195 Shares 1126 views

„AquaLoo”, Soczi (park wodny): adres, opinie i tryb pracy

Jednym z najbardziej popularnych ośrodków terytorium Krasnodar jest uważany za znanym miasto Soczi. Hotel z parku wodnego „AquaLoo”, znajduje się na jego terytorium, to kompleks wypoczynkowy, gdzie można spędzić niezapomniane wakacje. Ten komfortowy pensjonat jest bardzo popularny wśród turystów na wybrzeżu Morza Czarnego, ponieważ zawiera dużą strefę wody, która działa przez cały rok. W tym parku wodnego, można uzyskać wiele żywych wrażeń, i spędzić dzień zabawy dla całej rodziny, ponieważ nie będzie obecnie znaleźć rozrywkę odwołać się do dzieci i rodziców.


Niektóre statystyki

Na terenie rozległego znajduje się słynny park wodny w Soczi – „AquaLoo”. Zdjęcia pokazują mu, że jest bardzo duży rozmiar. To sprawia, że wygląda jak jakiś bajki miasta z dużą ilością wody przejażdżki zabawy i zjeżdżalnie. Nie jest to zaskakujące, ponieważ strefa wody zajmuje więcej niż dwadzieścia tysięcy metrów kwadratowych.

Tutaj mieści się dziesięć baseny, gdzie można pływać i porelaksirovat i jedenaście tras wodnych, trzy sauny i siedem piękne wodospady. Ci, którzy przychodzą do adrenaliny w „AquaLoo” (Soczi), park wodny oferuje przejażdżkę do shestnadtsatimetrovoy slajdy lub wyprowadzić z długiej jazdy, której wysokość wynosi 156 metrów. Ponadto, nadal istnieje ogromny basen fala, która nie ma sobie równych w całym regionie Krasnodar, o powierzchni 740 metrów kwadratowych. m.

Opis instytucji

Ale nie tylko dla jego wielkości zaskoczył odwiedzających „AquaLoo” (Soczi). Park wodny jest jedynym miejscem w ośrodku tego typu, która jest gotowa na przyjęcie gości przez cały rok. Jej terytorium obejmuje tereny otwarte latem i zimą zamknięte. Temperatura wody jest zawsze utrzymywana w temperaturze 28 stopni Celsjusza, i baseny dla dzieci jest ona utrzymywana w obszarze 30 ciepła.

Aquapark w Soczi „AquaLoo” ma wiele zajęć na świeżym powietrzu, wśród których wyróżniają się najwięcej zjeżdżalnie o różnych długościach, dzięki czemu goście mogą spróbować wszystkich rodzajów tras. Ponadto w okresie letnim obszar jest kompleks basen dla dzieci z ciekawymi miastami tematycznych, więc młodzi goście są gwarantowane nie będzie się nudzić.

W zamkniętej części również znaleźć coś zaskoczyć swoich gości „AquaLoo” (Soczi). Aquapark można zadowolić strefę gościom komfort w pomieszczeniu, w którym znajdują, solarium i jacuzzi. Jest też jeszcze wiele różnych rozrywki dla dzieci i dorosłych.

atrakcje wodne

Kompleks ten jest szczególnie zadowolony z rodzin z dziećmi, jak na jego terytorium są piękne baseny dla maluchów z czysta i ciepła wodę, i istnieje kilka slajdy fun, wykonane w postaci węża, ośmiornicy i słonia. Po tym ekscytujące kąpieliskach można obmytsya pod prysznicem, który ma postać klauna.

Również znaleźć rzeczy dla dzieci w wieku przedszkolnym, przybywszy z rodzicami w „AquaLoo” (Soczi). park wodny specjalnie dla takich gości na swoim terytorium ma wielkie miasto wody do aktywnej zabawy i bezpiecznych figle. Basen w ramach kompleksu jest również płytkie, ale dzieci jeszcze przed wizytą powinni nosić kamizelki ratunkowe. Dlatego rodzice nie muszą się martwić, że ich dziecko wszystko może się zdarzyć.

Dorosłych goście nie są mniej interesujące spędzają wolny czas, przybywszy w parku wodnym w Soczi. Tutaj można zejść z ekstremalnych atrakcji „Rafting” lub przejażdżki na „Cosmic łodzi.” Ponadto, wiele osób po prostu lubi prędkość przyciągania wody „wielosuportowych”, który daje możliwość konkurowania ze sobą na najszybszego zejścia.

W zamkniętej części kompleksu nadal ma „czarną dziurę” na wzgórzu znanym „Kamikaze” i „Braid” i wiele innych ciekawych rzeczy. Jednak warto zauważyć, że wiele z atrakcji parku wodnego są dostępne dla dzieci, których wzrost jest nie mniejsza niż 130 cm, w przeciwieństwie do basenu ze sztucznymi falami, gdzie nawet dzieci mogą pluskać się.

Co jeszcze można zrobić?

Ze względu na różnorodność rozrywki, znajduje się w sektorze gospodarki wodnej, jego goście mogą wybrać na wakacje do smaku. Oprócz aktywnego ekstremalnej rekreacji, odwiedzający mają możliwość spędzenia czasu spokojnie i całkowicie się zrelaksować. W tym celu, tutaj oprócz kąpieli i saun, jest basen więcej cieplnej, w którym temperatura wynosi 37 °. Po otrzymaniu takiego relaksu, każdy może przywrócić ich żywotność i poprawia metabolizm.

Podczas gdy rodzice przechodzą zabiegi zdrowotne, dzieci mogą mieć wielki czas z animatorami, którzy są gwarantowane nie pozwalają im się nudzić. Park wodny znajduje się również kawiarnia i bar, gdzie można ugasić pragnienie i głód, zwłaszcza, że koszt biletu obejmuje już stosowanie różnorodnych drinków, piwa i żywności. Dlatego w dyspozycji gości bufet, który oferuje wszystkie rodzaje przekąsek i ciast.

Dodatkowe usługi świadczone przez instytucję

Oprócz rozmaitych rozrywek rodzinnym w parku wodnym często jest gospodarzem wielu stron pianki, konkursy, zawody sportowe i gry, a także tańca i aerobiku wodnego. Dla tych, którzy chcą kupić pamiątkę, znajduje się sklep. Ponadto, kompleks ten wciąż funkcjonuje studio, ryby obierania świadczenia usługi, a dla dzieci biegające słodki narożny „Chocolate” i stołówkę dla dzieci „Pizza Paradise”.

polityka cenowa

Wielu wczasowiczów zwracając uwagę na fakt, że koszt wizyty w park wodny jest nieco wyższa niż w innych placówkach tego typu. Ale „AquaLoo” w cenie już zawarte korzystanie ze wszystkich atrakcji i rozrywek, które znajdują się w strefie wodnego. Ponadto, cena biletu obejmuje jeden posiłek i nieograniczone napoje bezalkoholowe. cena wejścia zależy także od pory dnia:

  • Od 10:00 do 22:00 – taryfa "Morning" 1500 r.

  • Od 13:30 do 22:00 – "Dzień" 1400 s.

  • Od 18:00 do 22:00 – "Wieczór" 1000 r.

Dzieci do trzech lat może przejść bezpłatnie. Również w tym parku wodnego często organizuje różnego rodzaju promocje i zniżki, więc urlop będzie kosztować nawet tańsze niż w innych podobnych instytucji.

wrażenia zwiedzających

Z tych stosunkowo przystępne ceny i wspaniałych atrakcji jest wiele, przybył w regionie Krasnodar, spróbuj przynajmniej raz odwiedzić park wodny „AquaLoo” (Soczi). Komentarze na temat tego rozwoju niezwykle entuzjastycznie.

Goście mówią, że to jest możliwe, aby uzyskać niesamowite doświadczenie i wiele pozytywnych emocji. W tym miejscu, obsługa jest na najwyższym poziomie i działają świetnie i ekscytujących atrakcji. Dzieci są zachwyceni tak dużej liczbie sportów wodnych i doskonałej pracy zespołowej animacji, więc w tym momencie można doskonale odpocząć z całą rodziną.

Dane kontaktowe instytucji

Jeśli masz chęć, aby odwiedzić ten kompleks, znajdziesz to dość łatwe, ponieważ znajduje się 17 kilometrów od centrum miasta. Adres park wodny w Soczi „AquaLoo” przedstawia się następująco: ulica, Dekabristov 78 B. Jest on usytuowany w malowniczym zakątku dzielnicy Lazarev, więc każdy lokalny powie, jak go prowadzić.

Ale również można łatwo znaleźć i własny park wodny „AquaLoo” (Soczi). Jak poznać prawie wszystkich wczasowiczów. Stamtąd można wziąć autobus №155, który zatrzymuje się na przystanku przed tym miejscu, albo można dojechać pociągiem elektrycznym. Ale jeśli pojawią się jakieś trudności, to można zamówić transfer takich numerów telefonicznych: +7 (862) 29-650-60 lub +7 (988) 23-337-04.

Każdy, kto zdecyduje się odwiedzić ten park wodny Soczi będzie dużo zabawy i niezapomniany zawieszone natomiast od tak dużej ilości atrakcji i rozrywki, nie znajdując nigdzie indziej na wybrzeżu Morza Czarnego.