370 Shares 3880 views

Organizer na drobne przedmioty ręcznie. Jak uszyć kieszenie na drobiazgi z ich własnymi rękami: Master Class

Każdy apartament zgromadził wiele małych elementów, które często zgubić i nie posiadających stałego miejsca. Taka sytuacja występuje w torebce damskiej, w rogu szwaczka, w korytarzu oraz w innych pomieszczeniach. Aby wyeliminować nieporozumienia, uzasadnione jest, aby organizator na drobiazgi ręcznie. Dzięki niemu będzie znaleźć to, czego szukasz. Ze względu na istniejące urzędy zawsze można znaleźć czas klucze, kosmetyki, parasole, grzebienie, rękawiczki, zabawki i wiele innych drobnych rzeczy.


Organizer do worków

torebka damska zawiera wiele małych rzeczy, które często są trudne do znalezienia. Ponadto przesunięcie takie przedmioty z jednego worka do drugiego zmęczenia. Pozbyć się tego problemu pomoże organizator szczegóły. Jak tworzyć własne ręce to produkt, wyjaśnimy szczegółowo w niniejszym artykule.

Po pierwsze, trzeba narysować wzór odpowiadający wymiarom elementów, które zostaną umieszczone w przyszłych produktach. Wyciąć prostokąta o wymiarach 24 o 65 cm i dodatku 1 cm z każdej strony, w nadziei, że oba ramiona będzie miał szerokość 14 cm, 3 oddziały – 10 cm, a jeden – 7 cm.

Po drugie, możemy wybrać 2 wyciąć interesujące tkaniny harmonijnie łączyć kolory na przedniej i odwrotnej stronie. Przy użyciu wyświetlania wzoru na każdy kawałek tkaniny na prostokąta, a następnie tnie je.

Po trzecie, w dodatku 1 cm sostrochite dwóch części z trzech stron przez składanie ich zwrócone do siebie nawzajem. Po nezastrochenny części poluzować prostokąta spłaszczenia narożników linijką lub drążków sushi igłach zahaczają niewielkich zagięć. Następnie przyszyć do otwartej strony ukrytym szwem.

Po czwarte, żelazo części oraz odchylić szerokości tak, że kieszenie 10 cm, a tylny. – 14 cm szyć boki produktu, prowadzących linii, tworząc kieszenie.

Otrzymany organizator składa i zamocować na rzepy lub przycisku. Jeśli tkanina jest monotonna, możliwe jest, aby udekorować produkt z haftem lub aplikacja. Nauczyłeś się, jak zrobić organizator szczegóły. Master Class szczegółowo pokazuje sekwencję działań.

Organizator w korytarzu

Rzeczy takie jak klucze, parasole, rękawiczki, grzebienie, szczotki i kremy do obuwia, mają tendencję do zgubić się w korytarzu w kluczowym momencie. Aby tego uniknąć i nie spóźnić się do pracy lub na spotkanie, można zrobić organizer na drobne przedmioty ręcznie. Umieścił go na ścianie lub na końcu szafy i posiada kilka różnych kształtach woreczki. Małe biura mogą zawierać małe przedmioty, duże – większe rzeczy. Ponadto, oryginalne panele będą służyć jako element dekoracyjny wnętrza.

Jak uszyć kieszenie na drobiazgi z ich własnymi rękami: Master Class

Podstawą przyszłości jest wykonana z gęstej kieszenie mogłyby mebli tkanin. Jeśli to konieczne, podstawa może być powielany wkładem. Kieszenie mogą być wykonane z dowolnego odpowiedniego materiału o kolorze, który jest to konieczne, wzmocnienie wkładem. Kieszenie mogą być płaskie lub o dużej objętości. Objętość uzyskuje się przez utworzenie fałdy na dolnej krawędzi kieszeni.

Sekcje boczne są przetwarzane biura rurociągów, górnego – rurowych. Na spodniej stronie surowego położył dwa odwrócone fałdy. Dalsze kieszeń muszą być stosowane do oparciu o jego przyszłej lokalizacji, górna krawędź opuszczona, pofałdowany odcinek trzyma. Dostaniesz odwróconą kieszeń na zewnątrz. Szczegóły w dolnej części do szycia podstawa następnie wbicie powinien zostać podniesiony w górę. Powierzchnia czołowa krawędzi bocznych pritachivayutsya przez rury.

Płytkie kieszenie mogą być mocowane na guziki lub przycisków. Ten poręczny organizer na drobne przedmioty ze swoich rąk do zrobienia nie jest trudne, ale wskazane jest nie tylko w hali, ale również w łazience.

Kieszenie z dzieckiem

Aby nauczyć dziecko, aby utrzymać się w pokoju dziecięcym czystości, trzeba mieć wiele szafek, szuflad, półek, szuflad. Dogodnym umieszczenie na tej małych akcesoriów, brodawki, butelki, chusteczki, proszków, pieluchy może służyć jako woreczki organizer wiszący.

Każda młoda matka zainteresowany umieć szyć kieszenie na drobiazgi, z rękami. master class tworzenia wygodne urządzenie jest opisany poniżej.

Będziemy potrzebować dwóch rodzajów tkanek – podstawowe i wykończeniowe, guma, wspieranie kieszenie, karton, ujędrnianie kształt. Organizator może być zarówno pionowe i poziome. W zależności od kierunku produktu może być zawieszony na ścianie na końcu meble, łóżeczko dla dziecka.

produkty i kieszenie szycia cięcia

Wyciąć jednego kawałka z podstawą pod kieszeniami o długości 80 cm i szerokości 35 cm. Ponadto trzeba 3 pozycji przyszłych gałęzi o wymiarach 20 x 30 cm. W kieszonki wybrzuszenia, ich szerokie ścianki boczne 60 cm i 8 cm. Jest również konieczne przygotować szerokość skośnego wkładka 4,5 cm, aby ozdobić kieszenie, wzdłuż obwodu wyrobu.

Następnie trzeba zaokrąglić krawędzie urzędów korzystających spodki. Krawędzie uchwytem na overlock lub położyć linii „zygzak” na maszynie. Aby założyć przednią część kieszeni szyte części bocznej i spodniej stronie. Odkręcić, prasować, przewracać szczyt kieszeni wiążącej stronniczość, w tym ściany bocznej.

Na wniosek wkładki można włożyć gumę, naprawić końce krawędzi. W ten sposób przygotowujemy kolejne 2 kieszeni. Następnie uszyć kieszenie do podstawy, zachowując dystans między nimi. Wykonane organizer na drobne przedmioty z ich rąk może być wzmocniona przez przecięcie innego jednej z części tkaniny i tektury. Dwie części szyć trzy boki, Bend, uchwyt górnej krawędzi, pozostawiając otwarty umieścić tektury. Zewnętrzne krawędzie wyrobu przewracać wkładki.

opiekun wstążki

W każdym szwaczka gromadzi dużą liczbę małych przedmiotów, takich jak liczniki rurociągów, plecionki i guzek wszystkie rodzaje taśm. Do wszystkich tych elementów można zawsze znaleźć szybko, ma sens budować organizator robótki ręcznie. Jak utrzymać taśmę z dala od igły, guziki, agrafki i innych małych rzeczy, należy rozważyć tę część artykułu.

Aby utworzyć szufladę pod wstążki potrzebują małego pudełka, tkanek lub samoprzylepny papier, klej, oczka, narzędzia montażowe, papier rysunek, kolorowy karton. Odpowiednie pole z non-zdejmowaną pokrywą można kupić na poczcie. Z pokrywą na wyciąć nadmiar kartonu, pozostawiając jedynie górną. Jeśli pole jest ciemno, należy wkleić lub papier klej Whatman lub biały, a na górze szmatki. Ponadto, tkanina cięcie jest przyklejony wewnątrz organizatora. Wszystkie dodatki, znajdujące się na wewnętrznej stronie wieczka i pudełko, ozdobione kolorowym kartonie. Następnie należy ustawić oczka na pokrywie i na bokach szuflady za pomocą specjalnych narzędzi. Teraz jest to możliwe, aby położyć wstążki cewki w polu, a końce wyprowadzone przez otwór na zewnątrz.

Nadaje się do przechowywania biżuterii

Efektowne rozwiązanie projektanci oferując zorganizować przestrzeń do dekoracji. Najczęściej jest to panel, umieszczone na ścianie przy toaletce. Robi organizer na biżuterię z własnymi rękami, należy wziąć pod uwagę wnętrze pokoju i projektowania przebieralni. Panele muszą inteligentnie połączona z otaczającym środowiskiem. Najczęściej wykorzystywane do tworzenia organizator bagietkę, która jest umieszczona zamiast haftu płótnie obraz lub konopie. Czasami tkanka zostaje zastąpiony przez drutu, żyłki lub kolorowe wstążki, na których miejsce i kolczyki barrettes. Wiszące koraliki, można przykręcić do ramy ozdobione małymi przyciskami lub dekoracji śrub.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że organizatorom za małe rzeczy mogą być wykonane z niemal wszystko. Najważniejsze jest to, nie bój się marzyć i eksperymentu.