244 Shares 3781 views

Sucha karma dla kotów „Cat Chow” (Cat Chow) z firmy Purina: skład, opinie

Wraz z pojawieniem się zwierzęciem, wiele może się zastanawiać, co dać mu jeść. A biorąc pod uwagę fakt, że obecnie istnieje wiele rodzajów karmy dla zwierząt, nie jest trudno się zgubić wśród odmiany. Świetnym rozwiązaniem byłoby jedzenie dla kotów „Cat Chow” Spółka „Purina”.

Weźmy pod uwagę w bardziej fragment jego cechy, struktura i opinie klientów.

Ogólna charakterystyka paszy

Jak wspomniano powyżej, producent pasz Cat Chow jest firma „puryn” (Purina), który jest na Węgrzech. Producent oferuje żywność dla zwierząt, który należy do klasy premium, ponieważ bierze pod uwagę absolutnie wszystkie funkcje ciała zwierząt. Karma dla kotów „Cat Chow” uderzy kupca na jego różnych smakach i rodzajach. Nie jest zatem trudno odebrać idealnym rozwiązaniem dla swojego zwierzaka.

Pasza Cat Chow: od kociaka do dorosłego kota

właściciele kotów powinni być świadomi, że przez całe życie kot może zmienić swoje podstawowe potrzeby.

Po tym wszystkim, nie jest tajemnicą, że kot nie bardzo młodym wieku do starości może jeść tylko jedno mleko. Jego ciało rośnie i rozwija się zgodnie z tym jest zmiana diety i które będą zawierać niezbędne składniki odżywcze, minerały i witaminy. Ponadto, nie są zwierzętami, które wymagają szczególnej opieki. Należą do nich kobiety w ciąży, sterylizację i wysterylizowana zwierzęta lub tych, którzy mieli kamieni nerkowych lub innych chorób.

Ponadto na potrzeby zwierząt mogą się różnić nie tylko w zależności od stanu zdrowia i wieku, ale również na jego aktywność, warunków otoczenia i życia, pory roku i tak dalej.

Food „Purina Cat Chow” obejmuje wszystkie te funkcje i zapewnia najbardziej zrównoważonego odżywiania dla rosnącego organizmu kotek i kotów dorosłych.

Rodzaje żywności „Cat Chow”

Sucha karma dla kotów „Cat Chow” charakteryzuje się różnorodnością. Producent oferuje pewne rodzaje żywności do:

  • kociaki;
  • dorośli i starsze koty;
  • wykastrowane koty i wykastrowane koty;
  • Zwierzęta, które są podatne na alergie;
  • usuwanie włosów z żołądka zwierząt;
  • profilaktyce różnych chorób.

Równocześnie odznaczają się one dużą liczbę wariantów zapachowych, począwszy od mięsa do morza i wątrobie, co łączy się z warzyw i innych składników.

Karma dla kotów „Cat Chow”: skład

Co jest zawarte w paszy dla „Purina” Koty firmową? Według producenta, w paszy dla PET zawiera wysoki procent kurczaka, ryby, mięso i świeże warzywa. W najnowszym zakresie również nie jest wystarczająco duży: marchew, groszek zielony, cykoria, szpinak, rozmaryn, pietruszka. Działają one jako naturalne przeciwutleniacze i detoksykacji organizmu. W rezultacie właściciele zwierząt wkrótce zauważysz zmiany w zapachu tacy, co wskazuje na poprawę w przewodzie pokarmowym zwierzęcia.

RSS firma „Purina” jest doskonałym źródłem białka. W nim znajdują się trzy rodzaje naturalnych wysokiej jakości białka.

Oprócz podstawowych składników (mięso i warzywa) karma dla kotów „Cat Chow” zawiera w swoim składzie zbóż, drożdże, minerały, witaminy, tłuszcze i oleje. Zapewnia to maksymalną różnorodność racji zwierząt.

Karma dla kotów „Cat Chow” produkowany jest w postaci granulek, co ułatwia czyszczenie kamienia stomatologicznego domowych. W tym samym czasie, są one trawione w jelicie i dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin i minerałów, bez żadnych problemów.

feed-szacunek

Więc, jakie zalety ma żywność „Purina Cat Chow”?

Po pierwsze, jest to duża zawartość procentowa w nim mięso, ryby i drób.

Po drugie, jedzenie jest wzbogacony o wszystkich niezbędnych witamin i minerałów, suplementów.

Po trzecie, ma doskonały smak, który niewątpliwie jak zwierzę.

Po czwarte, jest to różnorodność rodzajów pasz dla różnych gatunków zwierząt, od małych kociąt do dorosłych kotów, z wykastrowanych, sterylizowane i chorych zwierząt, wymagających specjalnej diety i opieki. Ponadto, nie są specjalnie zaprojektowane preparaty do pozbycia się kamieni nerkowych lub usunięcia grudek żołądka zwierzęcia wełny. Ten ostatni ma innowacji w dziedzinie kotów.

Akapit piąty nie doceniają zwierzęta i ich właścicieli. Karma dla kotów „Cat Chow” jest dostępna w łatwym w obsłudze i przechowywania opakowania.

wady RSS

Jedną z głównych wad kupujących nazywa koszt paszy. Ale w związku z tym nie należy zapominać, że doskonałą jakość towarów i określić odpowiednią cenę.

Innym ważnym punktem – jest to, że żywność jest produkowana wyłącznie w postaci suchej. W niektórych sytuacjach może to doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia zwierzęcia. To nic dziwnego, wiele krajów weterynarze zalecają połączenie suchego i mokrego pokarmu. Wynika to z faktu, że druga zazwyczaj zawierają znacznie więcej białka i jest on łatwiej wchłaniane w organizmie.

opinie klientów na rufie „Cat Chow”

Co zrobić właścicieli kotów, którzy kupili swoje zwierzęta żywność „Cat Chow”? Recenzje wystąpić zupełnie różne, zarówno pozytywne, jak i negatywne słowa są prawie takie same.

Jeśli chodzi o wady, kupujący pamiętać, wygodnym opakowaniu, przyjemny zapach i smak, obecność w składzie naturalnych składników i mięsa. Ponadto, koszt paszy jest znacznie niższy niż w przypadku innych firm premii, choć nie można nazwać niska. Oto, jak mówią, wszystko jest uczony w porównaniu.

Karma dla kotów „Cat Chow” stwierdzono w prawie wszystkich sklepach zoologicznych, co oznacza, że nie będzie potrzeby jazdy po mieście w poszukiwaniu pożywienia dla swojego zwierzaka. Wiele z nich karmić więcej niż jeden rok i są w pełni spełnione.

Teraz na domiar złego, co okazuje się być zbyt dużo.

Po pierwsze, wielu właścicieli kotów nie lubią składu paszy. Zawiera tylko dziesiątą część mięsa, a resztę objętości zajmowanej przez zbóż, warzyw i produktów mięsnych. Ponadto, kompozycja według wynalazku środków konserwujących, które mogą być trudno nazwać użyteczne. Inną kwestią, która dezorientuje niektóre właścicieli zwierząt domowych: brak wykazu składników mineralnych, które są obecne w paszy. W pewnych sytuacjach, informacja ta może nadal mieć wielką wartość.

Po drugie, „Cat Chow” nie jest uniwersalnym żywność, która jest odpowiednia dla wszystkich. Nie jest zaskakujące, że istnieją opinie, które mówią, że kot nie chciał jeść ani podczas karmienia zaczęły pojawiać się żadnej negatywnej reakcji. Może to być spowodowane wyłącznie do cech zwierzęcia.

Cokolwiek to było, najlepszym rozwiązaniem jest naturalnym pokarmem dla zwierząt. W przeciwnym razie, poszukiwanie doskonałego jedzenia będzie musiał zapłacić pewną ilość czasu i wysiłku.