636 Shares 2848 views

Lek Lecytyna „”. Instrukcje. opis

Lek „lecytyna” (holinfosfoglitserid) jest uważany za jednego z najbardziej wszechstronnych suplementów żywnościowych. Odnosi się on do kategorii złożonych lipidów. „Lecytyna” substancja jest podstawą błon biologicznych w organizmie ludzkim. Składnik ten jest 30% tkanki mózgowej, 65% wątroby, 17% włókien nerwu obwodowego. Lek „lecytyna” jest podstawowym „budulcem” na odbudowę uszkodzonych komórek. Ponadto składnik uczestniczy w produkcji hormonów i normalnego metabolizmu cholesterolu i tłuszczów.


Charakteryzując lek „lecytyna” Instrukcja wskazuje jego właściwości, aby przywrócić strukturę wątroby, w tym na tle stłuszczenie wątroby, reguluje wydzielanie żółci. Środki zapobiega tworzeniu się kamieni (kamienie w pęcherzyku żółciowym), zapobiegając marskość w alkoholu tła.

Lek ten jest korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Oznacza „lecytyna” instrukcja zaleca stosowanie w profilaktyce miażdżycy. Lek jest skutecznie normalizuje stężenie triglicerydów i cholesterolu, poprawia aktywność mózgu bierze udział w neurotransmisji (proces przenoszenia impulsu) zapewnia zasilanie OUN.

Oznacza „lecytyna” ma stymulująco na procesy asymilacji witaminy K, E, D, a w układzie pokarmowym.

Lek ten jest uważany za niezbędny składnik diety w ciąży i karmiące, ze względu na fakt, że bierze udział w tworzeniu i następnie prawidłowego rozwoju mózgu i ośrodkowego układu nerwowego płodu.

Oznacza „lecytyna” znacząco poprawia funkcjonowanie nerek, przywraca aktywność immunologiczną makrofagów i limfocytów, przyczynia się do zmniejszenia nadwagi ciała.

Właściwości preparatu pozwalają przepisać go jako dodatek do żywności w różnych warunkach i patologii.

W szczególności środek „lecytyna” Zastosowanie obsługi zaleca tłuszczowej zwyrodnienie wątroby różnego pochodzenia powstają, marskość wątroby, zapalenie wątroby (ostre i przewlekłe), uszkodzenia wątroby (w tym promieniowym i alkoholowe). Lek jest wskazany do miażdżycy naczyń, patologii sercowo-naczyniowych. Oznacza „lecytyna” Podręcznik zaleca rozrzucone uwagę, zaburzenia, aktywność neuro-psychicznych o charakterze funkcjonalnym, upośledzenie pamięci, patologie układu nerwowego charakterze zakaźnym i traumatyczne. Preparat ten jest przewidziany do łuszczycy, choroby nerek, zapalenie wielonerwowe alkoholu, chorób zwyrodnieniowych układu nerwowego.

W wyniku badań stwierdzono, właściwość oznacza „lecytyna” obniżyć poziom cholesterolu, poprawia pamięć. Ponadto, skuteczność wykazały dodatku do żywności choroby Alzheimera. Lek również przyczynia się do szybkiego odzyskiwania mięśni na tle intensywnych zajęć sportowych.

Oznacza „lecytyna” instrukcji zaleca stosowana doustnie w postaci kapsułek od 350-700 mg dwa razy dziennie, w formie proszku lub granulek, – łyżeczki dziennie rozpuszczony w cieczy lub w połączeniu z jedzeniem.

Czas trwania zestawu aplikacji lekarza. Zgodnie z ogólną zasadą, wyznaczyć kurs trzymiesięczny. W razie potrzeby (w porozumieniu ze specjalistą) lek można podawać do większej liczby miesięcy.

Mając oznacza „lecytyna” przeciwwskazań. Nie przepisać odżywczym, jeśli występuje nadwrażliwość.

Pomimo braku działanie teratogenne i mutagenne, wiele pozytywnych opinii, wykorzystanie funduszy powinny być zharmonizowane ze specjalistą.

Ponieważ objawy niepożądane objawy alergiczne mogą być obserwowane podczas stosowania leku, biegunkowe nudności reakcji.

Zastosowanie okresie prenatalnym i podczas laktacji powinny być monitorowane przez lekarza.