753 Shares 5834 views

Jak wybrać monitor do komputera. Przydatne porady i pomoc w wyborze urządzenia

Jak wybrać monitor do komputera? Obfitość sklepach monitorować modele, które mają różne wymagania, różne wzory i rozmiary ekranu, monitor sprawia, że wybór i podłączenie do komputera za osobę naiwny, prawie nierozwiązywalny problem. Co jest konieczne, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, jak wybrać monitor do komputera? Będzie to spróbować zrozumieć ten artykuł.


W ostatnich latach ogromny popyt LED monitory do komputera. Ale tak naprawdę stały się popularne dopiero po producenci obniżył cenę na nich. Podniecenie wokół monitorów z podświetleniem LED jest łatwo wytłumaczyć. Oddawanie barw tych urządzeń są znacznie lepiej niż ich odpowiedniki – zwykła monitorów LCD. Ponadto, o dużej przekątnej pracy LED monitoruje dostatecznie zwarta. Wybór monitora do odegrania, należy najpierw spojrzeć na taki parametr jak czas reakcji. Zdefiniować go na oko bez specjalnego sprzętu, który nie działa, więc zanim zdecydujesz monitor do komputera, zapytać sprzedawcę w sklepie zawierają dynamiczną scenę z jakiegoś filmu lub gry komputerowej. W ten sposób będziesz miał okazję zobaczyć możliwości monitora. Dla większości współczesnych gier powinny być cienkie monitory z czasem reakcji 8 ms lub mniej. Miłośnicy fanów fotografii i filmu należy zwrócić uwagę na głębokość czarnego koloru, kontrastu i jasności monitora LED. Uznane liderami tych cech jest model led-monitoruje koreańskiej marki Samsung.

Zanim wybierzesz monitor należy zwrócić uwagę na kilka cech dla komputera z tych wskaźników. Po pierwsze, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że czasami producenci określić zamiast rzeczywistego współczynnika kontrastu monitorowania dynamiki. Jako oszacowanie pracy Performance Monitor jest absolutnie nie nadaje, więc obiektywnie porównać dwa modele LED monitory bazując wyłącznie na wskaźnikach dynamicznego współczynnika kontrastu nie będzie działać. Jasność nie jest wcale monitorować ważne kryterium, zwłaszcza jeśli zdecydujesz, że urządzenie nie jest do gier lub oglądania zdjęć.

Oczywiście pierwszą rzeczą, która przyciąga ludzi, wybierając monitor – Diagonal. Najczęstszym zdecydowanie są uważane za model o przekątnej 19 cali. Ich popularność wynika z ich stosunkowo niskich kosztach. Jednak ci, którzy korzystają z komputera nie tylko do pracy lub nauki preferowanego modelu LED monitory o przekątnej od 22 do 24 cali. Kupowanie obecnie monitoruje ponad 24 cali przekątnej, należy upewnić się, że komputer jest na tyle mocny, że karta graficzna jest w stanie transmitować wysokiej rozdzielczości obrazu. Jak wybrać monitor do komputera, tak, że jest równie dobry zarówno do pracy jak i rozrywki? Niezależnie od wielkości przekątnej powinien wybrać modele panoramicznych monitorów. Są one przeznaczone do innych prac i komfortowego wypoczynku.

Ci, którzy czytają ten artykuł, nie podjęła jeszcze decyzji , jaki rodzaj monitora jest lepiej wybrać, radzę zwrócić uwagę na marki Samsung modelu. Monitory z serii 5 o przekątnej 23 i 27 cali stały się bestsellerami i wygrali całą armię fanów w naszym kraju. Monitory LED Samsung S23A550H S27A550H i stanowią kompromis pomiędzy urządzeniem do gier i niezawodne narzędzie pracy. Oba modele są wyposażone w czujnik ruchu, który śledzi obecność użytkownika w miejscu pracy i wyłącza urządzenie, jeśli opuści ją. Takie podejście pozwala kontrolować zużycie energii. Dodatkowo, te monitory mają, jeśli nie wybitny, to przynajmniej wyjątkowe cechy. Rozdzielczość 1920×1080 pozwala na oglądanie wideo w wysokiej rozdzielczości, a czas reakcji 2ms zrobić tylko te modele idealne dla graczy. Dzięki nowoczesnym i eleganckim wyglądem, oba monitory będą prawdziwą ozdobą każdego biura lub salonu. Ale główną zaletą tych modeli jest ich cena. Model o przekątnej 23 cali to średnio 10000 rubli. Monitor o przekątnej 27 cali – 14500-15000 rubli.