138 Shares 3606 views

Czy jesteś nadal zainteresowany tym, co rośnie Miedwiediewa i Putina?

Wysokość fizyczne, jak również objętość mózgu – nie wskaźnikiem jego zdolności i możliwości. Problem polega na tym, że jeśli mała kobieta jak Yaniny Zheymo (znany z filmu „Kopciuszek”), pieszczotliwie zwany „miniaturze” dla niskich mężczyzn literatury i dialektów ludowych nie czekają żadne nazwy szacunek-pet. Wspólna żargonie w wielu ofensywnych pseudonimów obraża boli męskiego ego.


Chłopiec na ovalchike

Jakiś czas temu był wymarły niepotwierdzone praca ekstatycznie przesadzone temat: „Jaki jest naprawdę Putin i Miedwiediew wzrostu” Pristupochka za podium, który grał Dmitrij Anatoljewicz pewnością czerwone kontury owalnym elementem w fotografiach dokumentalnych i „fotozhabu”.

Tak, tak się złożyło, że pierwsze osoby Państwowej Rosyjskiej początku XXI wieku – niskiego wzrostu. Więc co? Chłopiec kciuk, dobrze znane z dawnych opowieści, była dość smetliv i część wywiadu dał przewagę do ich wysokich braci. Wydaje się, że jest to najmniejszy perspektywa nanotechnologii, to on byłby wymyślony Skołkowo! Więc dlaczego Miedwiediew zbadanie wzrostu, zobaczyć, czy możemy oszacować jego wagę polityczną, przyczynić się do rozwoju nauki, kultury narodowej i poprawy życia obywateli i wielu innych, szczególnie ważnymi parametrami stanu?

„Stałem na ramionach olbrzymów”

Te słowa wielkiego Isaak Nyuton powiedział jego poprzedników, których praca pomogła mu odkryć podstawowe prawa dynamiki. Pierwszym i najważniejszym z nich był człowiekiem niskiego wzrostu – Robert Guk. Ten, którego imię jest znane prawo sprężystości. Taki szacunek pamięć „tylko” nie pozostaje w nauce i historii.

Niskorosłość Putin i Miedwiediew nie zapobiec ich gigantów, na którego ramionach, przypominając ekspresji P. Ale Stołypina, Wielka Rosja przetrwa w dobie wielkiego przewrotu. Męstwo, intuicja dyplomatyczny, zdolność do rally wiernych ludzi Ojczyzna – te cechy są utracone pytanie fizycznego wzrostu głowy państwa.

Efekty wizualne

Widzimy pierwsze osoby głównie w telewizji, na profesjonalnych fotoreporterów. Warto przyjrzeć się bliżej, a to zaczyna wydawać „względne” wzrost Miedwiediew jeśli zmienia się z ramki do ramki. efekty optyczne są nie tylko korzystne dla podkreślenia godności wygląd, ale aby oddzielna osoba wizualnie wysokie w porównaniu z otoczeniem (ta przyczynia się do prostych praw perspektywy, dobrze dobrane kąty).

Możliwość wideo nawet bez „Photoshop” jest bardzo wysoka. Przypadku, gdy iluminator, który był nieprzychylny transmisja charakter, kręcone ludzki wykonane wizualnie pagórkowaty-łysy tylko przy użyciu ustawienia światła. Są też nowsze przykłady zwykłych ludzi: nasze zdjęcia na dokumencie nie zawsze odpowiada temu, co widzimy tuż przed zrobieniem zdjęcia w lustrze!

Prywatne zdjęcia z pierwszych osób, być może, biorąc pod uwagę kolejność często wykazać wzrost Dmitrij Miedwiediew drugą osobę na Kremlu Tandem, tak samo jak w charyzmatycznego przywódcę kraju.

przyspieszenie fali

Pod koniec ubiegłego wieku naukowcy zaczęli mówić poważnie o zjawisku nastoletnich Przyspieszenie: chłopców i dziewcząt osiągnęły znacznie wyższy wzrost niż w poprzednich pokoleniach. Późniejsza analiza danych historycznych pozwoliło na postawienie hipotezy: Okres „ptaszkiem” i „niskiego wzrostu” następują po sobie w całym rozwoju ludzkości. Dlatego polutorametrovogo liderów wzrostu – Aleksandr Makedonsky i Karl Veliky – nie wydaje się już tak Shorty na jego tle w masowych krępe współczesnych.

wzrost Miedwiediew (jak Putin, przedstawiciel powojennej generacji), w tłumie ludzi, wygląda małe na tle młodej akseleratov. Kompensowanie tego efektu, dziennikarze starają się pokazać Tandem często razem, lub wybrać kąty kamery z rozszerzeniem prezydenta i premiera figur zrobić pół długości portret.

Więc kto jest jeszcze wyższa?

Trudno jest określić, jaki wzrost Putina i Miedwiediewa, kiedy są blisko. Częsta obserwacja raportowanie prowadzi do wniosku, że w przybliżeniu równe.

Grubszą postać Putin: szerokie ramiona sportowcem niskiej zestaw głowy, które w porównaniu z subtelnego Miedwiediewa (którego linia ramię jest pominięta oraz głowy i szyi jest bardziej rozciągnięta w pionie), sprawia, że Vladimir więcej dozowany, a więc optycznie wysoka. W rzeczywistości, rozwój Miedwiediew według różnych źródeł, począwszy od 162 do 172 cm, 167 cm (średnio) Putin (oficjalnie uznane) – 170 cm.

Różnych wysokościach obcasie obuwia, w połączeniu z codziennym rdzenia płyt skurczu (do 3 cm, w każdym zdrowego dorosłego) mają wpływ prawie równego wzrostu. Można argumentować, że Putin uśredniane tylko nieznacznie większa (3-5 cm) z jego „partnera w parze”. I oba z nich są niskie tylko na tle ogólnego przyspieszenia ludzi i zakorzenione w tym względzie postrzeganie stereotypów (na przykład, wzrost A. S.Pushkina tradycyjnie uważa się za mała, to 164 cm).

Psychologia karłowate

Dmitrij Miedwiediew często wykazywały wzrost przyczyną zbyt pośpiesznym poparciem wątpliwe „wielkich” projektach. Takie, na przykład, lekkomyślne eksperymenty z stref czasowych kraju. Rzeczywiście, psychologowie zauważyli pragnienie afirmacji siebie za wszelką cenę jako cecha ludzi niskiego wzrostu.

Lekko infantylne mimika, gesty cywilizowane skromna na tle brutalnej Putina spokojem, pewni Strongman personel, wzmacniają wrażenie „lekkości” Dmitrij Anatoljewicz.

Jednak wzrost Miedwiediew, oczywiście, nie może powodować niekontrolowane „tyranii”. Utajone „kompleksy” głowa państwa o ugruntowanej strukturze podejmowania decyzji, nawet jeśli są one obecne, nie mają wpływu na wynik pokładzie. Najprawdopodobniej przyczyną błędnych obliczeń analityków wychwytywania błędów są prawdziwe statystyki, bezmyślnej biurokracji w tej dziedzinie, w końcu, wieczne rosyjskie „Głupcy i dróg.” Jak stoi cesarza lub prezydenta nad swoim ludem – ostatni z czynników, które determinują nasz sukces.