469 Shares 8756 views

Balkon, loft-style: zdjęcia i pomysły

Loft – nowy styl projektowania wnętrz, charakteryzuje się swobodą przestrzeni, wysokie sufity, brak przegród i ścian, duże okna i niesamowitej ilości światła.


Cechy stylu loft

Kierunek ten projekt pod wrażeniem ludzi, którzy odrzucają teorię mieszkań szablon z krzykliwe ustawionej życia. To styl, który najlepiej łączy w wewnętrznych elementów starych, wskazując na pierwotnym przeznaczeniem pomieszczenia (belki, cegły lub betonowych ścian, rurociągów, systemów wentylacyjnych i innych konstrukcji budynku) i nowe (nowoczesne urządzenia, modzie, trendach meblowych, chrom i elementów metalowych).

Do pewnego stopnia poddaszu – odbicie szczerości i rzeczywistości – wydaje się chaotyczny styl, ale jeśli spojrzeć na sali nie ma absolutnie żadnego poczucia choroby. Wszystko jest tak harmonijny i nowoczesny, powodując sympatię ludzi z różnych znaków i Obszary działalności: miłośników podróży, niezależnych artystów, pracowników informatycznych. Czuć się komfortowo w gołębniku z jego dobitny brak „ciepłe” przytulności i chłód rebeliantów, samotników, nowożeńcy, ludzie są głodni komunikacji, przestrzeni, zmiany, i którzy są w stanie swobodnie interpretują swoje uczucia i pragnienia.

Od czego zacząć?

Idealny rozkład mieszkania jest cały duży pokój, pomieszczenie, w którym oddziela się za pomocą różnych metod zagospodarowania przestrzennego, a nie mury. Sypialnia i łazienka są izolowane pomieszczenie.

W razie potrzeby, zorganizować swój dom w stylu loft konwersji przestrzeni zaleca się rozpocząć z balkonu, który uprzednio wymaganej do izolacji i glazury. Niech to będzie sprawdzian pióra, ale w procesie wprowadzania zmian, ewentualnie zostanie podjęta decyzja o przekształceniu w apartamentach w stylu loft wszystkich.

Balkon w loft stylu – to jest piękne

Balkon nie powinien być magazyn i składowanie lokalizacja dla ochrony i obszar nurkowania w siebie, własnych myśli lub miejsca do czytania i rysowania. Konstrukcja balkonu na poddaszu stylu implikuje obecność dużymi oknami, przez które światło przeniknie najbardziej. Brak zasłony nie mają, poza tym, że gdy pewien uczucie dyskomfortu, umieszczone pod wspólnym projekcie, można powiesić rolety lub okiennice.

Estetyka Loftovskaya, w przeciwieństwie do torby z tworzywa sztucznego, wolą drewniane ramy, korzystnie brązowe i czarne odcienie. Parapety zaleca się „ożywić” kwiaty w doniczkach lub włączyć się w barze, który znajduje się pod szafki na wino. Obok siebie, można zbudować niszę do przechowywania w daniach liczba, umieścić kilka wygodne krzesła, i mały balkon (strych) jest ulubionym miejscem do zabawy z lampką wina półsłodkie.

Opcje dotyczące korzystania balkony

Balkon, loft-style są idealne do zorganizowania wspaniałego studium z ustalonymi na szerokim parapecie komputera-the-art. Albo wszystko dla sztuki studio z sztaludze, półek i regałów. Ten ostatni jest również urządzone pokój, charakteryzujący się niezwykłą konstrukcję i może być wykonana z najbardziej niespodziewane materiałów: na przykład, wodnych lub obudów drewnianych zamocowanych na suficie.

Wysokość ta zapewni oszczędność miejsca dno i nadać oryginalny wygląd pokoju. Balkony na poddaszu może być używany do celów sportowych; Poza tym symulatorze będzie pasował do tego miejsca dość organicznie.

Nota historyczna: pojawienie stylu

Z angielskiego oznacza „poddasze strych”, i to nie jest przypadek. Ten trend pojawił się w Ameryce w czasie Wielkiego Kryzysu (30-40-tych 20 wieku). W tym okresie, było zamknięte wiele firm, których właściciele, aby jakoś przeżyć, zostali zmuszeni do pakowanej do sprzedaży niektórych zakładach produkcyjnych. Maksymalne zapotrzebowanie było z twórczych osobowości, które mogłyby wykorzystać pomieszczeń na mieszkania i pracy.

Nowi właściciele nabytych lokali, czyli górne piętra budynków przemysłowych (hale handlowe, magazyny), w większości przypadków nie mają zdolność finansową do przeprowadzenia pełnych napraw i zostawili je w pierwotnej postaci, z cegły i belek stalowych podtrzymujących dach.
Stopniowo te apartamenty typu studio „przeniesiona” przez wykonanie prostych mebli, które optymalnie dopasować do wnętrza balkonu na poddaszu stylu, stając się jego integralną część. Z biegiem czasu, ten oryginalny projekt został uznany za styl, a popyt na mieszkania pojawił.

Ściany murowane: znak strychu

Główną cechą loft są ściany pomieszczenia. Kamieniarstwo (prawdziwe lub zorganizowany z pomocą materiałów wykończeniowych) jest oznaką stylu i nie wymaga specjalnych dekoracji.

Balkony w gołębniku nie akceptuje drogich i puszyste dywany. Są obcy eleganckie żyrandole i wygodne duże sofy. Prostota i niedostatek – składniki, na której wykończenie balkon na poddaszu. Wnętrze może być rozcieńczony z żywymi kolorami, które byłyby najlepiej w połączeniu z meblami. Aby to zrobić, ścianę lub jego część mogą być malowane na dowolny kolor, rozcieńczając zatem „nuda” design.

Balkon w stylu loft własnymi rękami

Aby wizualnie zwiększyć obszar (jeśli nie można go rozwinąć w rzeczywistości) zaleca się użyć wykończenie ścian jasnych odcieniach: krem, beż, niebieski, biały. Monotonia zwiększyć przestrzeń, a także materiały wykończeniowe o błyszczącej powierzchni, które mają tendencję do odbijają światło i aby wypełnić je całe pomieszczenie.

Sex powinien być zrobione w swoim własnym stylu: można układać podłóg laminowanych lub płytki, najlepiej chropowatą konstrukcję lub pozostawić powierzchnię betonu. Balkon wnętrza pasować deska optymalnie wieku lub materiały, powtarzając swój wzór. Zmiękczyć grubiaństwo seks może być mały dywanik, który jest monotonne, nudne tło będzie wyróżniać się plama.

Balkon znamienny sufitu poddasza, które mogą być wykonane z nielakierowanych grubych desek; w nowoczesnym wnętrzu paneli z tworzyw sztucznych stały się coraz częściej wykorzystywane do dekoracji, stanowiących jedną całość samolotu.

Do oświetlenia, który jest uważany za kluczowy pojęcie stylu, na powierzchni sufitu często mają opony z lamp przenośnych lub lampy z metalu rozciągnięty im kabel elektryczny, a nie ukryte pod skórą.

Przegrody wewnętrzne są często ekran i jest tylko możliwe w dużym balkonem. Mogą ukryć na ziemię, gdzie stare rzeczy składowane.

„Żarówki Edison” lampy retro wykorzystywane są również w stylu loft, zwany ponownie. Takie urządzenia oświetleniowe charakteryzują spektakularny wygląd i może działać jako niezależne źródła światła, lub takie same jak składniki lampy.

Wystrój na ścianach korzystnie nie słodkie obrazki z pejzaży i martwych natur i plakatów ulicznych, okładkach magazynów, billboardów.

Nie ma potrzeby, aby ukryć komunikat: Rury są częścią wnętrza. Przestrzeń może być zrobione celowo, ponieważ nie jest w pełni wyposażone.

Meble – ważnym elementem stylu loft

Balkon na poddaszu (fot pięknie oddaje oryginalność tego stylu) zawsze stoi meble, które w decyzji projekt ma szczególną rolę.

Może to być tylko jeden lub tylko jedno siedzenie, korzystnie jasny kolor i kształt nieregularny. To skupienie (wyglądają przy wejściu na balkon na poddaszu natychmiast zatrzymać w oryginalne meble) był pierwotnie pomyślany jako manewr, by odwrócić uwagę od niechlujstwa powierzchni, a następnie stał się nieodłączną cechą tego trendu. Ze względu na ten efekt ściany malopriglyadnye pójść w zapomnienie i stać się idealnym tłem dla mebli ciekawych kształtach.