747 Shares 2932 views

Co to jest Internet

Internet to ogólnoświatowa sieć komputerowa z wielu sieci lokalnych i pojedynczych komputerów. Informacje przechowywane w wielu sieciach lokalnych i pojedynczych komputerów połączonych z Internetem, tworzy coś w rodzaju gigantycznej biblioteki elektronicznej, dostępu do zasobów, dla których osoby fizyczne i firmy może być zarówno płatnych i całkowicie za darmo. Teraz rozumiem, co Internet.


Ilość danych przechowywanych w internecie i rozproszonych pomiędzy komputerem, połączone siecią, tak wielka, że czasami trudno jest uzyskać dostęp do nich – to ze względu na fakt, że wymagane informacje mogą po prostu zgubić się w całym oceanie innych informacji – niezbędne, przydatne i absolutnie bezużyteczne.

Aby ułatwić wyszukiwanie odpowiednich informacji, istnieją tak zwane wyszukiwarek (search silniki), które używają algorytmu wyszukiwania wśród znacznej liczby dokumentów według słów kluczowych. W rosyjskiej części Internetu wśród usług wyszukiwania są najlepiej znane Yandex oraz Rambler i Yandex dostarcza wiele dodatkowych usług internetowych mistrzów, wśród których są statystyki usługowymi słów kluczowych dla „zwykłych” użytkowników, którzy mogą korzystać z usług pocztowych lub systemu płatności Yandex to pieniądz – to wraz z innymi nowoczesnych usług elektronicznych.

Na pytanie „Co to jest Internet,” można podać następującą odpowiedź: Internet – jest to najbardziej dynamiczny i szybki system wymiany informacji w historii. Internet nigdy nie stoi w miejscu, stale zwiększając liczbę użytkowników. Jest to w dużej mierze przyczynia się do pojawiania się możliwość dostępu do Internetu za pośrednictwem telefonów komórkowych i dzisiejszych telewizorów.

A kiedy Internet był? Jak to się stało? Internet stał się w wyniku badania ściśle poufnych przeprowadzonego przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych w celu opracowania i metody badań, które pomogłyby sieci komputerowych, aby przetrwać w przypadku działań wojennych. Pierwsza taka sieć była ARPANET, która łączy trzy sieci naraz w stanie Kalifornia oraz sieć w Utah. Unia nie stało ot tak, i po pewnym zestawem reguł, zwany protokół IP – Wewnętrzne lub, w języku rosyjskim, protokołu internetowego.

W roku 1972 dostęp do sieci, uniwersytetów i instytucji badawczych, ARPANET wzrosła i stała się bardziej jednoczy 50 uczelni i organizacji badawczych, które są w ramach umowy z Departament Obrony Stanów Zjednoczonych. Już w 1973 roku, sieć stała się międzynarodowa. W tej sieci zostały połączone w Anglii i Norwegii. To wtedy pojawił się Internet.

Pojawił się WWW, inaczej nazywany World Wide Web lub World Wide Web, dał potężny impuls do dalszego rozwoju i popularyzacji Internetu. Wprowadzony w tym samym czasie, system dokumentów hipertekstowych, aby podróżować po przestrzeniach szybki internet, czystym i bezpiecznym.

Generalnie, idea przekazywania dokumentów hipertekstowych nad pojawiły się w latach sześćdziesiątych i został zaproponowany przez Ted Nelson, ale nie był realizowany w tym czasie, jak poziom rozwoju technologii komputerowej wtedy nie mogłyby przyczynić się do jego realizacji. To o tym, kiedy pojawił się Internet.

Co jest teraz wystawiona przez WWW, a raczej jego podstawa został założony przez Tima Berners-Lee w czasie, gdy pracował nad stworzeniem systemów hipertekstowych, w wyniku czego pojawiła się pierwszy przeglądarki tekstowej, która pozwala na przeglądanie plików tekstowych, które są związane ze sobą inne hiperłącza. W 1991 roku nadano mu dostęp do przeglądarki i ogółu społeczeństwa, to tylko poza przeglądarką akademickie rozprzestrzeniają się bardzo powoli.

Teraz to jest Internet, nie wiedzieć, że wiele, a może wszystko. Jeśli chodzi o to, co jest Internet, jak tylko mamy na myśli najbardziej popularne i najczęściej usługi, w tym, jak definicja Internet mówi, najważniejsze są pocztą elektroniczną (e-mail), wyszukiwanie, przeglądanie i zdolność do pobrania na komputer wiele informacji multimedialnych za pomocą jednego z dostępnych na rynku przeglądarek, e-commerce i komunikacji on-line w czasie rzeczywistym.

Jest możliwe, aby podać definicję Internetu lub sieci WWW, który jest niemal identyczne, a więc pytanie jest używany w prawie taki sam sposób o Unii rozproszonych na całym świecie za pośrednictwem sieci multimedialnych i plików tekstowych oraz różnych usług, dzięki czemu są one dostępne do publicznego dostępu. To właśnie Internet.