685 Shares 4123 views

Bukiety czekoladek na Wielkanoc – miły żeton uwagi

Święto Wielkanocy nie obchodzi się w określonym dniu, ale w księżycowy kalendarz. To święto jest symbolem zwycięstwa dobra. Utrzymuje pamięć o historycznej ofierze Jezusa Chrystusa w imię całej ludzkości i jej świętym zmartwychwstaniu. Obchodzić święta, co do zasady, prezentując sobie ciasta i kolorowe jaja, a także prezenty wykonane własnymi rękami. Bukiety czekoladek na Wielkanoc – ładny prezent, który zadziwi i sprawi, że twoja rodzina.

Święto Wielkanocne

Wielkanoc poprzedza Wielki Siedem Sześciu tygodni. W tym momencie wierzący przestrzegają pewnych zasad, ograniczając się do jedzenia. Dzień przed Wielkanocną, w Wielką Sobotę, ludzie idą do kościoła, modlą się, przynoszą jedzenie do świątyni, aby ją rozświetlić. A w niedzielę, raz w roku, poświęcone jedzenie jest umieszczane na stole: ciasto, mleko wielkanocne i jajka barwione.

Sobotę zastępuje jasna niedziela, a po siedmiu tygodniach szybko możesz zjeść jakieś potrawy – sałatki, przekąski, ciasta, słodycze.

Jeśli wybierasz się do odwiedzenia, warto rozważyć jako bukiet prezent czekoladek (na Wielkanoc). Ten nieskomplikowany "projekt" będzie służył jako ozdoba świątecznego stołu.

Prezenty na Wielkanoc

Z reguły w Wielkanocy zwyczajowo wymienia się kolorowe jaja. Jajko w odległej przeszłości, zanim Jezus Chrystus został uznany za symbol świata, wszechświata w miniaturze. Niektóre pradawne ludy wierzyły, że to jest Słońce i Życie, a jako znak kultu i szacunku namalowały jaja.

Teraz ta tradycja przetrwała. Ludzie nadal malują jajka pod każdym względem, ale Jasna Wielkanoc jest po długim, siedmiodnianym pościele, dlatego zwyczajowo jest to święto, a inne dać małe prezenty. Bukiety z cukierków na Wielkanoc będą bardzo przydatne. Takie prezenty mogą być przyznawane kobietom w każdym wieku.

Bukiety cukierków na Wielkanoc można robić ręcznie, wystarczyć na papier, który łatwo się zgina, drutu, kleju i, w rzeczywistości, pudełko czekoladek.

Bukiety słodyczy – wspaniały prezent

Czy chcesz zdziwić swoich bliskich? Pamiętasz prezent na wakacje? Zamów im bukiet czekoladek. Ten wspaniały słodki prezent nie pozostawia nikogo obojętnego. W święto wiosny (8 marca) może przydać się bukiet czekoladek "Tulipany". Bardzo delikatny wielokolorowy bukiet będzie zadowolony z każdej kobiety, a słodki ząb będzie zachwycony.

Można również zaprezentować bukiet czekoladek na Wielkanoc. To może być bardzo małe lub ogromne, dla matki, oblubienicy lub brata. Cały kosz, topiarka lub jeden delikatny kwiat – wiele opcji! Zgadzasz się, że zwykle pudełko czekoladek lub czekolady wygląda banalnie, a skuteczny prezent w formie słodkiego bukietu będzie dla każdego wrażeniem.

Bukiety słodyczy własnymi rękami

Wystarczy wiedzieć o florystyce, aby stworzyć piękne bukiety ręcznie robionych czekoladek. Ważne jest, aby móc kontrolować kolor, wszystko powinno wyglądać harmonijne. Kreatywny i smaczny deser powinien być przyjemny dla oka, być jasny i zauważalny.

Aby stworzyć bukiet, musisz podjąć wiele ważnych decyzji:

 • Określ wygląd kompozycji. To mogą być róże, tulipany, śnieżyczki. Konieczne jest, aby zacząć od preferencji osoby, do której dar jest przeznaczony.
 • Zdecyduj, który projekt będzie wyglądał świetnie. Pole, drzewo lub koszyk, bukiet lub topiar.
 • Dowiedz się, jaki cukier jest preferowany przez odbiorcę i spróbuj odgadnąć, ponieważ stworzenie różnorodnych kwiatów może przydać się różnym słodyczom. W snowdrops potrzebują małych cukierków, tulipanów i róży – więcej.
 • Zastanów się nad dekoracją kompozycji. Być może będzie to motyle lub serca, wstążki lub liście. Wszystko według własnego gustu, najważniejsze jest to, że będzie wyglądać harmonijnie.
 • Kup narzędzia, aby utworzyć bukiet (pistolet do klejenia, papier falisty, rhinestones lub wstążki).

Powstanie bukietu róży

Prawdopodobnie najbardziej popularnym bukietem jest bukiet słodyczy "Róża". Aby je utworzyć, potrzebujesz:

 1. Papier falisty.
 2. Scotch.
 3. Pistolet do klejenia.
 4. Nożyczki.
 5. Candy.
 6. Drewniany kij.

Wyciąć płatki o różnych rozmiarach, możesz mieć różne kolory. Kładziemy cukierki w płatku i owijamy krawędzie. Następnie klej je na drewnianym patyku z pistoletem i kontynuuj w kole, aby klejić pozostałe płatki. Dekorujemy różę płatkami.

Bukiet z cukierków "Roses" – idealny prezent na wakacje.

Niezależnie od prezentów, twój uwagę jest zawsze droższy. A jeśli ta uwagę towarzyszy darowi samego siebie, przyniesie to swojemu ukochanego.