721 Shares 8480 views

Przegląd samochodu Mazda”bias'

„Mazda diagonalna” – minivan 3-wolumen produkcji na rynku krajowym w Japonii. Po raz pierwszy w tym samochód urodził się w 2008 roku. Pojazd obdarzony niezwykłym wyglądem i łatwą przekształcalnej wnętrza. Zasadniczo właściciele chwalili „Mazda wychylenia wstępnego”. Że jest to minivan, i jakie są jego cechy? Recenzje właścicieli Mazda Odchylenie”, specyfikacje techniczne i nie tylko – w dalszej części tego artykułu.


projekt

Jak powiedzieliśmy na wstępie, urządzenie ma niezwykłą konstrukcję. Randkowy taki wygląd wydaje się bardzo niezwykłe. Jeden nazywa się „Mazda diagonalna” dziwadłem, inni są zadowoleni, bo mają samochód z unikalnej konstrukcji. Ale powiedzieć, że pojawienie się „Mazda” brzydkie – jest to niemożliwe. To tylko samochód z własnym charakterem.
W przedniej części producenta używane markowe trójkątny kratę. Ale, w przeciwieństwie do modeli samochodów, jest o wiele większa i jest przedłużony aż do połowy kaptura. Szczególną uwagę należy optyki. Zaczyna się i kończy kratki na słupkach. Zderzak lizać tak, że wydaje się jedną część ciała. Istnieje również wyłącznik za kratki lampy halogenowe przeciwmgielne i wlotu powietrza. Koła w formie „płatków śniegu” dobrze wyglądać w ogólnym tle. Za samochodem jest jeszcze bardziej niezwykłe. Optyka – w pełni chromowane, natomiast skrzydło ma wycięcie na światłach. Wszystko filar wykończone w kolorze czarnym.

Wymiary, klirens

Jeśli chodzi o wymiary, maszyna jest w pełni zgodny z jego klasy. W ten sposób, długość „Zubożanie polaryzacji” wynosi 4,7 m, szerokość – 1,77 m, wysokość – 1,83 m. Wartości klirensu – 15 cm. Jak pokazuje praktyka, jest to słaby punkt „Mazda diagonalna”. Recenzje właścicieli powiedział, że maszyna często dotyka dna. Przyczynia się to nie tylko do małego luzu, ale długi rozstaw osi 285 cm.

wnętrze

Według właścicieli, minivan wnętrze przypomina statek kosmiczny: szeroką linię deski rozdzielczej, która rozciąga się przez całą torpedę, trójkątne otwory wentylacyjne, kabiny światła i fotele z podłokietnikami. Dźwignia zmiany biegów zostanie przeniesiona do konsoli środkowej. Istnieje również centrum multimedialne i przyciski sterujące klimat. Wszystko jest w zasięgu ręki. Ergonomia kabiny na wysokości – uwaga opinii. Każdy pasażer ma podłokietnik cupholder i zagłówek. Ten sam samochód przeznaczony dla 8 osób.
Charakterystyczną cechą – obecność jonizator w kabinie. Siedzenia mogą być także przetwarzane wodoodporną powłoką. W środku dużo miejsca. Drugi i trzeci rzędy siedzeń są na slajdzie. To pozwala przenieść kanapy w dowolnym kierunku. Również Oparcia złożone poziomo – można uzyskać pełną łóżko dla dwóch osób. Aby przedłużyć bagażnik nawet więcej, producent dostarczył funkcję usuwania siedzenia. Ta maszyna może być transportowana non-standard i ładunków ponadgabarytowych, co jest zaletą dla samochodu rodzinnego. W podróży, to minivan jest bardzo wygodne. Wewnątrz, doskonała izolacja i szeroki zakres opcji do siedzenia pozwalają wybrać najbardziej optymalne położenie każdego pasażera.

parametry techniczne

Gama silników dla „Mazda: Bias” obejmuje dwie jednostki benzynowe. Zarówno zawór 16 4 cylindra głowicy. Podstawą litr minivan wolnossących silników o mocy 150 koni mechanicznych. Jego maksymalny moment obrotowy wynosi 190 Nm. Dwulitrowy „Mazda diagonalna” wykazuje dobre właściwości dynamiczne. Zatem, przyspieszenie do setki trwa 12,7 sekundy. Z prawie dwie tony wagi jest przyzwoity postać. Maksymalna prędkość 176 kilometrów na godzinę. Również samochód podoba się niskim zużyciem paliwa. W cyklu kombinowanym jest 7,4 litra na 100 km.

Następna na liście – z silnikiem o pojemności 2,3 litra i mocy 165 koni mechanicznych. Silnik ma dobry moment obrotowy 210 Nm. Jednak jednostka ta posiada konsolę Hi-OC. Oznacza to, że silnik jest tylko na wysokooktanowej benzyny jest obliczana. Japoński więc postanowił zwiększyć całkowitą pojemność bez instalacji turbiny. Tak, stopień sprężania wynosi teraz 12 punktów. Ale mówienie o tym informacji zwrotnej? „Mazda diagonalna” – nie jest to samochód sportowy, a zatem musi być obliczona na maksymalnie 95-oktanowej benzyny. Ponadto, nie każdy Rosjanin jest paliwo stacja benzynowa. Exploit minivan w takich okolicznościach jest trudne.

transmisja

Jeśli chodzi o transmisje, obie jednostki napędowe wyposażone są w jedno – automatyczne – CAT 6 stopni. Mówić pozytywnie o swoich właścicieli. Okno nie wywołuje niepotrzebnych wibracji podczas przełączania z jednego trybu do drugiego.

podwozie

Zawieszenie przednie i tylne – niezależny typ z amortyzatorów teleskopowych. Dzięki kilku dźwigni maszyny doskonale spełnia wszelkie nierówności drogowych. Hamulce na osi zarówno płyty, siłownik hydrauliczny (przód nadal i wentylowane). Średnia zaproponował 16-calowe koła na 60. profilu.

koszt

Oficjalnie minivan nie jest dostępny w Rosji. Jednakże, można je znaleźć na rynku wtórnym. Co do „Mazda wychylenia wstępnego” cenie? Koszt 9-letniego minivana wynosi 550 tysięcy rubli. Młodsze modele są już około jednego miliona.

wniosek

Tak, znaleźliśmy to, co jest „Mazda Bias' cechy, projektowania i opinie. Warto zauważyć, że ten samochód jest dość rzadka nawet na Dalekim Wschodzie. Dlatego, aby znaleźć przyzwoity egzemplarz będzie bardzo trudne. A jeśli chodzi o samochodzie serwisowym jest nieznane. Nie każde sto zostaną podjęte dla naprawy „Mazda: Bias”. Należy wziąć pod uwagę ten czynnik przy zakupie samochodu „z rąk”.