270 Shares 5625 views

18 najbardziej popularnych gwiazd YouTube na świecie

Do tej pory YouTube jest najpopularniejszą usługą wideo w internecie. Tutaj każda osoba może tworzyć własne kanały i zamieszczać na swoich filmach dowolny temat. Możesz także oglądać filmy innych ludzi. Jeśli możesz osiągnąć światowe uznanie i popularność, filmy będą oglądane przez miliony widzów. Czy uważasz, że jest to nierealistyczne? Potem trzeba przyjrzeć się sukcesowi niektórych osób, które przesyłają swoje filmy do YouTube. Nie uwierzysz, ile fani mają swoje kanały. Może i ty się uda? Ale do tej pory są liderami i kierują tą stroną. Sprawdź listę użytkowników YouTube, którzy mają najwięcej subskrybentów. Możesz chcieć zapisać się do jednego z nich. Lub zdecydujesz się czerpać inspirację z działań jakiegokolwiek z tych nowoczesnych gwiazd.


Epic Rap Battles – 14,2 milionów abonentów

Epic Rap Battles of History – to jedna z najbardziej popularnych serii filmów w historii YouTube. To, co stało się improwizacją dwóch przyjaciół, przekształciło się w prawdziwe wrażenie online. Istota jest całkiem prosta: założyciele kanału Peter Shukoff i Lloyd Alquist wybierają dwie postacie z historii lub kultury popowej, a następnie wyobraźcie sobie, że gdyby obydwoje zbiegały się w walkach rapowych.

DanTDM – 14,4 mln

25-letni Daniel Middleton jest popularnym odtwarzaczem YouTube, który kręci film na temat "Mayncraft". Każdego dnia przedstawia recenzje i zapisy gry. Jest żonaty z innym popularnym Yyuyubershe, który prowadzi swój własny kanał o "Maynkraft".

Jacksepticeye – 14,8 milionów

Sean William McLaughlin jest 27-letnim irlandzkim graczem-youtube, który zyskał sławę, gdy PewDiePie wspomniał o tym w swoim filmie w 2013 roku. Nazywa się najbardziej energicznym komentatorem gier wideo w YouTube, a jego cechą wyróżniającą są zielone włosy.

Dobry Brat – 15 milionów

Benny i Rafi Fain to dwaj producenci, pisarz i reżyser, który stworzył niezwykle popularną serię filmów React. W różnych podrozdziałach ich serii bracia demonstrują wirusowe nagrania wideo różnym ludziom, a następnie nagrywają ich reakcję. Wielu uważa, że bracia stali się jedną z pierwszych gwiazd w YouTube.

KSI – 16 milionów

Jako nastolatek Olajide Olatunji grał w futbolowych symulatorach serii FIFA przez wiele godzin w domu rodziców. W 2009 roku zaczął przesyłać filmy wideo z YouTube, jak gra i komentuje mecze w FIFA. Jego brutalne i głupie zachowanie przynosiło mu miliony fanów na całym świecie.

Dude Perfect – 16,2 milionów

Jest to kanał bliźniąt Cory i Kobe Cotton, a także trzech najlepszych przyjaciół. Wszyscy oni to byli piłkarze, którzy wspierali zespół swojej szkoły. W nagraniach wideo demonstrują różne sztuczki sportowe, a jednocześnie mieszają ludzi, a niektóre z ich zapisów wyśmiewają słynne stereotypy sportowe.

Markiplier – 16,8 milionów

Mark Fischbach to ytyuber skupiający się na grach komputerowych. Ma swój własny, energiczny styl, który zawiera trochę przekleństwa i wiele emocji. Działalność Fishbakh rozciąga się poza granice YouTube.

JennaMarbles – 16,9 milionów

Jenna Marbles (prawdziwe nazwisko: Jenna Muri) od dawna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w YouTube. Nie podejrzewała, że czeka na karierę w internecie, ale kiedy opublikowała film "Jak sprawić, że ludzie postrzegają Cię dobrze", który szybko stał się wirusem, regularnie rejestrowała filmy. Na jej kanale można znaleźć komiksy o życiu młodej, nowoczesnej kobiety.

Vegetta777 – 17,3 miliona

Samuel de Luke jest znanym hiszpańskim juteyuberem, który stał się popularny dzięki głosowi, któremu towarzyszył gry wideo znanych gier komputerowych. Jego cechą charakterystyczną jest to, że stara się tworzyć pełne postaci bohaterów gier, dzięki czemu filmy są podobne do filmów.

Whinderssonnunes – 17,7 milionów

22-letni Vindersson Nunez to brazylijska gwiazda YouTube. Prowadzi blog wideo i usuwa filmy komediowe, często pojawia się w ramce bez koszuli. Robi parodie, śpiewa pieśni, strzela recenzje filmów, a także nagrywa filmy z życia codziennego. Zaczął to robić, gdy miał zaledwie piętnaście lat.

Yuya – 17,8 milionów

Jest 23-letnią dziewczyną, która prowadzi blog wideo o pięknie. Tworzy filmy szkoleniowe dotyczące makijażu, fryzury i tak dalej. Ma też drugi kanał, w którym mówi o swoim codziennym życiu. W wielu filmach stawia na drugim kanale, możesz zobaczyć swojego brata Sergio. Główny kanał przyniósł jej tyle sławy, że znalazła się już w czasopiśmie Vogue, a także w meksykańskiej telewizji.

Nigahiga – 19,3 mln

Ryan Higa jest jedną z pierwszych ważnych gwiazd w YouTube. Nagrywa wiele filmów komediowych, w tym spektakle, teledyski, krótkie komentarze na temat kultury popowej. Jego filmy są najwyższej jakości, czują rękę zawodowca, ale Ryan sam zawsze jest szybki, śmieszny i sarkastyczny.

Fernanfloo – 20 milionów

Luis Fernando Flores jest gwiazdą YouTube z Salwadoru, znany jest z nagrań z gier wideo i głupich sztuczek. Kolor znaku jest zielony, a podczas nagrań wideo pojawia się pies.

VanossGaming – 20,2 mln

Kanał ten zarządzany jest przez 24-letni kanadyjski Evan Fong. O nim niewiele wiadomo, ale zawsze można znaleźć na jego kanale śmieszne filmy, na których gra w różne gry komputerowe. Na tle innych uteuberov wyróżnia się jakość nagrań wideo. Często publikuje poprawki, w których najlepsze chwile zbierane są od godzin sesji gier.

Smosh – 22,6 milionów

Jest to komediowy duet składający się z dwóch weteranów YouTube, Ian Hex i Anthony Padilla. Ich duet stał się jednym z pierwszych filmów YouTube, pamiętali ich komiczne filmy, które parodią gry komputerowe, książki, filmy i inne przejawy kultury popu. Nie wykazali chęci spowolnienia, teraz prowadzą siedem kanałów naraz.

ElrubiusOMG – 23,5 mln

Ruben Doblas Gundersen jest 27-letnią Hiszpanią, która jest najbardziej popularna w swoim kraju i jednym z najpopularniejszych Riyouterów na świecie. Podobnie jak wielu innych znanych uteuberów, Ruben jest graczem, który umieszcza fragmenty, recenzje i wiele więcej, łącząc je ze śmiesznymi komentarzami. W roku 2014 opublikował interaktywną książkę "Troll".

HolaSoyGerman – 31,2 mln

Chilean Yttyuber Herman Garmendia jest największą gwiazdą internetową w Ameryce Południowej. Komik i muzyk ma dwa kanały, które znajdują się w pierwszej dziesiątce. W 2016 roku opublikował własną książkę. Znany był z wydaniem filmu "Oczywiste rzeczy w życiu".

PewDiePie – 54,1 mln

W swoich filmach YouTube jest brutalny i głupi, gra w gry komputerowe i przysięgi bez przerwy. Chodzi o 27-letniego Szweda Felixa Kjellberga. Wykorzystał swoją charyzmę i bliskie relacje z abonentami, aby zbudować pełną karierę w YouTube. Jednak niedawno wycofał się z prasy, gdy okazało się, że w swoich nagraniach wideo przesłał antysemickie przesłania. Z tego powodu Disney i YouTube przerywały współpracę z nim, chociaż nie został zakazany w serwisie. Przepraszał za to, że poszedł za bardzo z żartem, ale jednocześnie bronił swojego prawa do żartu na temat, a także pokazał środkowy palec wszystkim przedstawicielom prasy w jego wiadomości wideo. Od tego czasu liczba subskrybentów serwisu YouTube wzrosła tylko i powiedział, że jest zachęcany do możliwości, które są mu teraz dostępne jako niezależny twórca.