192 Shares 2345 views

Renault Kengo, praktyczność i wygoda

Renault Kengo, samochód francuskiej grupy Renault, posiada wielofunkcyjną celowi. Urządzenie łączy w sobie poziom komfortu średniej klasy minivan, terenowy na wszystkie koła i napęd możliwości wariantowe ciężarowych są przeznaczone do załadunku 550 kg. Wyprodukowany zgodnie z normą całości z metalu dwóch drzwi furgonetki i kombi na kołysanie schemat dwóch przednich i dwóch tylnych przesuwnych jedną klapę tylną podnoszenia. Jest to modyfikacja Renault Kengo wszystkie zawiasach drzwi boczne, ale popyt na ten samochód nie wykorzystać, a tylnymi drzwiami swing opcję stwarza pewne niedogodności w parkingach, parkingach i innych miejscach, gdzie przestrzeń jest ograniczona.

Seryjne Renault Kengo specyfikacje uwalnianiu, które w pełni spełniają wymogi czasu, rozpoczęła się w 1998 roku, a samochód od razu stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych modeli. Wspomaganie kierownicy, elektryczne szyby, centralny zamek elektroniczny, system ABS, poduszki powietrzne, a na końcu, klimatyzacja. Wszystkie te techniczne dodatki, aby przyciągnąć kupujących, a ocena Renault Kengo stale rośnie. Silniki były kilka benzyna i olej napędowy, w różnych pojemnościach i objętości. Transmisja również zainstalowany na kilka różnych sposobów, cztery prędkości przekładni automatycznych, pięć ręcznych prędkości i pół-automatyczne zmiany biegów bez moczenia sprzęgła.

Pierwsza aktualizacja z Renault Kengo odbyła się w 2005 roku. Tylko w okresie od 2004 do 2007 w firmie Renault nowej tożsamości korporacyjnej został zaakceptowany, a Renault Kengo był jednym z samochodów, spadły w zakres tego programu. Podstawowe wyposażenie maszyny obejmuje światła przeciwmgielne, Tapicerka radykalnie poprawiła się w wyniku wyborów komputerowych kolory tapicerki siedziska i wewnętrznych wykładzin drzwi we wnętrzu było jaśniejsze i optycznie bardziej przestronne. Oprócz ulepszeń wnętrza, możliwość wybrania Kengo Renault z napędem na cztery koła w systemie 4×4, który jest bardzo zadowolony wielu klientów mieszkających w wiejskiej prowincji.

Po Renault Kengo remont stał samochód zwiększonej praktyczność, że tak powiem. Pojemność urządzenia może nawet zorganizować dużą rodzinę, a bagażnik pozwala na przesyłanie dużej liczby rzeczy. Całkowita ilość dostępnej przestrzeni ładowni 2650 litrów, a wzmocnione tylne zawieszenie wytrzymać obciążenia do 700 kg. Na zewnątrz Renault Kengo składa się z kilku szlachetnych liniach, jego wygląd sugeruje francuskie pochodzenie. Urządzenie charakteryzuje się harmonijnym połączeniem ekskluzywnych tylnych świateł z praktycznych obwodów na plecach i elegancja linii bocznych jest najlepiej dopasowana do swobodnego nieskrępowaną koniec konstrukcja przedniego.

Silniki montowane na Renault Kengo, mają tylko pozytywne komentarze, ich charakterystykę, jak również możliwość spełnienia problemy optymalizacji prędkości na drogach oraz w środowiskach miejskich silniki Renault Kengo wykazują dobre przyspieszenie. Silniki marki D7F 8V i D4F 16V, całkowita objętość 1,2 litra, wydajność 60 koni mechanicznych i 75, niezawodną i przewidywalną uruchamiania trudnym tylko 40 stopni poniżej zera przy dowolnej innej temperatury pojazd zaczyna się łatwo.