511 Shares 5037 views

Galangal korzeń. cieszy się ogromnym


Błyskawiczne działanie antybiotyków nie ma wątpliwości. Oni bardzo szybko wyprostowała się z bakteriami patogennymi, niszcząc z nimi i użyteczne dla naszych mikrobów ustrojowych. Po uwzględnieniu dłuższego czasu przywrócenia normalnej mikroflory w jelitach i do podniesienia poziomu odporności. Dlaczego więc, zamiast takiego gruboziarnistych środków nie używać ziół? Mimo wszystko, wielu z nich są mniej skuteczne, a co najważniejsze, że zostały przetestowane przez wieki bezpieczeństwa. Ich liczba zawiera korzeń galangal.

Gruba zielne trawy nevelichku to zrobić na raz. Jest to bylina z rodzaju Potentilla z cienkich łodyg, całkiem żółte kwiaty i silne kłącza. Galangal korzeń ma potężną siłę uzdrawiania, odwrotny unpresentable wielkości rośliny. Od najdawniejszych czasów był używany przez ludzi. Jego niezwykła popularność wśród naszych przodków może być oceniana przez liczbę oddawanych sadzonek ten niepozorny nazw. To Dubrowce moguschnik, sheptuha, pupovnik, perstach, Uzikov, kurzele, Bonecrusher, Drevlyanka, pleciony i zavyazny korzeń.

Galangal jest bardzo skuteczny w wyniszczające biegunkę. W tych dniach, kiedy nie istniały antybiotyki, jest z powodzeniem stosowany w leczeniu czerwonki. Jego wywary i napary stosowane w celu wyeliminowania zapalny, krwawienie wewnętrzne i szybkiego gojenia się wrzodów żołądka. Maści i herbatki wykonane są na bazie roślin, pomoc w ciężkich poparzeń, popękana skóra na stopach i dłoniach, egzema, odmrożeń i ran.

korzeń galangal jest gojenie ran, przeciwbólowy, hemostazy, bakteriobójcze, przeciwzapalne, rozszerzające oskrzela, choleretic i działanie ściągające. Dzięki tak szerokiej gamy przydatnych funkcji i jest zawarte w stosunkowo dużą liczbą zaawansowanych produktów farmaceutycznych. Eksperci zalecają, astma oskrzelowa, korzeń galangal kolki jelitowej i nerek, żołądka, biegunki i krwawienia z macicy. Jeśli krwawienie dziąseł, zapalenie nosa i anginy użyciem pożywki płukania. Jak doskonale anthelminthic, choroby wątroby, nerek, kaszel, rozedma płuc, gruźlica płuc, stany zapalne jelit, ból zęba, chorób ginekologicznych i bolesne miesiączkowanie powodzeniem zastosować pierwiastek galangal.

można leczyć w domu, dokonując wywar własnych. Jest przedstawia gotowości za pomocą łaźni parowej, obliczania wymaganej ilości. Na łyżce suchych korzeni musi być nie więcej niż kieliszek czystej wody. Jeśli aplikacja jest zewnętrzny, uparte swoją objętość o połowę. Aby maści powinny być suche korzenie rozdrobnionych na proszek i zmieszano z każdej podstawy tłuszczu. Otrzymaną mieszaninę umieszcza się w piecu (piecu) przez osiem godzin. Powstały maść jest stosowany z powodzeniem w celu wyeliminowania suchość w ustach, podrażnienie, pieczenie i pękanie skóry. Sączące owrzodzenie posypane suchego proszku, bez dodawania czegokolwiek, ale po prostu pocierając korzeń.

Galangal ma silne działanie przeciw robakom, ale wykorzystuje inną część tego terenu. Ponadto, jest to związane z pokruszonego korzenia w stosunku jeden do pięciu, a służą do pozbycia się skutków zakaźnego zapalenia wątroby i marskości leczyć. Pij powinna wynosić nie mniej niż dwa miesiące, należy do dwóch godzin przed posiłkiem w ilości pół szklanki. Jednocześnie zmniejsza się obecność soli w diecie.

Zapalenie pęcherzyka żółciowego doskonały sposób błony śluzowej żołądka i w połączeniu z nagietka, krwawnika oraz mięty galangal root. Leczenie skoncentrowanego bulionu prowadzi się przez trzy tygodnie. Take przed posiłkami dla jednej łyżce.

Zauważ, że w południowych regionach tej rośliny nazywa się bruzdy i jej alkoholan jest używany jako doskonałe działanie profilaktyczne przeciw zapaleniu prostaty i impotencji. Nalewka jest zabronione jeść chory alkoholizm, dzieci i kobiet w ciąży.