242 Shares 2813 views

Dzianina dla noworodka koperta i czapka

W radosnym wydarzeniu urodzinowym w rodzinie dziecka wszyscy dorośli przygotowują się z wyprzedzeniem. Samica połowa rodziny zaczyna z góry wyprzedzić małe małe ubrania, szycia i dziania bluz, majteczek, kapeluszy i innych niezbędnych rzeczy dla dzieci. Wszakże ta bardzo aktywna działalność – dzianie dla noworodków – jest tak fascynująca i ciekawa, że po prostu nie można jej zatrzymać! Wydaje się, że wraca do pięknej chwili dzieciństwa, kiedy entuzjastycznie angażowaliśmy się w robienie ubrań dla naszych ulubionych pupae. I teraz proces jest powtarzany. Tylko chrysalis będzie żywy i bardzo ukochany!


Najprostszym sposobem jest wytarcie koperty dla noworodków bez rękawów. Do produkcji wystarczy podłączyć równą ściereczkę o szerokości 70 cm i długości 40 cm. Złożoność jest tylko konstrukcją zamka z przodu. W tym celu należy umieścić te same paski wzdłuż krawędzi panelu wzdłuż długości koperty o wzorze "elastyczny" – listwy. Jeden z listew będzie musiał wykonać otwory dla przycisków.

Aby utworzyć pętle, musisz powiązać dwie pętle razem w tej samej odległości od siebie i natychmiast wykonać ukos – dostać mały otwór. Po przygotowaniu tkaniny jest on złożony wzdłuż długości, zakładając klamrę z przodu, zasłaniając dno produktu i ramion, szyjąc guziki. Teraz musisz zrobić kaptur.

Okap może być również związany z jedną szmatką, złożoną na pół, a następnie połączoną w taki sposób, aby uzyskać "torbę". Kaptur jest szyty na szyję głównej koperty. Ale możesz użyć innego kaptura na kaptura. Na przykład, należy używać dziewiarskich nakrętek dla noworodków. Po jego wytworzeniu z tej samej przędzy co ta sama koperta, powinna być szyta do karku.

Czapka jest dziana zgodnie ze stopą palców. Kto nie wie: dzianina zaczyna się od objętości głowy od twarzy. Oznacza to, że pomiar pierwszego rzędu przechodzi przez czoło pod brodę. Po tym, jak dzianina osiągnie poziom, w którym uszy kryją się pod tkaniną, należy zacząć tworzyć zaokrąglenie nasadki na głowie. W tym celu wszystkie pętle są podzielone na trzy części, a dziewiarskie są wykonywane tylko w połowie trzeciego rzędu. Każdy rząd (środkowa trzecia) kończy się tym, że po stronie trzeciej strony nie uczestniczącej w dzianie, pętla jest usuwana na głównej igle dziewiarskiej i jest związana z ostatnią pętlą części roboczej rzędu.

Stopniowo wszystkie pętle z bocznych trzecich odejdą, a pozostaną jedynie pętle trzeciej trzeciej. Jeśli maska jest przeznaczona do pokrycia koperty, należy je zamknąć, ponieważ sanie się skończyły i wsuń korek do koperty.

Jeśli maska ma być używana jako niezależny nakrycie głowy, należy na obu ramionach wpisać dodatkowe pętle, leżące na tej samej linii prostej z mówionym, na którym nadal działają pętle. To będzie dno maski. Aby wyciąć dno wieczka, konieczne jest narysowanie "elastycznej taśmy".

Możesz zrobić kopertę z przyszytymi rękawami. Ogólnie rzecz biorąc, dziewiarstwo dla niemowląt obejmuje jak najmniej, używając szwów i klamer, ponieważ ciało dziecka jest tak delikatne i wrażliwe! Dlatego niektórzy rzemieślnicy uciekają się do dziania ubrań dla dzieci z szyi – umożliwia to wykonywanie dziania dla niemowląt bez szycia poszczególnych części.

Należy bardzo zwrócić uwagę na wybór przędzy dla dziecka. Zbyt puszyste włosy mogą wywoływać uczulenia, naturalna wełna może być wyczerpana. Dlatego też najlepiej jest, aby na przykład ubrać kopertę, kupić przędzę syntetyczną i założyć pokrywę flanelową wewnątrz produktu.

Ciekawe dzianiny dla niemowląt, wykonane z zastosowaniem różnych aplikacji, haftów i rysunków żakardowych tematów dla dzieci. Rzemieślnicy wykonują całe malowidła na temat dzieciaków, wykorzystując obrazy znanych postaci z kreskówek.