508 Shares 9234 views

Znaki weselne i przesądy – co jest co?

Najbardziej uroczystym i jasny wydarzeniem w życiu każdej kobiety jest ślub. W ciągu długiej historii tego starożytnego rytuału utworzonej ślubnych i wróżby i przesądy, które muszą zważać oblubienicę, niezależnie od swoich przekonań. Spróbujmy rozwikłać ten splot zagadek, aby wykonać to dobrze.


Pierwszą rzeczą, aby podjąć decyzję o dacie ślubu. Według wierzeń naszych przodków w zależności od miesiąca, w którym to cudowne zdarzenie, życie rodzinne będzie regulowana na różne sposoby. Dla małżeństw zawartej w styczniu, zgodnie z charakterystyką przekonań wczesnego wdowieństwa. I dla pary, którzy zawarli sojusz w lutym będzie szczęśliwe życie w doskonałej harmonii.

Ślub w marcu obiecuje stale w ruchu, aw kwietniu przyniesie szczęśliwe życie razem. Każdy zna powiedzenie, że ślub w maju – całe życie cierpieć. Ale nie martw się, będziesz miał długie życie razem. Wieczna Miłość dla pary, która została sporządzona na weselu w czerwcu i lipcu, niestety, dać sfrustrowany małżonka.

Sierpnia wierność nagroda małżeństwo i wzajemne zrozumienie. Wrzesień to dobrze nadaje się dla tych, którzy marzą o spokojnym życiu i mierzona. Wielkie trudności czekają na tych, którzy zawarte małżeństwo w październiku. Listopada zadowolić rychłe bogactwo.

wróżby ślubne i przesądy związane z praktycznie każdej części elementów i ceremonii. Każdy wie, że pan młody nie powinien widzieć sukni ślubnej przed dniem ślubu, ponieważ zwiastuje separacji. Panna młoda nie jest konieczne, aby spojrzeć w lustro, gdy jest w pełni gotowy do ceremonii, co najmniej jeden kawałek nie powinno być pominięte.

Nie oszczędzono obrączki ślubne znaki. obrączki powinny być wybrane gładkie i bez wątki, ponieważ symbolizują życie rodzinne, a ich każda wada – to jest przeszkodą na drodze do życia razem. Nie polecam spróbować na obrączki innych ludzi. Sobie obrączka rodziny lub bliskich – zapowiada powtórzenie cudzego losu.

Znaki weselne i przesądy, nawet jeśli jest to zwykłe działanie może wskazywać na coś ważnego. Na przykład, jeśli przyszło oczyszczenie na drodze do basenu, to może być pijany. Wątpliwości dotyczące wyboru młodej może wystąpić, jeśli panna młoda potknął się na progu rejestratora. Należy uważać, aby nie podrzeć suknię ślubną i nie pękają pięty, od pierwszej obietnicy kłótliwy teściową, a drugi – złamanego życia rodzinnego. W każdym razie, nie spadają w USC obrączkę, bo w tym przypadku należy się spodziewać zdrady.

Deszcz w dniu ślubu – nie jest powód, aby być zdenerwowany, bo obiecuje dobrobyt i szczęście par. Jak dla dziewcząt, którzy są bardzo dobrze chcą zobaczyć się w niedalekiej przyszłości narzeczonych, powinni wyciągnąć obrus z świątecznym stole lub złapać bukiet panny młodej.

Nie zwracał uwagi na znaki ślubie, jak tej konkretnej procedury. Znaki weselne i przesądy zakazane w dniu ślubu dotykać ubrania młodej pary. Rodzina być silna i została rozstał nie może stać lub przechodzić między nimi. Świece w młodości Kościół powinien zgasić w tym samym czasie co pierwsza którego świeca gaśnie – pierwszy umrzeć.

Aby młodzi byli bogaci i dobrobyt rodziny był przy wyjściu z kościoła młodej być obsypany ryżu i prosa.

O tym, kto będzie głównie w rodzinie, ktoś powie, w szczególności, kto był pierwszy, aby dokonać zakupu w dniu ślubu, będzie udać. A kto był pierwszy zerwać kawałek chleba ślubu – i głowę, albo którzy wzięli wielki kęs.

Panna młoda przed ślubem nie jest zalecane, aby przypisać nazwę swojego przyszłego męża, a także nowy obraz, ponieważ może wypłukać szczęścia. Idąc nawet na zakup akcesoriów ślubnych, które trzeba znać pewne niuanse. Cenionych kupić białą sukienkę w środę i buty – piątek. Należy pamiętać, że na ślubie panna młoda powinna być tylko w butach, jak sądzono do butów bez klamry gwarantuje dostarczanie światła. Jeśli zastosujemy się do wszystkich znaków i przesądy lub, co gorsza, na pewno nie będzie.