892 Shares 7981 views

Mrówki odżywiają się w naturze?

Najliczniejsza rodzina owadów są mrówki w świecie. Ponadto sporo gatunków, na których są podzielone. Obecnie istnieje około 6000 gatunków owadów. Jednak jest prawdopodobne, że świat nie jest wszystkie rodzaje studiowali. Należą one do rodziny błonkówek. Funkcja jest obecność trzpienia jednego lub dwóch segmentów ustawionych między piersi i brzucha. Mrówki jeść? Podobnie jak w przypadku niemal wszystkich owady błonkoskrzydłe, żywią się białka i węglowodanów żywności. Białka są przeznaczone dla larw i owocujących samic i węglowodanów – w życiu dorosłym.

Więc co jeść mrówki? Jako białka żywności stosują różne owady, które eksploatowane są osoby pracujące. również pochodzi z nasion roślin lub grzybów. Część białka spożywane dorosłych mrówki, a wydzieliny podawania żeńskich gruczołów ślinowych owadów roboczych. Wystarczy karmić larwy. Czasami robi się i fragmenty owadów, które przynoszą pracowników samców.

Mrówki i co jeść, aby uzyskać węglowodanów? Źródłem tych substancji może działać na kwiaty cukru, soku z drzewa, i tak dalej. Jednak najbardziej ulubiony przysmak, który tak kocham mrówki w przyrodzie, to mszyce. Owad przydzielone sok mleczny, który jeść dorosłych. Dlatego mrówki chronią mszyce, które są szkodliwe dla owadów. To dlatego wielu ogrodników mrówki wyjściowe z ich stron.

Warto zauważyć, że mrówki jeść, to zależy od ich gatunku. Jednym z najczęściej są producenci mleka. Ich charakterystyczną cechą jest to, że, podobnie jak ludzie, zawierają zwierząt (mszyce, mszycami), w którym mleko jest zbierane. W tym przypadku, mrówki chronić swoje stado przed inwazją innych owadów.

Istnieje również pogląd żniwiarzy, które żywią się nasionami roślin, zbóż, suszonych owoców i jagód. Wszystko to jest zapisane w mrowisko w zimie. Ten rodzaj owadów występuje głównie na polach.

Istnieje również gatunek mrówek, który jest wykorzystywany przez swoich krewnych do określonych celów. Tak, istnieje mrówki frezarki lub zhevalki. Ich celem jest to, że szlifować one różne nasiona, ziarna i tak dalej., Wniesionej przez innych rodzajów owadów. Raz osoby zostały zabite przez mrówki, które eliminują zbędne odbiorniki.

Są mrówki, że proces (uprawiana) gruntów do uprawy grzybów. Wynika to z faktu, że ten rodzaj owadów używa grzyb jako żywność.

Istnieje również do obcinania liści mrówki, które zbierają liście, porwać w jego domu, gdzie są walcowane na grudek. Na powierzchni tych perełek specjalne grzyby rosną, które żywią się mrówkami. I istnieją gatunki, które są obecnie przechowywane w zaopatrzeniu w żywność, która jest podawana do innych zwierząt.

W ogóle, mrówki – tajemnicza siła natury, które do końca i jeszcze nie został przebadany. Te niesamowite owady przynieść zarówno korzyści i szkód dla środowiska. Jeszcze mrówki są ważnym ogniwem w życiu fauny i flory.