82 Shares 8340 views

Dla kotów wykastrowanych „Royal Canin”: Główne cechy i opinii

Każdy kochający właściciel chce mieć pewność, że karmienie psa najlepsze jedzenie. Jest to szczególnie ważne, aby wybrać najlepszy pokarm dla kotów wykastrowanych. „Royal Canin” jest zdecydowanie najbardziej popularnej i znanej marki, które są sprzedawane pod jakościowej suchej mieszanki i mokre konserw. Opierając się na zaleceniach czołowych hodowców i lekarzy weterynarii, że ta linia jest optymalny pod względem ceny i jakości.

Production Premium

Jest to do tej klasy należą jedzenie dla kotów wykastrowanych „Royal Canin”. Jeśli niedawno stać się właścicielem futrzany zwierzakiem, ta terminologia może być nieco zdziwiony. Premium wskazuje, że taka żywność może służyć jako dobry zamiennik naturalnej żywności. Jednakże, w przeciwieństwie do kanału super premium, że obejmuje białko roślinne, i soi, gluten i mięsa wątpliwej jakości (przetworzone piór, dziobem i innych odpadów) produktów ubocznych. Tak więc, możemy stwierdzić, że jedzenie jest dobre, ale nie najlepsze, więc jeśli jest okazja finansowy, jest o wiele lepiej wybrać żywności (np Acana), który zawiera żadnych sztucznych aromatów, a na pewno nie zaszkodzi swojego zwierzaka.

Wymagania sterylizacji i diety

Do tej pory, operacja ta jest bardzo popularna na całym świecie. Według statystyk, jest on narażony na około ¾ całej populacji kotów. To zmniejsza liczbę niechcianych ciąż i wrzucony do kociąt ulicznych. Jednak musimy pamiętać, że organizm reaguje na takie zakłócenia nawet hormonalnych zakłóceń i znaczących zmian metabolicznych. Na ogół zużycie energii obniża się o około 30%, aktywność fizyczna jest zmniejszona o połowę, przy czym przyjmowanie pożywienia, w przeciwieństwie do tego, wzrasta. Wynika to z faktu, że wykluczenie hormony płciowe mają bezpośredni wpływ na uczucie sytości. Dlatego konieczne jest użycie specjalnego jedzenia dla kotów wykastrowanych. „Royal Canin” – opcja ta nie jest zbyt drogie, ale dość dobre odżywianie dla swojego zwierzaka.

Otyłość i kamienie nerkowe

Są to dwa najczęstsze problemy dla kotów wykastrowanych. „Royal Canin” – to jedzenie, które pozwoli Ci utrzymać wagę w dopuszczalnych i zapobiec przyrost masy ciała 3-4 kg w ciągu pierwszych miesięcy po zabiegu. Nadwaga – prosta droga do cukrzycy, skóry i choroby układu krążenia, problemy ze stawami. Z kolei wzrost masy prowadzi do tego, że zwierzę porusza się mniej i picia, a oddawanie moczu występuje rzadziej, co prowadzi do powstawania kamieni nerkowych. Jak widać, „Royal Canin dla kotów wykastrowanych”, jest także sposobem zapobiegania wielu chorobom. Poniżej przyjrzymy składu głównego kanału linii. Nie zapominaj, że zalecenia żywieniowe powinny dać lekarza prowadzącego.

Pasza „Royal Canin dla kotów wykastrowanych”

Skład paszy zawiera niezbędne białka, w szczególności ptaków, jak zboża, kukurydza i pszenica ryż. Jako dodatki wystaje roślinne włókna mineralne, ekstrakty ziołowe. Kanał wzbogacone witaminami i minerałami, to znaczy, że nie trzeba kupować dodatkowych suplementów diety.

Wzór ten promuje optymalną wydajność organizmu. Duża ilość białka w produkcie pozwala dostarczyć organizmowi niezbędnej energii, ale wyklucza przyrost masy ciała. Koszt opakowania 3,5 kg – 1850 rubli.

Skłonność do reakcji alergicznych

Jeśli spojrzeć na opinię lekarzy weterynarii, wszyscy mówią, że jakość żywności „Royal Canin” średniej, czyli może być stosowany również, jeśli zwierzę jest normalnie reaguje na niego. Jednakże, wraz z tym, że wskazują na doskonałą jakość leczniczej linii zasilającej od tego producenta. Są one dość przystępne, ale daje niesamowite rezultaty. Jednym z nich jest jedzenie o wrażliwej skórze i sierści. Kompozycja ponadto dodaje się włókna roślinne, nasiona psyllium, olej z ogórecznika. Koszt opakowania 3,5 kg – 1850 rubli. Sucha karma „Royal Canin” dla kotów wykastrowanych tej serii jest bardzo cenione przez wielu hodowców, gdyż pozwala rozwiązać wiele problemów i pozbyć kampanii do dermatologa.

Jeśli zwierzę jest już siedem lat

Skład paszy puszyste Veterans oprócz podstawowych składników dodawanych do hydrolizy drożdży i hydrolizat chrząstki i skorupiaków. Jeśli szukasz żywieniu zwierząt dorosłych w celu maksymalizacji opóźnić początek starości, a następnie wybrać „” Royal Canin dla kotów wykastrowanych. Kompozycja zapewnia opóźnienie procesów starzenia się w wyniku kompleks aktywny przeciwutleniacze. Część fosforu pozwala utrzymać prawidłową czynnością nerek. Kompleks zawiera białko zwierzęce i aminokwasy.

Karma dla kotów z nadwagą

Jeśli zwierzę po zabiegu zaczęła gwałtownie przybierać na wadze, a następnie wybrać jedzenie. zawiera więcej składników ziołowe: kukurydza i pszenica, znajduje się już w trzecim miejscu jako część białka koszt zwierząt (drób). Dodatkowo zawarte w ekstrakcie z miąższu cykorii i mąki z skorupiaków, olejów roślinnych i ekstraktów ziół. W pierwszej kolejności, dla starzejącego się kota ważny kompleks antyoksydantów, które jest w stanie, jeśli nie wróci, wtedy znacznie przedłużyć młodość. Specjalne dodatki zapewniają złącza dla zdrowia zwierząt. Koszty opakowania (6 kg) – 2890 rubli.

Opinie właścicieli zwierząt i lekarzy weterynarii

Co mówią o „Royal Canin” specjalistów dla wykastrowanych kotów? Liczba lekarzy weterynarii nazywają to stosunkowo niedrogie jedzenie, które równie dobrze mogą być stosowane na stałe. Mimo że lekarze powinni obserwować swoje zwierzę, gdyby był zadowolony jeść żywność, napoje i drobne dramaty, włosy świeci, oznacza to, że jedzenie mu odpowiada. Jeśli zauważysz, że zwierzę często śpi, wygląda nudne i niezdrowe, a następnie natychmiast zmienić dietę. Szczególnie dużo pozytywnych opinii na temat linii leczenia paszy od tego producenta. Właściciele są również często podkreślają, że jedzenie jest dość przystępne i bardzo dobrze akceptowane zwierzęta.