311 Shares 2214 views

Jakie cechy Geoby (wózek) preferujesz?

Kupując wózek nie jest przypadkiem jest uważane za ważne wydarzenie w życiu młodej mamy. Od tej pory, ta pozycja będzie określić swoje możliwości przez wiele miesięcy. Pomyślnie dokonano zakupu, wózek otworzy możliwości nie tylko chodzenia, ale także poruszać się po mieście. Jeśli jednak to będzie ciężkie i szerokie, trudno będzie nawet udać się do pobliskiego parku.


Wielu przed zakupem wózki wybrać markę, która wydaje się być niezawodne i niedrogie. Jedną z tych marek – to Geoby. Chińskie wózki wykonane są całkiem przystępne i nie są gorsze pod względem jakości do światowych liderów. Ale rodzice zazwyczaj jest tak ogromny wybór, że trudno jest poruszać się w jej różnorodności. Co do wyboru Geoby modele wózek, który nie od razu wziąć pod uwagę?

Przede wszystkim, to przyciąga uwagę pełne Wózki. Kołyska na wózku inwalidzkim – to pudełko, które jest umieszczone na podwoziu. Czasami jest miękka i zwarta, a także w innych przypadkach ze sztywnymi zderzaków. Need to pole, czy nie, to zależy od czasu porodu. W takim przypadku, gdy dziecko urodziło się w upadku, że potrzebuje właśnie taki wózek: konieczne jest niemowlęctwa dziecka w zimie, i wszystkie spacery odbywają się na ulicy, nie na balkonie – bez pudełka są niezbędne. Jeśli zdecydujesz się na zakup opcji niedrogie, idealnym wyborem będzie firma Geoby. Z gondolą kilku wersjach. Najczęściej rodzice wolą kupić transformatory, czyli wózki, na podwoziu skrzynki, która jest umieszczona, a potem siedzenie dla dziecka.

Ale czasami jest ciepły i ciężka zima wózek nie jest konieczne. Dziecko, urodzony w marcu, na następnej zimy musi dorosnąć i nie być w stanie wykorzystać łóżko kanał. To dziecko w dziewięciu miesięcy, aby usiąść i oglądać świat z zastanawiasz oczy. Dla tych dzieci, lepiej kupić dziecko wózek Geoby rekreacyjnych opcje. Wózki są tańsze i lżejsze niż transformatorów.

Wśród spacerowiczów również nie zawsze jest łatwo wybrać odpowiednią. Na co zwrócić uwagę?

Wózek z jednym ruchem ręki powinna stać się rozkładane wózek. W tym celu nie jest ponownie z kilku przepisów. Z reguły kilka opcji oparcie nie jest używany. Dziecko albo siedzi, a następnie podniesiony z powrotem lub kłamstwa, a potem obniża się. Co do zasady, średnie maluchy pozycja nie podoba, więc cztery lub pięć pozycji z powrotem nie czynią wózek bardziej komfortowe.

Wózek Geoby, mają zwykle mechanizmy mające oparcie opuszczania. Mama powinna to zrobić z łatwością jedną ręką. To, co należy zwracać uwagę na obserwacji.

Bardzo ważne w wózku jest liczba kieszeni. Wygodna kieszeń lub stojak na butelki i głęboki worek na bagaż na dole, kilka kieszeni na drobne przedmioty o wiele łatwiejsze życie.

Kolor wózek jest ważne, a w związku z tym też nie najmniej firma Geoby. Wózki oto różnorodność kolorów: zwykły, wzorzyste, dwukolorowej. Ale należy pamiętać, że wózek niebieski bardzo szybko wypalić, a wzór może wychodzić z mody. Praktyczne matki często starają się ciemny, niebrudzący wózek, słusznie uznając, że jest to jeden kolor niebrudząca wózek – najlepszy wybór.