219 Shares 4991 views

Sukces Secrets "Honda Legend"

Samochodów „Honda Legend” otrzymała ta nazwa nie jest przypadkowa. Fakt, że japońska firma-producent był w stanie doprowadzić do tego modelu, wszystkie ich osiągnięcia. Pomimo faktu, że obecnie istnieją marki należące do klasy premium, to jego właściciel samochodu daje poczucie komfortu i doskonałej okazji technologii. Nie ma absolutnie wszystko, czego potrzeba i nic nie jest zbędne. Jako wzór doskonałości, mocno trzyma swoją pozycję lidera na rynku motoryzacyjnym od 2004 roku. O, to, dzięki czemu możliwe jest do tego modelu, i zostaną omówione dalej.


silnik

Silnik, który od dawna stosowane do „Honda Legend”, można nazwać wizytówką firmy i prawdziwego dzieła sztuki, ponieważ tutaj można prześledzić wszystkie najnowsze osiągnięcia przemysłu motoryzacyjnego. Pierwszy skręt jest wykonanie konstrukcji silnika z aluminium. Elektrownia urządzenia składa się z sześciu cylindrów i A V generatorów kształtu. Jego objętość wynosi 3,7 litra, pomimo faktu, że zwykle firma „Honda” nie ma takiego rozmiaru. Dzięki zastosowaniu systemu VTEC, silnik jest w stanie imponującą 295 koni mechanicznych. To z kolei pozwala na samochód przyspiesza od zera do „setki” w zaledwie 7,1 sekundy. Jak dla układu napędowego, nie jest stosowana klasyczną „maszynę” na pięć etapów, wyposażony w specjalny system, który samodzielnie dostosowuje się do nawierzchni i stylu jazdy kierowcy jazdy.

Napęd i zawieszenie

Sport kierownicy „Honda Legend” został osiągnięty głównie dzięki systemowi napęd na wszystkie koła cechą jest zdolność nie tylko do przekazywania momentu obrotowego do jednej z osi, ale również oddzielnie z tyłu. Z tego powodu kierowca jest z dala od prawdziwej przyjemności, ponieważ samochód z mocnym silnikiem łatwo pokonuje nawet trudnych zakrętów. Elektronika pomaga uniknąć poślizgu i może wyrównać przebieg ruchu, nawet w pierwszych warunkach nierealne wzroku na drodze. Podobnie jak w wielu innych samochodach sportowych, zawieszenie wielowahaczowe, które służy „Honda” spółka nie jest używany nigdzie indziej.

Wewnętrzne i zewnętrzne

Salon „Honda Legend” jest w najlepszych tradycji japońskiego producenta, i jest po prostu luksusowe. W wystroju wnętrz i wykończenia siedzenia stosowane perforowanej skóry. Kierowca i pasażerowie komfort celu zapewnienia kontroli klimatu w dwóch strefach, system tłumienia szumów, a także osiem poziomów regulacji siedzeń. Pomimo faktu, że zewnętrzna konstrukcja została opracowana ponad dziesięć lat temu, auto teraz prawdziwą Dzięki wyrazistych konturach i dynamicznymi liniami.

aktualizacja

„Honda Legend” 2013 będzie dobrodziejstwem dla fanów japońskiej marki. Auto zachowało swój niepowtarzalny wygląd z charakterystycznym „zeza”. Jak dla elektrowni, które jest używane tutaj jest ten sam zawodnik, który rozwija 295 „Konie”. Maksymalna prędkość pojazdu od 250 km / h. Jeśli chodzi o koszt nowego samochodu „Honda Legend”, jego cena w krajowych dealerów oznaczyć w nieco ponad dwa miliony rubli.