238 Shares 4884 views

Aktor Aleksiej Barabasz: biografia. kariera i rodzina

Aleksiej Barabasz – utalentowany aktor i zdobywca kobiecych serc. Do tej pory, że pojawił się w ponad 50 programów telewizyjnych i filmów. Chcą poznać szczegóły jego biografii i życiu osobistym? Jesteśmy gotowi, aby zapewnić Państwu niezbędnych informacji.


biografia

Aleksiej Barabasz urodził się w dniu 12 czerwca 1977 roku w Leningradzie (obecnie – Sankt Petersburg). Wychowywał się w zwykłej rodzinie Radzieckiego. Bezpośrednio związane z zawodu aktorskiego miał tylko jego babcia – Galina Rusetskaya.

Lesha Ros cichy i posłusznym dzieckiem. W 6 lat, rodzice zapisała go do szkoły muzycznej. Początkowo chłopiec z przyjemnością uczestniczył klas. Ale szybko stracił zainteresowanie muzyką. W szkole, Alex poszło dobrze. Nauczyciele często umieścić go na przykład z innymi facetami.

W 5 klasie Barabasz Jr. zainteresował się sportem. Kilka razy w tygodniu udał się do hokeja i piłki nożnej. Chłopiec marzył o zawodowej karierze sportowej. A rodzice byli przekonani, że ich syn stworzony dla teatralnej sceny. Ale większość Lesha klub dramat i sztuka były występy zagraniczne.

W 16 lat nagrała matka naszego bohatera na kursach teatralnych. Początkowo Alex wypoczęty, ale poszedł do pierwszej klasy. Wtedy facet i zmienił zdanie o teatrze. Nauczyciel Zinovy Korogodskii miał na Barabasz silnym wpływem.

Studiując na uniwersytecie i pracować w teatrze

Alex ukończył z zewnętrznego 10-11. Wtedy mężczyzna zaczął się przygotowywać do studiów uniwersyteckich. Czytał dużo książek na pamięć dziesiątki wierszy i bajek. W odpowiednim czasie Barabasz składać dokumenty na Uniwersytet Humanistyczno, znajduje się w Leningradzie. Utalentowany i trwałe Człowiek wziął na wydział aktorski.

W 1997 roku Alex otrzymał upragniony dyplom. Od tej pory mógł nazywać się profesjonalnym aktorem. Absolwent Uniwersytetu Humanistyczno rozliczane w miejscowym teatrze dla młodych ludzi. Ale pracował tam przez kilka miesięcy.

Od 1998 do 2000 roku. Nasz bohater był aktorem teatru „Baltic House”. Potem zaczął rozwijać swoją karierę filmową.

Aleksiej Barabasz: Filmografia

Po raz pierwszy na szerokim ekranie, nasz bohater pojawił się w 2000 roku. Młody aktor Alekseya Barabasha zatwierdziła małą rolę w filmie „rosyjskiej zamieszek”. Reżyser był zadowolony ze swojego występu.

W okresie od 2000 do 2005 roku. kilka obrazów wyposażone Barabasza został przedstawiony publiczności. Dla aktora zatrzymany role Lovelace, człowieku damskie. Aleksiej I. później zaczął grać postacie negatywne. Co dziwne, to nie miało wpływu na liczbę swoich fanów.

Dziś każdy z nas wie, kto Alexei Barabasza. Filmy z udziałem aktora regularnie pokazują główne kanały telewizyjne w kraju. Lista wszystkich zdjęć, w których zagrał, to nie jest możliwe. Dlatego wybieramy tylko te filmy, w których A. Barabasz odgrywa ważną rolę:

 • "Big Spacer" (2005) – Max;
 • "Paris" (2005) – biznesmen Lomakin;
 • "Agent" (2005) – Mitja;
 • "Wesele" (2007) – Gleb;
 • "Niedziela Palmowa" (2009) – Konstanty Fedin;
 • "Sieć" (2009) – Stepan;
 • "Irony of Fortune" (2010) – Gleb Denezhkin;
 • "Jesteśmy z przyszłości-2" (2010) – Taras;
 • "Man in Me" (2011) – Sergei Belyaev;
 • "Nie byłoby szczęście" (2012) – Vadim Kostrov;
 • "Wojewódzki Muse" (2012) – Alexey Rudakov;
 • "I cofnąć śmierci" (2012) – chirurga;
 • "Stalingrad" (2013) – Alexander Nikiforov;
 • "Będę tam" (2013) – Victor.

Aleksiej Barabasz: miłość życia

Nasz bohater – wysoki blond kręcone włosy i wyraziste oczy. W takim pięknem jest to niemożliwe, aby nie zakochać. Aleksiej Barabasz wie, co kobiety lubią, i odpowiada im w zamian.

Zakres, w którym nasz bohater jest pełen miłości, może być oceniana przez liczbę swoich małżeństw. Był żonaty czterokrotnie. I za każdym razem wielka miłość. Ale wszystko po kolei.

Pierwszą żoną była aktorka Olga Aleksiej Bieliński. Ich znajomość odbyła się na uniwersytecie. Facet i dziewczyna natychmiast lubiłem siebie. Lesch pięknie opieką Oley. Wkrótce zrobił jej propozycję małżeństwa. Zakochana w nim zgodziła. Po pewnym czasie para pierwsze dziecko urodziło – syn Arseniusz. Początkowo panowała sielanka rodzina. Ale stosunki między małżonkami jest tylko coraz gorzej z każdym rokiem. W rezultacie, po rozwodzie.

Barabasz raz drugi udał się do rejestratora z aktorką Natalia Burmistrova. Przyjaciele i krewni Aleksego byli przekonani, że z tą kobietą, będzie żył aż do śmierci. Ale byli w błędzie. Związek dwóch osób kreatywnych zerwała szybko.

Trzeci legalny żona Barabasz była dziewczyna o imieniu Julia. Niestety, ten rodzaj działalności nie jest znana. W tym małżeństwie syn Matthew. Młody ojciec starał się spędzać więcej czasu z żoną i dziedzica. Jednak ze względu na napięty harmonogram, aby zrobić to nie zawsze jest możliwe.

Na planie serialu „Człowiek we mnie” nasz bohater spotkał uroczą aktorką drażnić Zdor. Zaczęli wicher romans. Pewnego dnia, Aleksiej Barabasz przyszedł do żony, i szczerze wyznał. Poprosił Julia rozwodu. Żona go nie zatrzymywać.

Wkrótce aktor udał się do ołtarza z nowym kochankiem. W tym czasie Anna Zdor jest już „ciekawa sytuacja.” W sierpniu 2012 roku urodziła się jej córka Barbara. Jednak w tym przypadku dziecko nie pomogło utrzymać rodzinę przed rozpadem. W 2014 roku Anna złożyła pozew o rozwód. Była zmęczona ciągłymi zmianami na części Alexis. Nasz bohater powrócił do trzeciej żony – Julia.

Konkludując

Teraz już wiesz, gdzie się urodził, studiował i pracował Alexei Barabasza. Jego filmografia zostało również uznane w art. Życzymy szczęścia tego wspaniałego aktora w jego życiu osobistym i sukcesów w swojej pracy twórczej!