647 Shares 6996 views

Zderzenie klanów: układ th5 dla różnych celów

Każdy gracz przynajmniej słyszał o projekcie Clash of Clans, ponieważ miał dość imponującą kampanię marketingową. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że w rzeczywistości gra jest warta spróbowania tego w twojej mocy i, być może, poświęcić trochę więcej czasu. Istotą gry jest przejście przez różne poziomy, w których Twoim celem może być ochrona punktu kontrolnego lub jego przechwytywanie. Odbywa się to przy użyciu wstępnie przygotowanych armii, jak również obronnych i atakujących struktur. Jeśli grasz jako obrońca, to dla ciebie najważniejszym momentem będzie wyrównanie. Dla każdej mapy układ będzie trudny do opisania. W związku z tym w tym artykule powstanie jeden z najbardziej istotnych tematów związanych z Klanem Klanów – układ th5. Poziom ten jest jednym z najtrudniejszych dla obrońców, więc musisz wykorzystać wszystkie możliwości, jakie oferuje.


Znaczenie układu

W grze Clash of Clans , umieszczenie th5 to, co setki graczy starają ich mózgi . Faktem jest, że na tym poziomie osoba atakująca o niższym poziomie może mieć wiele problemów. Jeśli pomylisz układ, możesz zostać całkowicie zniszczony. Ale jaki jest układ? Co ci daje? Jak sformalizowane? Rozmieszczenie jest położeniem różnych struktur i struktur obronnych wokół punktu kontrolnego. To jest to, co musisz zrobić przed rozpoczęciem poziomu. Ponieważ nie można zmienić wyrównania. Istnieją różne typy, które możesz wykonać, aby osiągnąć pewne wyniki w grze Clash of Clans. Układ th5 składa się zazwyczaj z trzech typów: ochronnych, ze szczególnym uwzględnieniem oszczędzania zasobów, a także dla wojen klanów.

Wersja ochronna

W Clash of Clans, umieszczenie th5 w pierwszej kolejności może być defensywne. W tym przypadku bardzo ważne jest wykonanie go w postaci kwadratu, aby wróg nie mógł znaleźć miejsca bardziej wrażliwego i wniknąć w niego. Jeśli masz układ kwadratowy, będzie to równie trudne do pokonania ze wszystkich stron – duża liczba neutralnych budynków powinna znacznie spowolnić przeciwnika, a struktury defensywne mogą wyrządzić sobie poważne szkody i złamać jego wojska, zanim będzie mógł Twój punkt. Nie spuszczaj na instalację konstrukcji ochronnych, ponieważ są one przydatne dla Ciebie – potrzebujesz łuczników i magów, pistoletów i zapraw. Najważniejszą rzeczą jest umieszczenie ich poprawnie, aby zniszczyć wszystkie siły wroga ciągle w drodze do bazy. Cóż, podobny układ powinien zawsze być najpierw próbowany w jednym trybie, aby upewnić się, że nie ma banalnych błędów w nim. W grze Clash of Clans, podstawy mogą być narażone na brutalne ataki nawet w trybie single-player – w trybie multiplayer, wszystko może być jeszcze trudniejsze.

Zapisywanie zasobów

Ten rodzaj aranżacji przypomina poprzedni, ale tutaj musisz celowo pozostawić małe podejście, które przyciągnie przeciwników do pułapki. Reszta stron wymaga minimalnego wzmocnienia i jest to jedyne podejście zapewniające dobrą ochronę. W przeciwnym razie musisz skoncentrować się na oszczędzaniu zasobów, przy takim układzie w Clash of Clans, podstawy nie są tak ważne jak kryształy i inne materiały.

Wojny klanów

Należy zatem poświęcić większą uwagę uwagi jednemu z najważniejszych trybów. Gra Clash of Clans jest w dużej mierze ukształtowana wokół wojen klanów, więc takie bitwy są najważniejsze. Tutaj trzeba zwiększyć liczbę łuczników i magików, ponieważ mogą one odgrywać decydującą rolę na tym poziomie, a także wykazują się pomysłowością w przygotowaniu układu. To jest cała gra Clash of Clans, która zdobyła światową popularność.