821 Shares 1872 views

Telefony i gry edukacyjne w przedszkolu

Wszelkie mama wie, że bawić nawet jedno dziecko – praca nie jest prosta. Można sobie wyobrazić, jak trudno jest nauczycielem przedszkola, którzy będą organizować zabawy dla wielu dzieci. Ponadto, warto zastanowić się, że gry w przedszkolu powinny nie tylko dla dzieci wypoczynek, ale również rozwijać swoje umiejętności fizyczne i psychiczne.


odkryty zabaw

Dzieci powinny chodzić codziennie 3-4 godzin. Zazwyczaj nauczyciele czerpią grupę na spacer dwa razy rano i wieczorem. Aktywne i mobilnej rozrywki do lepszego planu pierwszej połowie dnia. Pomoże to pobudzać dzieciaków, głodny, a więc dobry obiad, a następnie uzyskać dobry sen.

Gry przedszkole na ulicy powinna być tak zorganizowana, że wszystkie dzieci były zaangażowane. Mogą rozpocząć dzień od gimnastyki. Oczywiście, działania sportowe powinny odbywać się w formie przyjemności.

 • Niech wszystkie dzieci będą pierwsze drzewa spać. Faceci w tym samym czasie trzeba hunker dół i przedstawiać sen.
 • Przez wschodem słońca i obudził drzew: dzieci wstać i stretch.
 • Teraz wiatr, który dzieciaki odpowiedzieć trzepotanie rękami i nogami, reprezentujących oddziały.
 • Ale deszcz upadł, a chłopcy przykucnął ponownie, objętych kropli.

Te proste ćwiczenia, aby pomóc dzieciaki wreszcie obudzić, melodię w harmonii roboczej. Wszelkie aktywność fizyczna są niezbędne dla rosnącego organizmu.

Gry przedszkole na zewnątrz po prostu muszą być aktywne i stymulujące. Spróbuj zagrać z dziećmi w myśliwych. Wcześnie rano lub wieczorem przed ich opiekunowie powinni grzebać skarby witryn. Może to być małe zabawki, pakowane w worki. Pozostawić mnóstwo rebyatnya kopać w piasku lub ziemi i znaleźć skarb.

Dla rozrywki na świeżym powietrzu doskonale nadają różne ćwiczenia z piłką. Chłopcy będzie z pewnością zainteresowany futbolu. Dziewczyny lubią rzucać piłkę do siebie w połączeniu z grą „jadalne. – niejadalne”

Wnętrza gry

To nie zawsze ma możliwość wniesienia dzieci na spacer, i muszą być rozpatrywane. W przeciwnym razie, chłopaki po prostu rozbić na kawałki grupy pokojowej. Lepiej skierować tę energię w spokojnej oczywiście.

Można wymyślić ciekawych sytuacyjnych gry dla dziewczyn. Przedszkole – szansa na rozwijanie społecznych i umiejętności komunikacyjnych u dzieci poprzez zabawę. Młoda księżniczka, na przykład, jak grać wszystkie rodzaje zdarzeń z życia. Wśród dziewcząt, popularnej gry „Córki -materi”, „Szpital”, „Store”. Wychowawcy muszą zapewnić, że dzieci nie są kalekie siebie (na przykład, co strzał podczas gry w lekarza) i kłócili podziału ról. Grając w pracowników służby zdrowia może jednocześnie pracować umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Symulując wycieczkę do sklepu, dzieci mogą zaszczepić się podstaw wiedzy finansowej.

Gry w przedszkolu dla chłopców są zwykle bardziej aktywne. Chłopcy są w większości przypadków fidget, więc mogą być odprowadzone na przykład gra w „kotka i myszkę”.

 • Nauczyciel lub jeden z chłopców pełnić rolę kota. Reszta dzieci są pachy.
 • U myszy rozpoczynającego siedzą w swoich norach, ale raczej na krzesłach.
 • Gdy kot śpi, mysz może biegać i broić.
 • Jak tylko kot budzi się, wszystkie maluchy muszą siadają na krzesłach. Kto nie, że staje się jeńcem koty i następnego prezentera.

Gry przedszkola, nie można podzielić według płci i zaangażowania w proces przyjęć dzieci.

Teatralne gry w przedszkolu

Odtwarzanie małych scen – jest istotnym krokiem wychowywania dzieci. Jako podstawę możemy podjąć znaną bajkę lub stworzyć swój własny scenariusz. Proszę pamiętać, że nie pracują z profesjonalnych aktorów, a także z małymi dziećmi. Dlatego skrypt powinien być jasny, replika – prosty, ale bardzo scena – krótki.

Pageants wykonać kilka ważnych funkcji:

 • Rozwija pamięć.
 • Zwiększenie słownictwo.
 • Nawet małe sceny przyczynić się do twórczego potencjału dzieci.
 • Dzieci uczą się mówić publicznie.
 • Rozwija wyobraźnię.

Pierwsze szkice do młodszej grupie lepiej jest grać tylko w towarzystwie dzieci bez zaangażowania rodziców. Często na okruchy porannych zagubione, zapomniane słowa i zorganizować furia z powodu dużej liczby widzów i ogromne poczucie odpowiedzialności.

Wspomnienia z przedszkola powinny być ciepłe i jasne, a działalność Ta dzieci muszą być zabawne i przyjemne.