760 Shares 6679 views

Dzhuliya Vang: wzrost, waga. Dzhuliya Vang: Biografia

Dzhuliya Vang jest nam znany jako zwycięzca 15. sezonu „Bitwy medium”. W rzeczywistości, ta długonoga blondynka wiele innych zainteresowań i talentów. Chcesz wiedzieć, gdzie się urodziła i mieszkała dzhuliya Vang? Wzrost, waga i parametry jego rysunkach można również uprawiać? Ten artykuł zawiera informacje na temat tej niezwykłej dziewczyny.


Dzhuliya Vang: Biografia

Psychiczny urodził się 29 października 1981 roku w Niemczech. Od dzieciństwa nie była jak każdy inny. Ona nie była zainteresowana lalek i zabawek domów. Julia preferowane samotności. Nawet moja matka nie mogła zrozumieć, dlaczego moja córka nie dąży do komunikowania się z rówieśnikami.

Julia Vladimirovna Vang – nie jest aliasem. Tak naprawdę nazwać naszą bohaterkę. Dorastała na Łotwie, poszedł do zwykłej szkoły. Ryga zawsze ją lubiłem. Po tym wszystkim, to miasto ma wiele narożniki i święte miejsca mocy. Od najmłodszych lat dziewczynka miała dar manipulowania ludźmi. Nie było ani jednego przypadku, w którym nie udało się osiągnąć pożądany.

rodzina

Julia Vladimirovna Wang nie lubi mówić o swoim dzieciństwie. Później zobaczysz dlaczego. Jej matka nie ma nic wspólnego z postrzeganie pozazmysłowe. Z zawodu jest ona fizyk jądrowy. Tatiana – kobieta inteligentna i poważne. Pasja dla córki, ona w pełni popiera i akcji.

Dzhuliya Vang, biografia , która jest teraz dużo ciekawe, nigdy nie widział swojego ojca. Ona sama była przekonana, że nie jest z tego świata. Tatiana mówi, że w 1980 roku miała kontaktu z pozaziemskimi istotami, które pojawiły się na niej w postaci mężczyzn. Społeczeństwo jest pod wieloma względami związanymi z nią. Niektórzy uważają, że kobiety, a inni uważają szalony. Jest jeszcze inna wersja. Dzhuliya Vang domniemany poprosiła matkę, aby opowiedzieć tę historię.

W rodzinie niepełnej, nasza bohaterka żyła tylko kilka pierwszych lat swojego życia. Wkrótce miała ojczyma. Związek z nim złośnicy Julia raz nie istnieje. Tak, a mężczyzna nie próbował znaleźć wspólny język z jej pasierbicy. W ich domu ciągle powstał skandali. A kiedy odwróciła 12, jej ojczym zaczął pożądać. Julia nie tylko mówić o swojej matce. Ale ufała mężowi. Jedna dziewczyna złamała głowę ojczyma, kiedy ponownie sięgnął po nią.

Nasza bohaterka wkrótce opuścił dom. W tym czasie miała ledwie 16 lat. Kontynuowała naukę w szkole, a w wolnym czasie dorabiał jako rynek. Dziewczynka mieszkała ze swoją dziewczyną. Matka potajemnie od ojczyma rozmawiał z nią i przyniósł jedzenie.

zawody

W wieku siedemnastu blondynka przyszedł podbić Moskwę. W tym czasie nikt nie wiedział, kto dzhuliya Vang. Wzrost i waga wolno dziewcząt zbudować błyskotliwą karierę modelki. Nie mogła skorzystać z tej szansy. Ale omówimy to później.

Nasza bohaterka przeszła pomyślnie test wstępny i został zapisany w GITIS. 5 lat później otrzymał dyplom ukończenia studiów. Od tamtej pory Julia mogła nazwać się profesjonalną aktorką. Ale to nie było wystarczająco dużo dla niej. Ona naukę w szkole francuskiej sztuki perfumeryjnej. Możliwość montażu składniki, niesamowite zapachy nadal przynosi jej dobre dochody.

Którzy po prostu nie działa dzhuliya Vang. Wzrost i waga pomogły jej zrobić dobre aktorstwo i karierę modelki. Z biegiem lat, ona była fryzjerką, projektant kostiumów, a nawet piosenkarką. Renomowane psychiczne przeprowadzone części bit w takich filmach jak „zastawki”, „Straż dzienna”, „Balzac wiek czy wszyscy ludzie są Bast …” i innych. Ona zawsze znaleźć coś dla siebie.

Dzhuliya Topenanta (medium) wysokości, wagi

Nasza bohaterka ma specyficzny wygląd. Niektórzy uważają, że jest to dziwne i straszne, a drugi nazywa średnia kobiecego piękna. Ale nigdzie na świecie nie znajdziesz chwilkę, Julia Wang. Wzrost, waga tej dziewczyny wiesz? Jeśli nie, to jesteśmy gotowi do wymiany informacji. Wraz ze wzrostem 178 blond waga 52 kg.

Niektóre dziewczyny chcą być jasne jak dzhuliya Vang. Wzrost, waga blonde – nie jedyną rzeczą, która odróżnia ją od tysięcy kobiet. Ona gumanoidoobraznoe twarz. Jest to szczególnie widoczne, gdy Julia nosi włosy w długi koński ogon. A jej oczy kameleona. W różnych warunkach oświetleniowych, mogą być zielone, niebieskie lub szare. A kiedy jest zły, oczy stają się jadowity wąż.

modelowanie kariera

Nawet nie wiem, kilka lat temu o tym, kto ten dzhuliya Vang. Wzrost, waga, wiek blond piękności niewiele osób interesuje. Była dopiero zaczynają swoją drogę do świata show-biznesu.

Londyn, Nowy Jork, Paryż, Mediolan – we wszystkich tych miastach odwiedzanych dzhuliya Vang. Parametry, wzrost, waga, pozwalając, aby odnieść sukces modelu. Długonoga blondynka udział w kręcenia reklamówek, filmów i filmów krótkometrażowych. Pozowała dla najlepszych fotografów europejskich i amerykańskich. Została zaproszona do pracy model włosy i make-APA. Dzhuliya Vang, wzrost, waga, biografia, że dziś uważa się zaangażować całą swoją jasność i oryginalność. Ale w tym czasie nikt nie wiedział o obecności jej super-moce.

Według Julii, ona przemyśleć swoje życie po przeczytaniu książki „Tao of Chaos”. Dziewczyna poważnie brane wielkie zainteresowanie duchowością. Przed pojawieniem się w „Bitwie medium”, nasza bohaterka wzięła lat praktyki. O jej potężne siły wewnętrznej i innych bliskich osób tylko wiedział zdolności.

„Bitwa pod medium”

Od pierwszych minut odwiedzenie show dzhuliya Vang przyciąga uwagę całego świata. Niektórzy uczestnicy obawiali się przypadkowo zajrzeć do „Cat” oczy czarownicy. I wieczne Sceptycy bracia Safronov stale przyczepiał się blondynką. Nie wierzyli, że była modelka i aktorka ma jakieś paranormalne zdolności. Bracia uważał, że przyszła do przeniesienia na propiarit siebie.

Ale wkrótce chłopaki sobie sprawę, że byli w błędzie. Już w blondynka testowym kwalifikacyjna okazała się potężnym medium. Szybko znaleźli młodą damę, która Safronov ukrył w bagażniku samochodu. Widać było, że Julia nie odgadnąć lokalizację dziewczyny i poczuła.

Każde wydanie Wang zadowolony widzom jasny makijaż, oryginalne stroje i zdolności fenomenalne. Patrząc na zdjęcia zmarłych, mówiła o nich tak, jakby znali osobiście. W jednym z testów Julia przestraszony nawet profesjonalnego psychologa. W ciągu kilku sekund, psychiczny był w stanie wejść do dziewczynki trance, zmuszając ją, by mówić w nieznanym języku.

Główny rywal Wang na wystawie była czarownicą Petersburg Tatiana Larina. Dwie blondynki nie lubi siebie od pierwszego spotkania. We wszystkich kwestiach idą „łeb w łeb”.

Zwycięzcą 15. sezonu "The Battle of medium"

Na trzy i pół miesiąca publiczności oglądania sposób ludzi z nadprzyrodzonymi zdolnościami są testowane. Każdy tydzień, projekt pozostawia psychiczny, którego jury uznany najsłabszych. Prowadzące muszą być obecne. Julia wielokrotnie stał się najlepszym medium tygodni. Ale czasami dał tytuł jego głównego rywala – Tatiana Larina.

Dotarliśmy do finału 4 uczestników. Wentylatory obsługiwane je najlepiej jak mogli. Przede wszystkim ich SMS. W najnowszym wydaniu „Bitwy medium”, co prowadzi Marat Baszar ogłosił wyniki głosowania. Czwarte miejsce zajęła Arsenij Karaca. Na trzeci etap Honoru znajduje słowiańskiego Magus Jekaterina Borisowa. Zgodnie z oczekiwaniami, głównym walka była między dwoma blondynek. Tatiana Larina zdobyła drugie miejsce. A zwycięzcą 15. sezonu "The Battle of medium" (70% głosów) został uznany przez dzhuliya Vang. Wzrost, waga, biografia wiedźma – to wszystko spowodowało niesamowite zainteresowanie wśród swoich fanów.

Życie po „bitwie”

Po wzięciu udziału w zjawiska paranormalne pokazać nasza bohaterka obudził się sławny. Na ulicach zbliżył obcych, poprosić o autografy i zdjęcia razem. Julia z szacunku dla swoich fanów.

Przedstawiciele mediów drukowanych i kanały telewizyjne pokazują również wybitne zainteresowanie Wang. Została zaproszona do udziału w różnych programach, z prośbą o wywiad. Julia nadal angażować się w tworzeniu ekskluzywnych perfum. I pisze piosenki i śpiewa w ramach własnego zespołu rockowego.

przeszłe życia

Dzhuliya Vang proszony o dzwonienie ją nie tylko jako Chaos Ducha. Ona nie wierzy, że ma jakieś magiczne moce. Dlaczego tak jest? Wang publicznie stwierdził, że to magia. Wierzcie lub nie – to nas wszystkich.

W rozmowie z psychiczny powiedział, że pamięta wszystkie swoje poprzednie wcielenia. A było około 150. Jest to czas, aby przymierzyć, a samica i samiec forma. W późniejszym życiu Wang była 15-letnia dziewczynka, która mieszka w Paryżu. Utrzymujące się trudności i depresja spowodowana jej skoczyć z dachu i zginął.

życie osobiste

Pomimo jasnego wyglądu i armię fanów, dzhuliya Vang jest wciąż samotny. To był oszałamiający romans z mężczyzną. Ale ona poślubić tylko jak siebie samego. Wang mówi otwarcie, że prawie nie zostanie rozwiązany raz dziecka.

Konkludując

Teraz już wiesz, gdzie się urodziła, studiowała i pracowała dzhuliya Vang. Wzrost, waga psychiczny również wyrażona w art. Istnieją różne sposoby leczenia tej długonoga blondynka. Ale fakt, że jest to osoba, jasne i oryginalny, mało kto by się kłócić.