179 Shares 3859 views

Sanatorium "Avangard" (Soczi): opinie, opis, historię

Jednym z najbardziej popularnych uzdrowisk na wybrzeżu Morza Czarnego jest sanatorium "Avangard" (Soczi). Zdjęcia i recenzje o urlopowiczach, które podano w artykule, pozwalają uzyskać ogólne wrażenie instytucji.


Opis

Sanatorium "Avangard" (Rusich, Soczi) znajduje się w samym sercu miasta nad brzegiem Morza Czarnego. Powierzchnia jej terytorium wynosi 6 hektarów. Ze wszystkich stron centrum opieki zdrowotnej otoczone jest parkiem. W pobliżu "awangardy" to cyrk, arboretum i miasto nasyp. Tu można dojść pieszo do urlopowiczów. Całe terytorium sanatorium jest stale chronione.

W służbie gości są dwa sypialnie – "Primorsky" (3 gwiazdki) i "Sleeping" (4 gwiazdki). Budynek medyczny znajduje się również osobno. Jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię. Posiada wszystkie niezbędne wyposażenie, aby utrzymać siłę i zdrowie gości oraz zapewnić im jakość leczenia. Brud, wody mineralne, plaża również znakomicie wpływa na zdrowie człowieka i dać ciała siłę, aby oprzeć się różnym patologiom. Będąc w przytulnej atmosferze, turyści cierpiący na zaburzenia układu nerwowego, choroby serca, naczynia krwionośne i układ mięśniowo-szkieletowy będą mogli w pełni odpocząć i poddać się pełnemu leczeniu.

Historia

Jednym z najstarszych pensjonatów jest sanatorium "Avangard" (Soczi). Jego historia sięga lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Przez cały okres istnienia ośrodek uzdrowiskowy pomógł dziesiątkom tysięcy gości w celu poprawy ich zdrowia.

W latach 2003-2004 odbywała się rekonstrukcja dwóch budynków sypialnych w sanatorii, po których zakwaterowanie w nich stało się jeszcze bardziej przyjemne i wygodne. Również w 2004 roku oddano do użytku główny budynek. Kierownictwo sanatorium stale dba o to, że budynek medyczny jest wyposażony w zaawansowane wyposażenie. Utrzymuje się także nienaganną czystość w pokojach, korytarzach i na całym obszarze, w tym na plaży.

Obecnie sanatorium "Avangard" należy oficjalnie do Biura Prezydenta Federacji Rosyjskiej. Uzdrowisko to federalna instytucja budżetowa "Centrum Medyczne dla Dzieci". Ludzie lubią przyjeżdżać tutaj na odpoczynek i leczenie (dzieci są akceptowane od pięciu lat). Jednym z budynków sanatorium jest pomnik architektoniczny miasta Soczi.

Lokalizacja:

Sanatorium "Avangard" znajduje się przy alei Kurorty, w domu 83, w samym centrum Soczi, na terytoriach Krasnodar. To bardzo łatwo dostać się tutaj. Z dworca kolejowego, który znajduje się zaledwie trzy kilometry od uzdrowiska, autobusy i autobusy nr 1, 110, 19, 83, 22, 44, 86 i 43 trafiają bezpośrednio do sanatorium.

Jeśli podróżujący polecili samolotem do lotniska Adler, warto dojechać na dworzec kolejowy w Soczi pociągiem elektrycznym, a następnie wsiąść do autobusu. Możesz też wziąć taksówkę na numer 124 na lotnisko i jechać na przystanek "Złote Kolosy". Można jechać autobusami 105, 125, 106 i 167. Musisz iść na przystanek Jan Fabricius lub poprosić gdzie znajduje się sanatorium "Avangard" (Soczi) z kierowcy, może on bezpośrednio do tego miejsca.

Telefon sanatorium: +7 (862) 246-88-02. Wzywając się do niej, możesz określić niektóre informacje o lokalizacji, lokalizacji i dostawie do miejsca odpoczynku.

Baza terapeutyczna

Leczenie w sanatorium "Avangard" (Soczi) jest dostarczane po wyznaczeniu lekarza dla dorosłych i dzieci cierpiących na choroby sercowo-naczyniowe, układu mięśniowo-szkieletowego, a także zaburzeń układu nerwowego. Ponadto ośrodek uzdrowiskowy specjalizuje się w leczeniu chorób męskiej i żeńskiej sfery seksualnej, żeńskich narządów miednicy.

W sanatorium, urlopowiczom poddawano się leczeniu pod kierunkiem wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Oprócz różnych zabiegów i masaży można pić wodę ze źródeł mineralnych, wziąć kąpiele lecznicze, odwiedzić różne terapie, basen i plażę.

Procedury

W bazie medycznej diagnostyki sanatorium "Avangard" każdy turysta znajdzie dla siebie ulubione procedury. Bardzo doceniany jest ręczny masaż, fizykoterapia, podwodny prysznic, terapia ćwiczeniowa, laseroterapia, inhalacje, diagnostyka funkcjonalna, parafina-ozokeroterapia, psychoterapia. Wielu ludzi korzysta z wysokiej jakości hydroterapii. Lekarz może przepisać radon, drzewa iglaste, przeciwreumatyczne, rozmarynowe stymulujące, jodkowe-bromowe, morskie, iglaste perły lub walory kojące.

Aby prawidłowo zdiagnozować i wybrać leczenie, goście niezwłocznie po przybyciu i rozstaniu są proszeni o poddanie się badaniu lekarskiemu. Laboratoria kliniczne i biochemiczne działają na bazie sanatorium. Eksperci przeprowadzą diagnostykę ultrasonograficzną tkanki kostnej w celu wykrycia osteoporozy i patologii narządów wewnętrznych. Ponadto wszyscy podróżnicy mogą skorzystać z okazji i wydawać się LOR, urologowi i lekarzowi, dermatolog, neurolog, okulista, psychoterapeuta i inni specjaliści.

Zakwaterowanie

155 osób jednocześnie może zabrać sanatorium Avangard (Soczi). Opinie turystów pokazują, że jakość zakwaterowania przyczynia się do przyjemnego pobytu. W uzdrowisku znajdują się dwa budynki sypialne – cztery i trzy gwiazdy. Czterogwiazdkowy budynek "Sleeping" to trzypiętrowy budynek Stalina. Został on zrekonstruowany w 2016 r. Przy użyciu wszystkich nowoczesnych dostępnych technologii. Znajduje się bezpośrednio w parku. W nim Goście mogą korzystać z klimatyzacji, nowoczesnych mebli i bliskości do morza. Ten trzygwiazdkowy budynek "Primorsky" znajduje się zaledwie 30 metrów od morza. Dlatego ci urlopowiczzy, którzy chcą zamieszkać bliżej plaży, wybierają pokoje w nim.

Bardzo wygodne pokoje dla turystów oferowane są w sanatorium "Avangard" (Soczi). Opinie odpoczynku w większości pozytywne, bo wszystkie pokoje są czyste, wygodne, są miło być. W budynku "Primorsky" (3 gwiazdki) dostępne są pokoje dwuosobowe typu "Double Economy", "Junior Suite", "Double" i "Twin" dla wakatorów. Budynek "Sleeping" (4 gwiazdki) posiada pokoje jednoosobowe, dwupokojowe oraz apartamenty, pokoje dwuosobowe, dwuosobowe, dwuosobowe oraz pokoje typu twin, z których każdy może pomieścić dwa Prawa.

Wyposażenie pokoju

Sanatorium "Avangard" (Soczi) posiada pokoje w dwóch budynkach sypialnych. W czteropiętrowym Szałku znajdują się pokoje kategorii "Twin", "Double", dwupokojowe "Lux" oraz dwuosobowe pokoje standardowe. Każdy z nich ma wszystko, czego potrzeba na komfortowy pobyt: lodówkę, klimatyzację, nowoczesne, wygodne meble, suszarkę do włosów i telewizor. Ponadto w każdym pokoju znajduje się łazienka wyposażona w nowoczesny sprzęt sanitarny. Goście mogą korzystać z kosmetyków do kąpieli i suszarki do włosów.

W trzygwiazdkowym budynku "Primorsky" znajdują się pokoje dwuosobowe kategorii "Twin" i "Junior Suite". Mają też lodówkę, klimatyzację, nowoczesne wygodne meble, suszarkę do włosów i telewizor, łazienkę z nowoczesnym wyposażeniem, suszarkę do włosów i akcesoria do kąpieli. W obu budynkach znajdują się również pokoje dwuosobowe z wyposażeniem w bloku.

Infrastruktura

Dla turystów nie trzeba było nudzić, sanatorium "Avangard" (Soczi) zapewnia wszystko, co niezbędne dla rozrywki zarówno dorosłych jak i dzieci. Sportowcy naprawdę lubią basen kryty, siłownię i hale sportowe, centrum fitness i boiska sportowe. Istnieje również wypożyczalnia motocykli, rowerów wodnych i łodzi.

Dla ludzi biznesu powstała wielofunkcyjna hala, w której można organizować konferencje, spotkania biznesowe i różne imprezy. Istnieje możliwość zarezerwowania sejfu. Każdy, kto chce za dodatkową opłatą, może wypożyczyć samochód z kierowcą lub zorganizować jednorazowy transfer.

Dla dzieci znajduje się pokój zabaw dla dzieci i plac zabaw dla dzieci. Z dziećmi, doświadczona niania zawsze może siedzieć. W pokojach jest możliwość dostawienia łóżeczka dla małych gości, aby stworzyć najbardziej komfortowe warunki.

Po południu Goście mogą spędzić czas na dobrze wyposażonej żwirowej plaży w pobliżu budynków lub wybrać się na wycieczkę, a wieczorami zagrać w bilard lub odwiedzić programy rozrywkowe, dyskotekę lub przytulną kawiarnię, w której serwowane są rozmaite przekąski i napoje.

Na bazie sanatorium znajduje się biblioteka, kantor wymiany walut, sklep z pamiątkami, pralnia, bank, sala bagażowa, fryzjer i pralnia chemiczna.

Koszt

Stosunkowo drogi do zaoferowania gościom relaksu sanatorium "Avangard" (Soczi). Opinie turystów zawierają informacje, że warto. Niewiele osób żałuje czasu spędzonego tutaj. Jakie są ceny ustalone przez administrację na pobyt? Pojedynczy pokój jednoosobowy kosztuje dziennie od 3000 rubli, dwuosobowych pokoi typu "rodzina" – od 3400 rubli. Przez noc w dwuosobowym pokoju "podwójnym" będzie trzeba zapłacić od 3300 rubli. W pokoju znajduje się część wypoczynkowa z wygodną sofą i wspaniały widok na park z okna.

Najdroższym pokojem jest luksusowy domek "luksusowy". Oferuje on również wspaniałe widoki na park. Oprócz dwóch przestronnych sypialni domek ma dużą werandę, salon i jadalnię. Cała przyjemność kosztuje wynajmujących na 13 100 rubli dziennie.

Oprócz zakwaterowania, posiłki są wliczone w cenę "bufetu" trzy razy na dobę, a także leczenie, które lekarz mianuje. Ponadto, jeśli w basenie jest basen, a plaża jest otwarta, mogą korzystać z bezpłatnych turystów. Koszt obejmuje wiele działań kulturalnych.

Oddzielnie trzeba będzie zapłacić dodatkowo za odwiedzenie siłowni, pokoju psychoterapeutycznego, fizjoterapii, ginekologicznych, stomatologicznych, fitobarowych i funkcjonalnych pomieszczeń diagnostycznych. Łaźnie borowe, bromowe, siarczkowe, perłowe i radonowe, masaż podwodny, ręczne, mechaniczne, manualne, draśnienie Charcota i okrągłe są również obciążalne. Turystyczni bardzo pochwaliją pracę laboratorium klinicznego i biochemicznego oraz gabinetu czyszczenia jelit. Wiele pozytywnych opinii jest dostępnych w kompleksowych programach "TONUS +". Mają na celu zwalczanie zapalenia stawów, cellulitu, a także działanie uspokajające i czyszczące skórę.

Administracja ustaliła godzinę rozliczenia. To jest południe. Do tego czasu musisz zapłacić wszystkie rachunki i przekazać numer.

Dodatkowe informacje

Aby z powodzeniem ukończyć pozwolenie na sanatorię, ważne jest, aby mieć wszystkie niezbędne dokumenty. Dla dorosłych jest to paszport, ubezpieczona polityka medyczna, karta sanitarna i voucher. Dzieci zawsze powinny brać świadectwo urodzenia lub paszport, obowiązkową polisę ubezpieczenia zdrowotnego i kartę sanitarną. Ponadto konieczne jest dostarczenie wyników analizy dziecka w kierunku enterobizy, zaświadczenia ze strony epidemiologa lub pediatry dotyczącego faktu, że dziecko nie kontaktowało się ze szkołą, przedszkolą ani domem z pacjentami zakaźnymi. Należy również potwierdzić dermatolog, że mały gość sanatorium nie ma zakaźnych chorób skórnych.

Wycieczki można zarezerwować z wyprzedzeniem. Aby to zrobić, musisz zadzwonić do sanatorium "Avangard" (Soczi). Telefon sanatorium: +7 (862) 246-88-00.

Recenzje

Opinie turystów o sanatorium "Avangard" (Soczi) są przeważnie pozytywne. Goście lubią dogodną lokalizację uzdrowiska – w samym sercu miasta, w pobliżu przystanku autobusowego. Ponadto wiele osób bardzo pochwaliło tereny sanatorium. Prawie wszyscy ludzie mówią, że dbają o to ostrożnie, aw okolicy jest miło chodzić w każdą pogodę i o każdej porze roku.

Sanatorium "Avangard" (Soczi) ma pozytywne recenzje na temat odżywiania. Turystowie jednogłośnie zapewniają, że karmią tu znakomicie. Wszystkie potrawy, mimo że są dietetyczne, bardzo smaczne, obfite i porcje są duże. Są jednak ci, którzy nie są bardzo zadowoleni z proponowanego menu. Skarżą się, że nie jest bardzo zróżnicowana.

Sanatorium "Avangard" (Soczi) opinie na temat leczenia są niejasne. Ktoś jest bardzo zadowolony z liczby procedur i ich jakości, a ktoś pisze, że baza leczenia jest słaba, a leczenie nie pasuje, maksymalnie, do odzysku. Ale masaż Oleg Semenov jest chwalony przez wszystkich. Mówią, że jest mistrzem swojego rzemiosła, a jeśli się do tego nie uda, nie pójdzie do sanatorium.

Dzięki słowom wdzięczności, urlopowicz często zwraca się do administracji. Bardzo miło, że wszyscy pracownicy sanatorium są gotowi do współpracy, odpowiedzieć w odpowiednim czasie na wnioski i skargi gości. Ponadto wszyscy turyści są zadowoleni z programu rozrywkowego.

Pozytywne informacje zwrotne pozostają nie tylko turyście, ale także profesjonaliści z branży turystycznej. Jedną z zalet sanatorium, ich zdaniem, jest obecność we wszystkich pokojach dużych podwójnych łóżek. Również wysoki poziom leczenia, profesjonalizm lekarzy i personelu.

Ponieważ sanatoria "Avangard" (Soczi) ocenia najbardziej pozytywnie, zaleca się, aby przyjść do całej rodziny na odpoczynek i leczenie.