265 Shares 2974 views

Jazda tkania kwiat z koralików: oryginalny wisiorek

Co fashionistka nie marzę codziennie nosić nową biżuterię, wybierając je w zależności od nastroju lub kolorami torebki czy buty. Niestety, wielu ludzi może tylko pomarzyć o tym. Te panie, które wiedzą, co linkę, dawno znaleźli wyjście z tej sytuacji. Wydaje się, ze piękne, wielobarwne kamienie mogą być tkane praktycznie wszystko. Na przykład, oryginalny wisiorek. Jazda tkania kwiat koralików jest dość proste, więc nauczyć tej techniki może nawet początkujący stylista.

tworzywo

Do produkcji wisiorek, trzeba będzie kupić perły, kryształy i koraliki. Oddzielnie trzeba zrobić naszyjnik z koralików, bo to trzeba zablokować, które można kupić w dziale biżuterii.

Schemat tkania kwiat Bead

1. Aby zacząć tkać krąg koralików, sznurka naprzemiennie duże i małe zgrubienie. Wszystko trzeba użyć 12 kulek. Każda strona powinna być pozostawiona na końcach gwint 15 centymetrów, po czym jeden koniec gwintowanego za pośrednictwem dwóch perełek tyłu mocowania koła.

2. Teraz przygotowania kryształów i małą kroplę. Pominąć jeden koniec nici przez kryształu, a następnie przez niewielkie nici refundacji zgrubienie w krysztale. Produkujemy włóczkę w kółko przez dwa paciorki forward. Naprawimy rzemiosła. Powtórz tę procedurę 5 razy, aby uzyskać 5 płatków. Jazda tkania kwiat paciorki na tym etapie powinny zostać zakończone na numer zewnętrzny, aby kontynuować.

3. Ta seria jest prosta. Być wprowadzane między małych kulek perłowych. Powtórz ten proces dla wszystkich okręgu, przechodzącej przez nitki naprzemiennie perły i małe zgrubienie. Pod koniec omijając kilka razy wokół kręgu wątku przez koralików i pereł na sztywno zamocować hack. Jeżeli system tkania kwiat z koralików jest wykonywana prawidłowo, należy mieć piękny kształt, przypominający fiołków.

4. Aby zakończyć produkt wyglądał włożyć perłowy serca wisiorek mocowania nici. Teraz oryginalny wisiorek jest gotowy.

Schemat naszyjnik plecionka

Teraz, aby nasza biżuteria można umieścić na, należy powiesić go na naszyjnik. Można korzystać z różnych opcji. Rozważmy jeden z nich. Podjąć wątek, wystarczającą do naszyjnika, ciągnąć go przez jeden mały koralik w zewnętrznym okręgu naszyjnik, zablokować go i zacząć sznurka po obu stronach ten sam wzór kombinacji dwóch małych koralików i jednej dużej kulki pereł. Na końcu każdego ogona zamknąć ostatnie zgrubienie, rozszerzenie ich przez ostatnie dwa kamienie. W końcu, należy założyć blokadę – i naszyjnik z zestawem wisiorek.

wniosek

Ucząc się zrobić proste rzemiosła, można pójść dalej, tworząc całość pęki koralikami. Postaraj się tkać bransoletka, wisiorek lub kolczyki do zestawu. Niech wyobraźni nieograniczone możliwości dla wszystkich przez cały rok w ręce reaktywowana piękne i modne bukiety koralików, schematów, które może wymyślić na własną rękę, na podstawie standardowych technik linkę. Nosić biżuterię z przyjemnością.