239 Shares 5533 views

Top psychologiczny konfrontacja odwagi

Mówiąc o filmie jest lepiej zacząć od definicji gatunku, autor interesująco. Przez filmach psychologicznych często zawierają thrillery, kryminały i dramatu. Ale najlepsze psychologiczny, zazwyczaj tworzone przy użyciu dramatyczne fabuły elementy i podzespoły pełnych akcji (detektywistyczne, itd.) Są wykorzystywane do narracji dynamiczny i tajemniczy nieprzewidywalność.

tytuły filmów, które zostaną omówione poniżej, w rankingach internetowych filmowe zajęła pierwsze miejsce. Zostały one przetestowane uwagę długoterminowego publiczności i nadal są popularne.

Najlepszym psychologiczny sprawia, że zainteresowanie widza refleksji na temat ważnych kwestii światopoglądu. Ich historia oddaje całą uwagę widza, trzymając nawet po uprawomocnieniu krótkich tytułów „The End”. Człowiek, będąc pod wrażeniem, że ma okazję przyjrzeć się zarówno społeczne i na własnych problemów, gdyby był w stanie zobaczyć rzeczywiste terminowe psychologiczny.

"Mind Games" start zawiera wiele ocen. W tym dramacie biograficznym sekcji kina światowego „Najlepszy psychologiczny”, mówił o życiu genialnego amerykańskiego ekonomisty Dzhona Nesha. Jego odważna opowieść o pasji i triumfie sięga młodości, gdy Jan był w Princeton. Podczas studiów awansował chory schizofrenię paranoidalną, towarzyszą halucynacje słuchowe i wzrokowe, że Nash bierze nad rzeczywistością. Prowadzi to do tego, że praca jest atakowana, w rodzinnej i przyjaźnie utworzone trudnej sytuacji. Tylko świadomość obecności choroby i oddania do jego żona pomógł naukowcom … nie, nie lepiej – choroby, niestety, jest nieuleczalna – ale żyć, pracować produktywnie, coraz później jako nagroda za wynik feat naukowej i życiowej Nagrody Nobla.

Po premierze filmów wydanych na początku lat 90-tych krytyków napisał, że „Podziemny krąg” może być dumny jako mężczyzna kinomanifestom swój czas. Ludzie w końcu zrozumiał, że muszą one być zgodne z dowolnych panujących norm społecznych męskości, a tym samym doprowadzić je do wszczepionego non-męskim stylu życia. Innymi słowy, obraz jest o walce podziemny ruch, który stał się najlepiej psychologiczne, rozmowy o tym, jak szkodliwe dla zdrowia męskich stereotypów globalistycznym stworzonych przez społeczeństwo konsumpcji i reklamy. Natura wprowadziła człowieka zadatki na myśliwego, a on mieszka w obfitości rzeczy, gdzie walka ma nic do przezwyciężenia, a także do zbadania rundzie. Zaczyna szukać drogi, starając się dostosować do świata handlowego, stając się „ręcznie” i nieszkodliwe, zwracając adaptacyjnego bezsenność i depresję.

W rzeczywistości, w postaci brutalnej walki duels bohaterów filmu – sprzedawcy mydła i bezimiennego narratora – znaleziono kanał wyjścia dla podstawowej męskiej agresji i szokującym nowej formy terapii. Ale problemem było to, że zwolniony „gin” wrogość wtedy nie można kontrolować. W celu uniknięcia globalnej katastrofy społecznej, bohater został zmuszony do zabicia naturalną agresora, niekontrolowane, gwałtowną część swego „ja”.

Problem kontroli zachowań społecznych rośnie, a film „Lot nad kukułczym gniazdem”, obraz szpitala psychiatrycznego i nudnego życia jego mieszkańców. Dramat konfliktu polega na konfrontacji dwóch osób, lub zwolnić jednostki i społeczeństwa, na szerszą skalę. Autorytarny i konserwatywny część obywateli, którzy chcą kontrolować wszystko „nie puschaniem” i „straschaniem” uosobieniem sposób spokojny ale złowrogi siostrę Ratched, obdarzony niemal absolutnej władzy w oddziale psychiatrycznym. Zewnętrznie i wewnętrznie wolni od konwencji ludzi moralności publicznej zachować ducha zbuntowanych 60., przedstawiony dowcipny, uroczy tyranem Randall McMurphy. Wszystkie jego działania z naruszeniem porządku w pokoju i demoralizacji części myślenia pacjentów doprowadziło do paradoksu – poprawę ich stanu psychicznego, zwłaszcza młodszego Bibbit który Randall pomógł rozwiązać niektóre ze swoich problemów.

Ale pozytywne zmiany nie miały dla siostry Ratched psychiatrycznego bez znaczenia. Zapowiedziała McMurphy szalona i niebezpieczna społecznie tylko za to, że jej zakażonych pacjentów ducha wolności, który zagraża jej wiele niedogodności, a co najważniejsze – utrata władzy nad nimi. Z takich wichrzycieli społeczeństwo miażdży okrutnie i bez litości, izolacyjnych i prowadzenia operacji na mózgu, co czyni je pod kontrolą, ale śmiertelnie chory i społecznie nie do obronienia ludzie.

Wszystkie trzy filmy prezentowane – nie nowy psychologiczny, już czas, aby stać się klasykiem dramatycznego kina. Rozmawiają dużo, szczególnie o przejawów bohaterów odwagę i odwagę wyjść poza zwykłym ludzkim zachowaniu.