271 Shares 7300 views

Śledź pod futrem – warstwy nie znaleźliśmy smaczniejsze!

Wszystkich prawdziwie rosyjskiej sałatki jest jednym z najbardziej odżywczy – „Śledź pod futrem” Warstwy tej potrawy jest zrównoważona w smaku, z powodzeniem łączy solone ryby, neutralny ziemniaki i jajka, słodkie marchew i buraki z soczystym majonezu. Oczywiście, warzyw danie nie można nazwać. Ale, jako prawdziwego gotowania, mamy być twórczy i przygotować sałatkę, a płaszcz, który będzie … grzyby. Ale niech nie dostać przed siebie.


Przede wszystkim musisz zdecydować, który z nich chcesz zrobić sałatkę „śledź pod futrem”: warstwy, które będą widoczne z boku lub szczelnie pokryte warstwą wierzchnią? Czy Twój danie wyglądać „tort” czy układ będzie wysoka salaterki? Pomyśl o tym, jak narezhete warzywa: kostki, paski, zrobić z nich puree lub tartego natręt? Twoja decyzja zależy nie tylko design, ale również smak sałatki.

musimy dla tradycyjnej sałatki:

– 2 ziemniaki gotowane w jednolity (150 gramów);

– 2 gotowane marchwi;

– 2 gotowane buraki (100 gramów);

– 2 małe żarówki;

– zielony;

– 300 g majonezu.

Ponadto, do wyświetlania sałatkowy „śledź pod coat” warstwy, które stymulują apetyt, wymaga specjalnego gotowania formochka „pierścień” kubków lub pół – jest to, że bez dna. I jeszcze łatwiej umieścić sałatki w kremanku na lody.

Wtedy wszystko jest proste. Pocierać lub posiekać warzywa i ryby, rozmieszczonych w warstwach w następującej kolejności: śledzie, cebulę, marchew, ziemniaki, buraki, majonez, pietruszka.

I wróćmy sałatkę na głowie i dokonać warstw r otwarty w tej kolejności: buraki, majonez, jajka, marchew, ziemniaki, cebula, znowu, majonez i … no, no śledzia i wędzonego łososia!

Kształtować sałatki restauracja kucharze używać małą sztuczkę: oni dodać do majonezu trochę rozcieńczony żelatynowej. Dowolna konfiguracja sałaty z sosem – nie ma problemu! Weź ten sekretik i zanotować psychiczne.

„Ale co z tymi, dla których zdrowe odżywianie – nie pusta fraza? Ci, którzy nie jedzą mięsa lub ryby? „- pytasz. Dlaczego powinno to być śledź pod futrem? Warstwy sałatkowe naszego pragnienia mogą stać się całkowicie wegetariańska. Jak już wspomnieliśmy, solone ryby mogą być zastąpione przez grzyby lub marynat lub oba razem. Majonez jest również wykluczone, zamiast używać śmietanę słona z soli morskiej lub jogurtu.

„Patrz” Śledzie można wziąć: wodorosty, tarty tarta jabłko, łodygi selera, marynowane pieczarki z nasion słonecznika, twarde lub serów topionych. W każdym przypadku – doskonały wynik!

Mieszkają w jednym z rozwiązań, niskokalorycznej sałatki „Fake śledzi pod płaszczem”, które to warstwy będą takich produktów: ziemniaki, śmietana i jogurt „nori” wodorostów, ciętych pasków, marchew, marynowanych cebuli, śmietana i jogurt, buraki.

Do tego sałatki warzywa lepiej gotować w podwójnej kotła. Będziemy wyciąć je jako bardziej podoba. Każda warstwa jest obficie posypać sos sojowy.

Aby przygotować sałatek wegetarianie i kalorii, należy podać „reszta” na kilka godzin w lodówce do impregnacji, oraz połączenie produktów smaczny warstwowej masy monolitycznej.

To wszystko trochę mądrości. Pozostaje tylko życzyć smacznego!