472 Shares 4077 views

Jak zrobić Aukcje

W tym numerze:


Jako „wyciąć” sto, inny RUB za Webmoney lub Yandex w ciągu kilku minut?

Więc pójdziesz ….

Każdy jest zaznajomiony z aukcji internetowych, takich jak na E-bay. Gdzie ludzie kupować, sprzedawać, sprzedawać i zarabiać na nim. Ten bezpośredni aukcje. I to nas nie interesuje.

Słyszałeś coś o spadku cen aukcji? Tutaj cena nie wzrasta, lecz zmniejsza.

I to jest bardziej interesujące. Oto, na przykład, sprzedaje smartphone Samsung Galaxy S3 Cena wywoławcza wynosi 29 tys. Rubli. Cóż, tutaj ja osobiście nie kupić go dla pieniędzy. Ale cena stale spada, osiągając 20 tysięcy rubli – to ciekawe. Jeśli nie jest to konieczne dla mnie, mogę tylko odsprzedać go po cenie nieznacznie wyższa.

Teraz wyobraź sobie, że aukcja nie jest narażony na smartfonie, a karta, który bank jest depozyt! I można go kupić po cenie niższej niż wartość nominalna karty. Dla przykładu, na mapie z 1000 rubli, i kupił ją za 700 rubli, czyli teraz te same 300 rubli w kieszeni.

Osobiście jestem bardziej zainteresowany kupić pieniądze taniej niż pieniądze komórkowych i innych produktów. Dlatego pracuję na miejscu www.rublion.com, raczej niż na innych stronach.

Trochę o mechanizmie aukcji do upadku. Przy czym cena partii stale maleje? Odpowiedź jest prosta: wszyscy uczestnicy zobacz aukcję cenę wyjściową partii, ale nie wiem, prąd, a ponieważ jest mniej dokładna podstawowej. A żeby poznać cenę i móc kupić dużo, uczestnik musi zapłacić aktualną cenę widzenia, z których wiele idzie na obniżenie ceny partii.

Skoro to jest jasne, że w aukcji nie wszystko może wygrać. Wygrywa ten, kto pierwszy zadowolony z ceny i naciska przycisk „Kup”. Spójrzmy prawdzie w loterii typową sytuację.

Lot – Karta wartości nominalnej 1.000 rubli.

Tak więc pierwszy uczestnicy obserwował cenę partii. A teraz cena stała się karta 930 rubli. Spojrzałem przez drugiego uczestnika, a cena jest 860 rubli. Nie myślał długo i kupił kartę w tej cenie. A zatem, otrzymał 1000 rubli 860. Po tym, pieniądze bezpiecznie pochodzącej z konta osobistego na WebMoney lub Yandex. Pieniądze.

Co trzeba wiedzieć i jakie pułapki mogą być:

1. Jeśli jesteś pierwszy, który wyglądał przy obecnej cenie, czyli do ciebie, nikt nie spojrzał na cenę i jej wartości nominalnej 1.000 rubli, po obejrzeniu cena będzie 930 rubli, ale nie można kupić mapę na 930 i zarobić 70 rubli. Ale wszystkie kolejne członkowie już swobodnie móc kupić i zrobić. Wnioski: Najważniejsze to nie jest być pierwszym, który zbadał cenę! organizatorzy przypisują to z faktu, że jeśli pozwoli widzom kupić pierwszy, wówczas znaczenie jest utracone z powodu aukcji uczestnik natychmiast kupić za cenę i aukcja zostanie zakończona w pierwszym etapie.

2. Aby wykupić kartę nie ma potrzeby, aby zapłacić pełny koszt karty. Nie ważne ile masz go za 500 lub 860 rubli. Nie płacisz nie 500, a nie 860. Ale tylko przeglądać koszt bieżącej cenie. Portmonetka ty spada różnicę pomiędzy wartością nominalną 1.000 rubli, a ceną zakupu.

Dobrze, że w ogóle, a wszystko, co chciałem powiedzieć w tej dystrybucji uwalnianiu. Przed spotkaniem. I powodzenia.