128 Shares 8109 views

Rolki na buty, nie tylko modne, ale również wygodne

Buty na rolkach – trampki, buty do biegania, jazda na łyżwach – dawno weszła w codziennym życiu nie tylko w wersji Advanced nastolatków, ale ludzie też starszych, bliżej 30. Przyczyny tak wielkiej popularności są jasne: rozwój narządów przedsionkowych, duża prędkość ruchu niż normalnym tempie, możliwość stać, itp


Rodzaje Buty na rolkach

Jeżeli pierwsze rolki na buty, które pojawiły się kilka lat temu, byli na tyle traumatyczne, ostatnie zmiany, wręcz przeciwnie, komfortowe, wygodne i stabilne. Należą one do kategorii masowej konsumpcji butów sportowych. Rozważmy kilka z nich:

  • Wśród różnych rodzajów sportu trwałe nabyte wielkie rolki sławę na buty zwane „quady”. Oni są nie tylko wygodne i przyjemne do jazdy. Są one przeznaczone do różnych zastosowań. Takie rolki do butów jest produkowany w formie platformy, która jest przymocowana do 4 kołach. Zapewniają one stabilność tych, którzy stoją na takich łyżew. Platforma wyposażona jest w pasy bezpieczeństwa: jeden staje się dla nich w swoich zwykłych butach i laczy je na nogach. Sprężyny specjalne wchłonąć w skokach, guzki. Hamulec jest zamontowany po prawej buta, pozwala zatrzymać się w czasie. Występują one w różnych kategoriach wiekowych i wagowych. Są to modele przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Maksymalna waga na quad – 120 kg. Jak widać, przy tak wielu dosłownie każdy może znaleźć odpowiednie plamy na butach.
  • Interesujące są także skeytvilsy. Stabilność tego rodzaju zacisków umieszczono wymiarów kół. Ich średnica wynosi 72 mm, a szerokość – 24. Szczególna konstrukcja zapewnia światła komfortu. Noszenie tych filmów na buty, jak jeździć je w ciemności, nie myśl o tym. Skeytvilsy podzielone na grupy, wagowo: 25 kg, 50 kg, 75 etc.
  • Stepraydery bez wątpienia przeczytaniu tego przeglądu, aby zawołać: „A buty na kółkach! Stracił?”. Nie, nie zapomniałem. trampki rolkowe stworzone jako synteza sportu i poprzecznych łyżwy z rolkami, można teraz zobaczyć na nogach prawie co drugi młody człowiek albo młody człowiek. W tych butach na kołach nie może tylko spokojnie toczenia na asfalcie, ale także do pracy, jak zwykły podeszwa pod stopami. Ponieważ nie Razuvious, idziesz do wejścia do sklepu, wspinać się po schodach. Sekretem takiej szerokiej gamy funkcji obuwniczych – w specjalnej platformy projektowej, kiedy koła są schowane wewnątrz i nie przeszkadzają w chodzeniu.
  • I wreszcie, rolki na buty reakcji. Firma oferuje szeroki wybór modeli, w tym, na przykład, są dobre łyżwy przeznaczone do sprawności. Doświadczeni łyżwiarze wolą je do innych butów sportowych dla następujących powodów: łatwość rama wykonana z aluminium, a więc łatwość buta; Wkładki anatomiczne mają doskonałą wentylację i nie pozwalają stopie znudzi; dogodne łączniki niezawodne mocowanie i mocowanie stopy; doskonała zwrotność i zdolność do rozwijania większej prędkości.

Zrozumiałe jest, że różne modele butów sportowych rolkowych znacznie więcej. rynku artykułów sportowych jest szeroki i zróżnicowany. Dlatego decydując się na podjęcie filmy, znajdziesz dla siebie najlepszy bezpiecznie i komfortowo bez trudności.