215 Shares 3643 views

Emily Hampshire: biografia i życie osobiste aktorki

Emily Hampshire – profesjonalna aktorka pracuje w takich gatunkach jak „Thriller”, „komedia” i „Drama”. W swoich twórczych kilkudziesięciu piggy wybitnych ról w filmach tworzonych przez amerykańskich i kanadyjskich filmowców. Artykuł zawiera szczegółowe informacje na temat aktorki.

biografia

Emily Hampshire Urodził się 29 sierpnia 1981 roku w Montrealu (Kanada). Dorastała w cichej i posłusznego dziewczynę. Od najmłodszych lat, nasza bohaterka uczęszczał do katolickiej szkoły w swoim rodzinnym Montrealu. Emily wykazało zainteresowanie nauką. Dziewczynka czytać dużo, prowadzone przez wiersze serca. Home zebrała się przed całym przedstawieniu rodziców. Już w tym czasie mama i tata wiedzieli, że ich córka będzie dobrą aktorką.

Pierwsze kroki w kinie

Emily Hampshire, zdjęcia który jest dołączony do artykułu, zaczęła karierę aktorską w 1994 roku. Jako nastolatka zagrała w serii „Czy boisz się ciemności?”. Na całym świecie popularność nie przyniosło to zdjęcie. Po serii był przeznaczony tylko dla kanadyjskich widzów. Ale Emily wiedziała, że prędzej czy później osiągnąć marzenie – stać się światowej sławy aktorką.

kariera

Emily Hampshire obudził się sławny po wydaniu taśmy „Facet spotyka dziewczynę”. Stało się to w 1998 roku. Film wyglądał nie tylko w Kanadzie, ale także na całym świecie. Gra młoda aktorka wrażeniem nawet wybrednych krytyków.

Po roli w filmie „Chłopak spotyka dziewczynę” oferty od reżyserów i producentów spadły do naszej bohaterki, jakby z „rogu obfitości”. Ona dokładnie badane scenariusz i zgodził się tylko do tych ról, które były blisko niej w duchu.

Po wydaniu trzech filmów z jego udziałem ( „krew”, „Śniegowe ciastko” i „Problem ze strachu”) Emily nominowana do największej kanadyjskiej nagrody „Genie”. Hampshire łatwo obejść ich najbliższych konkurentów. Zdobyła także „Bliźnięta” dla aktorki drugoplanowej w serialu „Made in Canada”.

Emily Hampshire: Filmografia

Podczas swojej 20-letniej karierze filmowej kanadyjska aktorka wykonał kilkadziesiąt ról i brał udział w ponad 40 projektach telewizyjnych. Aby wyświetlić listę wszystkich swoich obrazów, a rola jest bardzo trudne. Dlatego wybraliśmy najbardziej żywe i niezapomniane obrazy z filmów, w których przyzwyczaiła do ekranu:

  • "Skazany na samobójstwo" (1997) – Nicole.
  • "Love Letters" (1999) – Grenchen.
  • Seria "Kusząca Sharon" (2001-2003) – Alison.
  • "Twist" (2003) – kelnerka.
  • "Czarnoksiężnik z Archipelagu" (2004) – Rose.
  • "Boy Girl" (2006) – Chanel.
  • "Good Neighbours" (2010) – Louise.
  • "Powrót" (2013) – Kate;.
  • "12 małp" (2015) – Jennifer.

życie osobiste

Brown-eyed brunetka zawsze przyciąga uwagę płci przeciwnej. Nawet w okresie dojrzewania silnie faceci zadbał o niego. Ale dziewczyna była zainteresowana tylko poważny związek. Ona czekała na miłość swojego życia. Wkrótce los usłyszał jej modlitwy.

W 2006 roku, publikacje kanadyjskie „trąbił” dobrą nowinę – aktorka Hampshire żonaty Matt Smith. Obecnie para mieszka w rezydencji w Los Angeles. Emily nadal pracuje w branży filmowej.

W tym czasie Emily nadana powieści z kolegami na planie. Ale nasza bohaterka bierze je tylko jako przyjaciele.

Konkludując

Rozmawialiśmy o tym, jak, gdzie się urodziła i w którym kręcono Emily Hampshire. Jeśli nie są zaznajomieni z jej pracy, radzimy jak to naprawić szybko.