740 Shares 3427 views

Jak pobierać muzykę do mojego iPoda? Jak ściągać muzykę na iPoda

Jeżeli jesteś dumnym właścicielem korporacji odtwarzacza Apple, sprawa może stanąć przed wami na temat sposobu pobierania muzyki na iPodzie. Będzie teraz i staramy się rozwiązać.


Jakie są opcje?

Zacznijmy od faktu, że metoda pobierania muzyki na iPodzie i innych odtwarzacza mp3
Firmy są znacząco różne. Na innych odtwarzaczy muzycznych, można przesyłać muzykę przy użyciu Eksploratora Windows, jak normalne pliki na przenośnym urządzeniu pamięci masowej. Jednak pytanie „jak nagrać muzykę na iPodzie” trochę trudniejsze. Nie można przeciągać i upuszczać pliki audio jak zwykle w folderze muzyki w odtwarzaczu, będzie to wymagało użycia iTunes wolnego oprogramowania, również opracowany przez firmę Apple.

Być może na początku, ta metoda może wydawać się zaskakująco skomplikowana, ale tutaj uwzględnia wszystkie szczegóły i praca z programem jest wygodny i przyjemny. Należy pamiętać, że kwestia tego, jak rzucić na swojej muzyki iPod, ma podobne rozwiązania, bez względu na to, co model gracz (dotyk, nano, lub losowe) używać.

O programie instalacyjnym

Odkryliśmy, że istnieje iTunes. pomoże nam zrozumieć
Jak ściągać muzykę na iPoda. Ta aplikacja jest dostępna do pobrania na oficjalnej stronie Apple. Następnie zainstalować oprogramowanie.

do pobierania muzyki operacje wykonywane są za pośrednictwem tego rozwiązania oprogramowania, tutaj też znajduje się w nim radia znajdziesz absolutnie wszystkie gatunki, które istnieją w świecie muzyki. Po zakończeniu instalacji, należy uruchomić aplikację, a znajdziesz się w niekończącym się świecie rozrywki i rekreacji.

Jak ściągać muzykę na iPoda: m dodawać pliki muzyczne do biblioteki muzycznej

Aby dodać muzykę do biblioteki, przejdź do pozycji „Plik”, a następnie „Dodaj plik (lub folder) do biblioteki.” Następnie trzeba znaleźć i wybrać żądaną muzykę. Proces dodawania plików muzycznych wyświetlane w oknie stanu wyjątkowego.

Wszystko, czego potrzebujesz, to już zrobione, ale kwestia sposobu pobierania muzyki na iPodzie, ma swoje osobliwości, które będziemy omawiać poniżej. Z powodu powyższych działań w bibliotece muzycznej iTunes będą potrzebować plików muzycznych, można słuchać i łatwe do przenoszenia urządzenia na iPodzie.

Jak ściągać muzykę na iPoda: Proces synchronizacji m

Jeśli chcesz swoją bibliotekę muzyczną przez cały czas został zorganizowany, powinno być
zapoznać się z menu pozycji „Edit”, następnie przejdź do „Ustawienia”, a następnie otworzyć „Dodatki” i wreszcie uruchomić „main”. Potwierdzenie wyboru, który oferuje aż do muzyki z iTunes podczas dodawania plików do biblioteki muzycznej.

Następnie należy podłączyć odtwarzacz do komputera za pomocą USB, porty i zainstalować go w iTunes. W sekcji „Muzyka”, wybierz opcję o nazwie „Music Sync”, a następnie kliknij przycisk „Zastosuj”. Tak więc, produkt zostanie automatycznie zapisane na iPod ulubiony. Jeśli dany format pliku, który można umieścić w programie nie jest obecnie obsługiwany przez urządzenia iPod, iTunes będzie oferować automatycznie konwertować go, przekształcając go w kompatybilne.

Synchronizacja trwa około 5-10 minut. Można wybrać muzykę w swoich materiałach bibliotecznych, które chcesz umieścić na iPodzie – wszystkie na raz (jeśli ilość pamięci i stanu odtwarzacza), lub kilku, lub nawet jeden ze swoich list odtwarzania.

Zauważ, że po nagraniu muzyki na odtwarzaczu jest zakończone, na wyświetlaczu pojawia się już wspomniano okno statusu na synchronizacji iPoda jest zakończone.

Jak mogę usunąć moje pliki muzyczne?

Do czyszczenia odtwarzacza od plików muzycznych z biblioteki należy otworzyć folder „Music”, a następnie postępować, aby usunąć niepotrzebne utwory. Otwórz iTunes w swoim urządzeniu i wybierz „Music”, a następnie kliknąć na przycisk Sync. Po budować swoją własną bibliotekę, można odłączyć iPoda od komputera i cieszyć się dźwiękiem.

niuanse

Jeśli jesteś na iPodzie pobrane muzyki poza domem, na przykład w centrum serwisowym, a następnie chcesz dodać do własnych plików muzycznych w urządzeniu jest już na komputerze, wszystkie utwory, które zostały pobrane z innego komputera, usuwać, zamiast pisemnego materiału wybranego przez Ciebie.

Po zakończeniu pracy z urządzeniem, musi być prawidłowo usunięte. W tym celu należy kliknąć na funkcję „Usunięcie urządzenia” obok iPoda i czekać do końca w bezpiecznym zamknięciu.

Nie podłączeniu iPoda do komputera innej osoby, jeśli ta PC przy użyciu oprogramowania iTunes. W przypadku połączenia alarmowego, na przykład, aby dzielić się informacjami z odtwarzacza jak dysk wymienny, wyłączyć automatyczną synchronizację z iTunes. W tym celu należy przejść do menu „Edycja” i wybierz „Preferencje”.

Następnie przejdź do sekcji „Devices”, aby umieścić zaznaczenie obok pozycji na zapobieganie automatycznej synchronizacji markowych urządzeń. kliknij „OK”, po zakończeniu tych działań.

W iTunes, z pominięciem

Następnie weźmiemy pod uwagę kwestię sposobu pobierania muzyki na iPodzie bez iTunes w życie
Jego specjalny popularność, jednak zaleca się korzystanie jedynie z oficjalnego oprogramowania.

PwnTunes – jest aplikacją, która nadaje się dla każdego, kto nie chce się pogodzić z oficjalnych rozwiązań iTunes. Przy obecnym systemie plików i-urządzenia, które jest ukryte przed wzrokiem ciekawskich, zawartość są kodowane, zamiast nazwy pliku wyświetlany niejasne kombinacje liter. Pobieranie muzyki na komputerze osobistym jest problematyczne.

Informacje rekord bez iTunes na urządzeniu jest to absolutnie niemożliwe, ponieważ po podłączeniu przez USB do komputera użytkownika devaysa przewodu widzi tylko folder ze zdjęciami, które zostały wykonane przez kamerę urządzenia. Dodatek PwnTunes modyfikuje folder, tak aby użytkownik w Windows Explorer ma dostęp do kilku dodatkowych folderów.

  • Moja muzyka. W tej sekcji można nagrać muzykę do I-urządzeń w tym katalogu plików muzycznych są automatycznie konwertowane i następnie przeniesione do biblioteki.
  • iTunes Music. W tej sekcji można przenieść swoją bibliotekę muzyczną na komputerze do odtwarzacza i zapisuje zwyczajowe nazwy plików.
  • Rożne. Folder ten może być stosowany jako repozytorium dla każdego pliku, a więc przeniesienie plików dostępnych. Innymi słowy, I-urządzenie staje się pamięć flash.

Teraz, gdy wiesz, jak pobierać muzykę na iPoda.