minus 10 kg miesięcznie. Tradycyjnie, do diety to popularny system "- 60", składającą Ekaterinoy Mirimanovoy dla siebie. Upewnij się, że jest oczywiste, efektywność przez np Mirimanova rozpoczął publikowanie artykułów i książek na temat systemu, oferując wszystkim przestrzegać zasad wymyślonych przez nią i przez to szybko i „bezboleśnie”, aby schudnąć. Niezależnie od nazwy tej metody organizowania władzy, jej istota pozostaje ta sama: jest również dieta, która opiera się na stosunku kalorii różnych produktów spożywczych. Zasadniczo, jeśli trzeba tylko rzucić 2 kg w 2 tygodnie, komentarze na temat systemu „- 60” mogą pomóc określić Wybór strategii.

Dlaczego to nie działa

Główną wadą wszystkich diet i ograniczeń dietetycznych – sztuczny organizm został umieszczony w stresujące dla niego. Otrzymuj mniej niezbędnych składników odżywczych (w tym tłuszczów i węglowodanów są ściśle ograniczone w prawie wszystkich diet), organ uzna, że przyszedł „deszczowy dzień”, a przy najmniejszym nadmiaru kalorii sklepach wlotowych nadmiar energii w postaci tłuszczu. Wyjściem z tego problemu jest, ale jest mało prawdopodobne, ktoś będzie się podoba. Aby nie rozwijać stout po diecie, konieczne jest w tej samej diecie siedzieć resztę życia.

najlepszym podejściem

Jak stracić 2 kg w 2 tygodnie, a dlaczego jest tak wiele potrzeba, aby zresetować?

Fakt, że normalne spożywanie nadmiaru tłuszczu jest tylko sto gramów dziennie. Gdy zmiany stylu życia (przejście do odpowiedniej diety, rozpoczęcie wykonywania) szybko stracił nadmiar wody, a także wyświetlacze nagromadzonych toksyn w jelitach. Kiedy nadmiar masy ciała jest 20-25 kilogramów wody i toksyn po prostu nadrobić pół do dwóch kilogramów. Aby utrzymać swoją pozycję i nadal schudnąć, trzeba radykalnie zmieniać swój styl życia.

właściwa droga

Przepis na idealne odchudzania skandalicznie proste: jest odpowiednia dieta i umiarkowane ćwiczenia. Ale niewielu, którzy wolą, aby ją śledzić. Dlaczego chude na zdrowej żywności, jeśli można zjeść ciastka i jednocześnie do połykania tabletek na cukrzycę? Dlaczego warto iść na siłownię lub zakup domu ciężkie hantle, jeśli można, na przykład, starannie odkurzyć całe mieszkanie – i to jest tutaj, ćwiczyć?

Wady diety i leki omówione powyżej. Oraz o normalnym (lub nawet ogólnie) czyszczenia należy powiedzieć, co następuje: nawet jeśli spala liczbę kalorii przez pracę w domu, nigdy nie znalazły ciała, który marzył. Napięte formy, silny prasa, wysokie piersi i szczupłe biodra osiągnięte długie dni i miesiące treningu siłowego.

Fitness: Dzhillian Mayklz

Być może nazwa ta jest już znana niemal każdej kobiety. Dzhillian Mayklz – amerykański ekspert i trener fitness. Ona stworzyła ponad tuzina wysokiej wydajności wideo szkoleń mających na celu zmniejszenie masy ciała i zyskuje tak chętnie form modelowych. Czy zastanawiasz się, jak rzucić 2 kg w 2 tygodnie? Recenzje Dzhillian Mayklz samouczki wideo, aby ustawić się na prawym fali. Niemniej jednak, aby informacje zamieszczone w Internecie, należy podchodzić ze zdrową dozą sceptycyzmu. Pewnie przeczytać, że trening z Michaels znacznie zaszkodzić kostki i stawy kolanowe, że nie można uruchomić te ćwiczenia bez uprzedniego potężny sprawności fizycznej, sprawności w ogóle, że jest zły z powodu nadmiernej intensywności. Tak, ujemne sprzężenie zwrotne jest prawie tak samo jak pozytywny, ale człowiek musi zobaczyć poradnik wideo słynnego trenera, aby dojść do wniosku: korzyści z następujących dany kurs specjalistyczny znacznie większy niż wad. Stracić 2 kg w 2 tygodnie, a to nie ma przewlekły ból w stawach, po prostu trzeba zachować szczególną ostrożność, aby powtórzyć. Każdorazowe kucać lub lonży Michaels pokazuje nieprawidłowe pozycje i ruchy, mówi ewentualnych zagrożeń i stanowi żywy przykład optymalnego wykonywania pewnych ćwiczeń. Jeśli uważasz, że stawka jest zbyt ciężki, zacznij od najprostszych wideo. To się nazywa "Dzhillian Mayklz: Weight Loss dla początkujących".

zdrowe odżywianie

Jeśli chcesz wiedzieć, jak stracić 2 kg w 2 tygodnie, opinie na temat prawidłowego odżywiania są idealnym materiałem dla odniesienia. „Poprawność” tej metody opiera się na optymalnym zużyciu stosunek białek, tłuszczów i węglowodanów do potrzeb organizmu.

Rano należy jeść śniadanie, a śniadanie powinno zawierać węglowodany złożone (płatki owsiane, pieczywo pełnoziarniste), białka (produkty mleczne) i owoców. Owoce obfitują choć węglowodany są uważane w tym systemie jest odrębną kategorię żywności (jak zresztą i warzywa).

Przykład śniadanie, które chcą nauczyć się rzucać z 2 kg przez 2 tygodnie: część owsa lub gryki, banana lub jabłko, kanapka z razowego chleba i sera z 17% zawartością tłuszczu (może być też trochę rozcieńczony 5% twaróg jogurt do postaci pasty ), filiżankę herbaty lub kawy bez cukru.

Dwie godziny po raz pierwszy przychodzi obiad. Podczas tego posiłku dozwolone żadnych węglowodanów, w tym proste, jak tłuszcze, białka i innych składników odżywczych. Całkowita masa żywności spożywane na obiad nie powinna przekraczać 100-150 gramów. Jest to czas, gdy pożądane jest, aby jeść orzechy, masło i „prawo” słodycze: Cukierki pudrowe, cukierki, chałwa, Turkish Delight, miód.

Na obiad do gotowania i warzywa oprócz niego posiłków bogatych w białko i węglowodany złożone. Przykład: pasta lub ziemniaków z mięsa, albo ryb, warzyw w sezonie.

Prawidłowe odżywianie dla wszystkich zainteresowanych w jaki sposób rzucić 2 kg w 2 tygodnie, zbudowany na ścisłym przestrzeganiu przekąski. Nie można przegapić obiad lub podwieczorek. Przekąski składa się z białek i warzyw. Jako źródło białka wszelkie odpowiednie mięso chude, ryby, produkty mleczne, jaja.

Na obiad – ponownie, białka i warzyw. Waga zjedzone do ostatniego głównego posiłku powinna przekraczać masę pokarmu na lunch dokładnie dwa razy. Najlepiej, jeśli w porze lunchu 100-150 g gotowanych na kolację – 250-300 g

jest to także niemożliwe do pominięcia odbiór „nocą” żywności dla prawidłowego odżywiania. Jest to kubek jogurtu lub mleka. Jeśli regularnie robić trening siłowy i nie są związane z pytaniem, jak rzucić 2 kg w 2 tygodnie, jogurt można zastąpić serem lub kazeiny, aby zapewnić odpowiednie spożycie białka.

udowodniono skuteczność

Jeśli chodzi o komentarze na temat prawidłowego odżywiania (który jest taki sam – zdrowe odżywianie), nie znajdzie się jeden ujemny. Wystarczy całkowicie zrezygnować smażone na produkty naftowe, a do wykonania algorytmu spożycie żywności opisano powyżej – i schudnąć za pomocą jednej metody, naprawdę korzystny dla zdrowia.