787 Shares 8578 views

Trymer Philips – prezent dla prawdziwego mężczyzny

Oczywiście, aby zadowolić człowiek z darem jest o wiele łatwiejsze niż dla kobiety. Z reguły nie są zbyt wybredne i chętnie nawet najbardziej banalną niespodziankę. Jednakże, jeśli chcesz zrobić wrażenie na swoim przyjacielem, daj mu Philips trymer. To prawda, a bez wątpienia przydatnym prezentem pozwoli twój mężczyzna zawsze wyglądać dobrze zadbana, bez uciekania się do usług fryzjera w drogich salonach.


Trymer Philips – do pielęgnacji wąsów i brody

Każdy wie, że mężczyźni pielęgnacja twarzy i włosów jest dość trudne. Aby to zrobić, dużo czasu i pieniędzy trzeba. Dlatego ludzie wolą korzystać z maszynki do golenia i nie przeszkadza szczególną ostrożność. Jednak po rynku pojawił brody Philips, wąsy i broda stała się dostępna dla każdego mężczyzny! Potężne urządzenie, które z łatwością mieści się w dłoni, pozwalają dokładnie wyciąć nawet najbardziej niesforne szczeciny. W tym przypadku możliwe jest, aby wybrać się na wycieczkę, podróż służbową lub urlop i używać go w każdej sytuacji, jak Philips Trymer może funkcjonować bez sieci.

Główne zalety

  • Wydajny akumulator pozwala już po jednej godzinie ładowania trymer do pracy w trybie offline do 75 minut.
  • Posiadanie wielu dysz pomaga zdywersyfikować swój styl.
  • Sami dysze są wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego, które golenia powtarza konturu twarzy, co umożliwia gładkie i szybko do przycinania włosów.
  • Wygodny wyświetlacz, który znajduje się na uchwycie trymera, można ustawić żądaną długość ostrza, a tym samym dostosowanie długości szczeciny lub brody.
  • Jest również funkcją urządzenia blokującego, aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu podczas podróży.
  • Twoja kąpiel jest zawsze czysty i schludny, jak trymera brody Philips posiada pojemnik próżniowy do pobierania włosy podczas golenia.
  • Urządzenie może być zasilane z sieci lub z baterii.
  • Dostępność przycisku turbo pozwala na natychmiastowe zwiększenie szybkości wchłaniania szczeciny i wykończenia pracy moc, gdy jest to potrzebne.

Nos i uszy są w idealnym stanie!

Niechciane włosy u mężczyzn pojawia się w nosie i uszach. Specjalna dysza, która ma trymer Philips pozwala dokładnie usunąć je bez bólu i pomaga dostosować kształt brwi. Tak więc nie ma włosy są wyciągane i odciąć starannie dwa ostrza poruszające się w przeciwnych kierunkach, niezależnie od siebie. Miękka końcówka z zaokrąglonymi końcówkami nie powodują żadnego dyskomfortu, a prawidłowy kąt nachylenia pozwala usunąć włosy w najbardziej odległych miejscach. Teraz, nos, uszy i brwi Twój mężczyzna będzie wszystko w porządku!

Prezent dla prawdziwych mężczyzn

Więc Philips Trymer, przeglądy, które tylko najbardziej pozytywne jest idealnym Prezent przedstawiciel płci męskiej na każdą okazję. Potężne urządzenie do utrzymania brodę, włosy i wąsy pozwoli spojrzeć zadbany i schludny codziennie. Zatem akumulatory dać pracę trymer w dowolnym miejscu, niezależnie od strony sieci. Ergonomiczny kształt, moc, elegancki wygląd i urządzeń wielofunkcyjnych zachwyci każdego mężczyznę. Przez wielu dysz i różnych ustawień, można tworzyć brodę i wąsy niemal dowolny kształt. Specjalna dodatkowa dysza z miękkimi zaokrąglonych końcach pozwalają dokładnie i szybko pozbyć się niechcianych włosów w uszach i nosie, a także dostosować kształt brwi. Pojemnik próżniowy dokładnie zbiera wszystkie włosy są cięte, co powoduje w łaźni zachowana czystość i porządku. Od teraz, Twój mężczyzna będzie zadbana, zawsze i wszędzie bez większego wysiłku!