351 Shares 4957 views

Który wpisuje znak zodiaku Skorpion?

Najmocniejszy i kontrowersyjny znak zodiaku, nie ma wątpliwości, Skorpion. Jest pasjonatem i tajemnicze, często zamknięte w sobie i zawsze pozostanie w mojej opinii. Dlatego przed podjęciem decyzji, aby związać losy przedstawiciela znak, warto zapytać, kto przychodzi do Scorpio w przyjaźni, miłości i małżeństwa.


idealna para

Gwiazdy patrzą i ustalić, kto komu połączyć swój los, tak bardzo, że nie później gorzko żałować. Po tym wszystkim, osoba nie może znaleźć od razu, ponieważ jest to konieczne, jak to się mówi, zjeść dziobać soli. Więc pomówmy o tym, kto pasuje do Scorpio tak, że silny sojusz mógłby powstać.

Najbardziej korzystnym partnerem dla niego we wszystkich aspektach może być Koziorożec, jak silny i spójny znak, który jest wytrwałość w osiąganiu celów nie ustąpić. Skorpion szanuje siłę, może nawet dobrowolnie, otrzymując dłoń do przedstawiciela tej konstelacji, a taki sojusz byłby prawie doskonały.

Dobre są relacje osób urodzonych pod znakiem „pieczenie” z Ryb. Ten tandem w Scorpio ma szansę poczuć się jak patron, a Ryby mogą czuć się świetnie pod jego opieką.

Virgo – kolejny znak każdego, kto przyjeżdża Scorpio. Ich małżeństwo jest długi i harmonijny, ale Scorpions irytujące nadmierne praktyczność Dev i są często niezadowoleni z nadmiernej samodzielności w życiu.

Na Rak i Waga też mogą rozwijać udany sojusz z tym znakiem, jednak będą musieli zrobić miejsce na trochę i tolerować niekontrolowany temperament partnera.

Lepiej nie próbować

A teraz dla tych, którzy kwalifikują Scorpios najmniej. Uzyskać co najmniej czysto pokojowy znak – Wodnik. Dla wszystkich jego grzeczność, że ma dość niezależny charakter i czuje się uprawniony do podejmowania własnych decyzji. Jest oczywiste, że Scorpion jest właściciel nie podoba, a ta para ma nic obiecuje długi i szczęśliwy związek.

Ze Strzelca, co do zasady, sojusz jest możliwe, ale będzie to również wypaczać wolności Scorpio. Jeśli oba znaleźć siłę, aby przejść na duży kompromis, to możemy spróbować być razem. Inaczej – to lepiej nie próbować.

Skorpion z Scorpio – niebezpieczna mieszanka! Pomiędzy nimi istnieje silny pociąg fizyczny i duchowy, ale, niestety, oni dogadać w tym samym banku nie ma być. Namiętność, zazdrość, głośny spór – i nieuniknione przerwa czeka parę.

Dumny, niezależny i Leo najmniej dumny i niezależny Scorpio – czują się również silne przyciąganie, ale znowu, to będzie bardzo trudny związek, roi się od kłótni i separacji.

Byk i Baran – objawy, z którymi Skorpion jest bardzo trudno znaleźć wspólny język. Silny charakter i podwyższone poczucie zaborczości zarówno znak przedstawiciele odpychane znaki wodne. Nawet w normalnych przyjaznych stosunków między obu napięć pozostanie, a dwa z nich nie nosić tych, którzy pasują do Scorpio.

Horoskop – nie prawo życia

analiza astrologiczna – to zawsze ciekawe i nie ma o czym myśleć podczas czytania prognozy i dane o sobie i swoich relacjach z ludźmi. Ale dlaczego czytaj często nie pokrywają się z prawdziwym życiu? Tak, bo ludzie nie znający nie może zrozumieć głęboko niebieskich symboli. Po należące do znaku zodiaku jest określony nie tylko przez dzień i miesiąc urodzenia. Nie wolno nam zapominać, że jego cechami i ma godzinę urodzenia i rok. Na przykład, wśród tych, którzy pasują horoskop Skorpion, Panna ma na liście, to gwiazdy wyrzucenia trwałego i harmonijnego małżeństwa. Ale jeśli ktoś urodził się w Roku Tygrysa, a druga – w Roku owiec, z których harmonia można powiedzieć? Astrologia – wielki i starożytnej nauki i zrozumieć go do końca nie jest dana każdemu. Nawet najbardziej oświeceni astrologów.