336 Shares 2326 views

Complivit aktywami

Complivit aktywami (do żucia) – multiwitamina produkt kombinacja zawierająca niezbędne witaminy i minerały dla normalnego zdrowego wzrostu i rozwoju dzieci w wieku poniżej 3 lat. Lek jest zrównoważony, tak aby zaspokoić dzienne zapotrzebowanie organizmu dziecka w składniku mineralnym. Żucia formuła i przyjemny owocowy smak sprawiają, kompleks witamin jest nie tylko użyteczne, ale również smaczne.

Wpływ leku określenia właściwości jej elementów składowych (witaminy, mikro- i makroelementy A, E, B1, B2, B6, B12, C, D3, kwas foliowy, nikotynamid, jodu, wapnia, pantotenian wapnia, magnezu).

Complivit-wszechstronny podawać dzieciom i młodzieży. Zapotrzebowanie na zapobieganie chorobom niedobór (lub leczenia) hipowitaminozy, brak pierwiastków śladowych i substancji mineralnych w najbardziej gorącym okresie wzrostu i rozwoju drobnoustroju; niesymetryczne lub niedożywienie; poprawić odporność organizmu na warunkach szczególnego stresu fizycznego i psychicznego z systematycznymi (Professional) sportowych; dla pełnego rozwoju dzieci mieszkających w obszarach o zaburzonym środowisku. Jest również podawać dzieciom, które miały chorób zakaźnych, do szybkiego powrotu do zdrowia. Preparat zawiera ponadto opracowanie skutecznego procesu metabolicznego.

Zaleca się, aby wziąć witaminy Complivit-aktywnych dzieci 3-6 lat w godzinach porannych na tabletki do żucia po śniadaniu do jednego miesiąca (jeden rok). Dla dzieci powyżej 6 lat stawka dzienna wynosi 2 tabletki dziennie (jedna po posiłku). Witaminy można zmyć cieczy (woda, sok, kawa).

Przeciwwskazania do odbioru kompleksu: hiperwitaminozy zbyt wysoką zawartość żelaza i wapnia w ciele, kamicy moczowej, złośliwą (B12), niedokrwistość, nadwrażliwości na przychodzących do składników preparatu.

Gdy składnik lek Complivit obserwuje się wybarwiania moczu głębokiego koloru żółtego, ze względu na obecność w kompleksie ryboflawiny i nie ma niekorzystnego znaczenie kliniczne.

Przed leku często występują efekty dzieci niepożądanych skutków w postaci reakcji alergicznych. W tym przypadku, stosowanie witamin musi być zatrzymany. W takich przypadkach często przypisane adsorbentu odbioru (węgiel aktywny, itd.), W ramach silniejszych objawów niepożądanych reakcji – płukanie żołądka prowadzi leczenia objawowego.

W przypadku przedawkowania (objawy, które mogą być wymioty, osłabienie mięśni, biegunka) jest konieczne, aby całkowicie przerwać przyjmowanie witaminy i zasięgnąć porady lekarza. Leczenie w tym przypadku jest zwykle przypisane takie same jak w manifestacji niekorzystne skutki składników kompleksu.

Complivit aktywami nie zaleca się przyjmować w połączeniu z innymi preparatami multiwitaminowe, ponieważ może to prowadzić do przedawkowania niektórych witamin.

Ponieważ kompleks zawiera elementy, takie jak wapń, żelazo, jest w stanie opóźnić wchłanianie z przewodu pokarmowego antybiotyków należących do grupy tetracyklin i pochodne fluorochinolony. Jednoczesne leczenie z witaminą C i preparatów sulfanilamidu o krótkim działaniu może prowadzić do tworzenia się kryształków. Wszelkie preparaty zobojętniające kwas , które zawierają glin, magnez i wapń, jak również kolestyraminę wpływ na zdolność wchłaniania żelaza. Diuretyki tiazydowe prowadzić do zwiększonego ryzyka wystąpienia hiperkalcemii.

Sprzedawane w aptekach, nie wymaga recepty. Przechowywać Complivit aktywami w suchym i ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze około 20-25 stopni, na okres nie dłuższy niż dwa lata od daty produkcji.