716 Shares 4973 views

Te różne warzywa: lista non-skrobię warzywa i skrobiowego

Dieta każdej osoby zdrowej zawsze zawiera warzywa. Lista warzyw uprawianych jest bardzo szeroki i obejmuje kilkadziesiąt pozycji. Ale nie wszystkie warzywa można łączyć w diecie z innych grup żywności.


Wyrażających z oddzielnego zasilacza jest konwencjonalnie podzielone warzywa skrobiowego i nieskrobiowych. Ma to na celu ustalenie kompatybilnych i niekompatybilnych produktów.

non-skrobię warzywa

Wymień je zawierać warzywa, takie jak ogórki, korniszony, kapusta (kapusta, brukselka, brokuły, czerwone), papryka, szparagi, papryka, rzepa, cebula i inne.

Żywność może być w połączeniu z ryby, mięso, owoce, zioła i oleje. Z nieskrobiowych doskonale połączone i skrobię warzyw.

Lista nie-skrobiowych warzyw szerszy w porównaniu do amyloidu. Wynika to z faktu, że zawiera różne warzywa. Ten pietruszka, sałata, rzeżucha, koper, bazylia, seler, sałata, rabarbar, portulaka, por, mniszek lekarski i liść pokrzywy, szczawiu, szparagi, rukola, i tak dalej. Non-skrobię warzywa łączy się z wielu innych produktów spożywczych i są obowiązkowym elementem zdrowych systemów żywnościowych.

Kiedy oddzielny RSS do zaakceptowania tylko połączenie non-skrobię warzyw i produktów mlecznych.

skrobię warzywa

Lista warzyw bogatych w skrobię są: bakłażan, cukinia, marchew, groch, dynia, buraki, rzodkiewki, rzepa, dynia, kukurydza, rzepa, karczochy, korzeni pietruszki, selera i chrzanu. Na liście produktów, do których są one całkowicie połączone, i obejmuje nie-skrobiowych warzyw.

Lista warzyw, które są bogate w skrobię i zawierają kalafior, który nie jest bardzo oczywiste. Przy wykorzystaniu skrobię warzywa powinny być uzupełnione przez non-ciężkich tłuszczów spożywczych (śmietana, śmietana, olej roślinny). Dzięki tej Ponadto produkty te są przydatne dla organizmu ludzkiego i są dobrze wchłaniane.

Nie zaleca się stosowanie warzyw w skrobię w połączeniu z produktów białkowych, takich jak mięso, jajka, mleko i ryby. Ponadto, nie jest pożądane, aby wykorzystać je w połączeniu z owoców i cukru.

produkty specjalne

Szczególne miejsce w klasyfikacji warzyw bok pomidorów. Warzywa te są szczególnie bogate w kwasy. Dla kompatybilności, są one podobne do niektórych owocach, takich jak granaty i owoców cytrusowych.

Rozważaliśmy dwie klasy warzyw. Co to nasza ulubiona część ziemniaków? Według dietetyków, nie należą do warzyw, ale ujęte w wykazie produktów skrobiowych, takich jak zboża.

Pośrednikiem między rozważanych grup warzyw w osobnym paszy są rośliny strączkowe. Większość roślin strączkowych, zbóż, takich jak, mają wysoką zawartość skrobi. Na przykład, fasoli, grochu i soczewicy Suszone mają do 45% skrobi, ale również zawierają dużo białka roślinnego. Dlatego do trawienia roślin strączkowych i zbóż – fast-food. Tylko soja wśród roślin strączkowych zawierają tylko 3% skrobi.

Wszelkie warzywa, których wykaz są uważane grupę warzyw, najlepiej jest spożywać na surowo lub po parze. Tylko z tego preparatu wszystkie są niezbędne dla dobrego minerałów odżywczych, witamin i błonnika.